Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Kurde, Jola... Myślałam, że coś innego. Przykro mi i oczywiście trzymam kciuki :) Mariusz, mam tak zjechany nadgarstek, że tak serio to o pompkach mogę zapomnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca dla pracujących! Urlop dla urlopujących się! :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale jestem lekko nie tędy. Ktoś wrócił z rejsu, no i musiałem odreagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam różne .jpg :D:P Olu, 16-tego za tydzień równo :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Piter :) Już się nie mogę doczekać. Szykuję się, że ho ho ;) Nie wychodzę praktycznie z salonu piękności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź taki skromny, Mariusz ;) operator, scenarzysta, reżyser... Może dla mnie się znajdzie jakaś fucha, co? Twojej asystentki, przykładowo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A temat filmu - thriller obyczajowo-erotyczny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter... Nasz akt rozpocznie się laniem Ciebie po gołym tyłku :P:P:P Panie, Mariuszu, proszę mnie nie mylić z sekretarką, bo widzę się bardziej w roli szarej eminencji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z polskiego filmu... :) Mamo, kobieta mnie bije... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Cześć wszystkim. Chyba się nie wychylam z moim złym nastrojem, bo wy tu o poważnych sprawach.. a ja z dołem uruchomionym przez głupoty. To znaczy, zaczyna się od pierdół, a kończy na poważnych problemach życiowych, wrrr. Wszystko mi się psuje, właśnie nawaliła mi komórka, dokładnie tuż po roku gwarancji; a z poprzednią było identycznie..złośliwość producenta czy losu? Olu, wspieramy z całych sił. Jolu, mam nadzieję, że będzie dobrze, musi być. Mariuszu, fajnie, że już jesteś. Piotrze- takiemu to dobrze, chociaż Tobie humor dopisuje i tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiu :) Współczuję i wiem, że nieszczęścia chodzą stadami, a nie parami :O Też mi się wszystko zawsze pierniczy po gwarancji. Ale czy komórka nie powinna mieć 2 lat gwarancji? Dziękuję, cholera... o ile nie osiwieję do końca to dogram do ciągu dalszego... albo finału, o którym nawet wolę nie myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×