Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

ja mam mna jedno oko plus, na drugie minus:o w jednym mam wieksza wade niz w drugi:D chcialabym widziec normalnie i chodzic bez okularow, chociaz pewnei czasami bym dla picu je zakladala:D nei wiem czy bedzie cos z tego:P ale mile czas spedzic zawsze mozna:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkaj się a nuże. Cóż że Ci zależy, cóż że :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przypadłości w rodzaju nierównomiernych miseczek następująca terapia: Setka wódki z pieprzem. 12 bykowców na gołe plecy (lub "plecy") Kilometr boso po śniegu. Nie pomoże na fisis, ale jakże zahartuje psyche :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoNz niekoniecznie musi być obecny przy zacIOnzeniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżbyś potrzebowała receptury na nierówny SetKasiu? :D:P To w odwrotnej kolejności terapia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSzaroperłowaaaaaa
Dzień oby Dobry. Jestem. Muszę zrobić ze sobą porządek, bo robię się znerwicowana. Wyprowadził mnie z równowagi nawet fakt, że w aptece zostawiłam 130 zł. Nadal w parszywym nastroju, będę Was czytać, a mało się odzywać, żeby się nie udzielił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, Magnez, magnez i jeszcze raz magnez. Ale nie dziwię Ci się, że ten fakt wyprowadził Cię z równowagi. Chociaż niestety to standard w aptekach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiu. Mariusz, w kenozoiku kobiety się transportowało jako przyczepki. Za owłosienie nagłowne ciągnąc :) SetKasiu, jest jeszcze jeden sposób noszenia. Ale nie powiem, bo Panie w przewadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×