Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Hahahahahaha! Naprawdę wcale nie jest wielka, przecież Mariusz to popularne imię. Jakieś patafiany ją pisały, nie przejmuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oł mamo :D Nie łam, się - ja tez jestem wpadką :classic_cool:. Nawet lekarz kazał matce mnie wyskrobać, że to będzie down, że coś tam... w tym wieku się już dzieci nie rodzi. No, ale mnie urodziła i chyba downem nie jestem. Swoje imię zawdzięczam Oleńce Billweiczównie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic, Mariusz, ja spadam, Nie wiem jak wstane o 3:30 :| Kurwa, to jakiś żart jest. Rzygam na samą myśl ;/;/;/;/;/;/ Dzięki za dzisiaj i do jutra. Wpadnij mi potowarzyszyć w niewoli pracowniczej :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Olu, muzyczka na party świetna - akurat dobrze mi zrobiła :) Mariusz - ciekawe przemyślenia ;) Pojawię się jutro wieczorem na imprezie - nawet coś tam przytargałam :D Dobraaaanoooc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowaaa
Jednak ktoś mi ukradł nicka: chamstwo, sam już nie potrafi wymyślić? No, nic - złodzieje tożsamości w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię : MARIUSZ Pochodzenie: Pochodzenie: łacińskie (starorzymskie) Znaczenie imienia: od rzymskiego nazwiska rodowego Liczba dla imienia: 6 Znak zodiaku: Rak Planeta: Księżyc i Jowisz Imieniny obchodzi: 19 Stycznia Dziś może się wydawać, że Mariusz (a również Marian) to męska wersja imienia Maria. Tak jednak nie jest: Maria jest pochodzenia hebrajskiego, natomiast imię Mariusz powstało w Rzymie. Brzmiało pierwotnie *Marius* i było nazwiskiem, które oznaczało mężczyzn z rodu *gens Maria*. Jego znaczenie, podobnie jak większości starych rzymskich nazwisk rodowych, jest dziś nie do odgadnięcia, chociaż może kojarzyć się z imieniem Marsa, opiekuńczego bóstwa Rzymu. Liczba imienia równa jest sześć. Stąd oraz z wibracji zawartych w jego brzmieniu można wyczytać, że imię Mariusz uczy rzetelności i poważnego stosunku do życia oraz własnych obowiązków. Zwykle jest nadawane chłopcom, u których rozwija się silny zmysł opiekuńczy i instynkty rodzinne. Ale nie ograniczają się one do własnego domu. Tak samo, jak starożytni Mariuszowie budowali Rzymskie Imperium, dzisiejsi budują swoje "imperia" w biznesie, w działalności społecznej, nauce czy w innych zawodach. Choć raczej nie są typem błyskotliwych gwiazdorów, chętnie biorą na siebie odpowiedzialność za innych i gromadzą wokół siebie ludzi, którzy chcą działać razem z nimi. Cenią sobie lojalność i przywiązanie, a swoim bliskim dają tak poszukiwane poczucie bezpieczeństwa. Mariusz, jako imię podlegające Księżycowi i Jowiszowi, najbardziej jest odpowiednie dla znaku Raka, oraz dla dwóch pozostałych znaków żywiołu wody, czyli Ryb i Skorpiona. Bliskie jest także naturze Strzelca i Lwa. Z pozostałych znaków dobrze je przyjmą jeszcze Byk, Bliźnięta, Panna i Koziorożec, natomiast Barany, Wagi i Wodniki mogą czuć, że w pewnym stopniu ogranicza ich naturę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz Jest wykształcony, lubi służyć radą innym. Często i chętnie bierze na siebie ogromne odpowiedzialności, służy sprawom publicznym. Jest filantropem, człowiekiem dobrodusznym. Z konieczności odbywa dalekie podróż, które przynoszą mu sławę i majątek, jest człowiekiem pracowitym, zaradnym, lubiącym spokój. Rodzinie poświęca sporo uwagi, dlatego jest dobrym współmałżonkiem, szanowanym rodzicem, przykładnym wychowawcą. Może być dyplomata albo rzeźbiarzem - nie posiada zdolności literackich. Mariusz - imię męskie pochodzenia łacińskiego. Wywodzi się od nazwy rzymskiego rodu Mariuszów lub imienia boga wojny Marsa. Zdrobnienie: Mariuszek Mariusz imieniny obchodzi: 19 stycznia, 4 lutego, 9 lutego, 26 kwietnia, 25 maja i 31 grudnia. ;-) :D /imiennik.info/ 🖐️ :-) Ide spac..Milego weekendu wszystkim Achoj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Śpicie? Głupie pytanie - każdy normalny człowiek śpi o tej porze w sobotę. A ja w pracy, ależ się cieszę :D :O 😭 Dobrze, że to już ostatni raz, bo bym nie wyrobiła chyba :O 70 godzin w tygodniu to trochę dużo :O Mój mózg płata mi figle. Ostatnio zgubiłam klucze, dziś odtwarzacz mp3 :O Bianka, Mariusz się ucieszy :) Plissssssss, nie zostawiajcie mnie tu samej dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam 20 lat jestem prawiczkiem chcial bym tez sprobowac z facetem lub chociaz wziasc mu do buzi kreci mnie nylon czasem sam naloze jakies rajstopki" Ale anons... :D:P Nie dostały :) Czekam na obiecane 85C :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, ciekawe czy znalazł się jakiś chętny :D Ale wiadomo... żeby życie miało smaczek...;) Oł maj lord :D Obyś od obiecanych nie dostał ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej pracy dostępne :classic_cool: Kurde: "Uwielbiam uczucie bólu, najlepiej jeśli jest kujący, krótkotrwały, ostry. Kiedy miałam robiony tatuaż to praktycznie przechodziłam orgazmy z przyjemności. Kiedyś robiłam sobie rany igłą. Nie dla tego, że byłam jakaś załamana - po prostu przyjemność sprawiał mi ból i widok kropel krwi. Przestałam, bo wiem, że od tego można się łatwo uzależnić. Czy to normalne? Pomóżcie." Spoko. Ja mam zamiar się wkrótce wydziarać i właśnie tego bólu się boję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha! Ale jaja :D Znam, znam. Nawet niedawno to oglądałam. Już kiedyś miałam się dziarać, ale operacja kolana mi przeszkodziła, no a później tak jakoś zwlekałam i zwlekałam... Ale znalazłam takiego Ankha, że mózg mi stanął i chcę go mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Ankh to fajny motyw. A gdzie chcesz go mieć, jeśli wolno zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Chybba mamy stuczke... - - Stłuczkę... - - No, sthuczke no... Tto cco yyy dogadujemy sie czy dzwonnimy yyy na policje? - - Właśnie panowie uderzyli w radiowóz... - - Żartujesz... - - Nie. - - Pardon! - :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×