Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Coraz bardziej załamana...

Suchość pochwy- coraz większy problem.

Polecane posty

Gość Coraz bardziej załamana...

Drogie Panie! Zwracam się do Was z moim problemem, gdyż staje się on coraz bardziej wstydliwy i nie mam na razie odwagi porozmawiać o tym z lekarzem, a tutaj mogę pisać anonimowo... Przez prawie 2 lata brałam tabletki antykoncepcyjne, po czym odstawiłam je na 5 miesięcy. W ciągu tej przerwy wszystko było jeszcze w porządku. Pewnego dnia, pod koniec tej przerwy, przedobrzyłam trochę z kąpielą i dodałam wszelkich możliwych pachnących, pieniących się specyfików, co wywołało pieczenie, swędzenie i zaczerwienienie miejsc intymnych. Udałam się do ginekologa, opisałam tę feralną kąpiel, dostałam krem, podziałało - wszystkie objawy zniknęły w ciągu tygodnia. Niestety praktycznie od razu pojawił się mój tytułowy problem... Jak wiadomo, zaczęło to coraz bardziej utrudniać zbliżenia intymne. Znowu udałam się do lekarza, zaczęłam używać plastry antykoncepcyjne i dostałam tabletki dopochwowe, które rzekomo miały wyeliminować mój problem. Miałam 12 tabletek, miałam ich używać średnio co 2-3 dni. Sytuacja trochę się pojawiła, ale tylko trochę. Gdy skończyło się opakowanie, problem się odnowił, ale w jeszcze gorszej postaci... Nie dość, że sucho, to wraz z partnerem zaobserwowaliśmy, że po każdym stosunku na jego członku zostaje wiele takich malutkich, białych, zaschniętych 'śmieci'. Na zaschnięty śluz wydaje się to być za twarde... Może to jakiś zdarty naskórek? Trudno jest całkiem zrezygnować z życia seksualnego, a jest coraz gorzej- coraz większy ból, coraz mniej odczuć. Mam wrażenie, że w pierwszym odcinku pochwy już nic nie czuję (stąd te podejrzenia o obtarciach i naskórku), jakiekolwiek odczucia mam dopiero wtedy, gdy penis znajduje się głębiej. Czy któraś z Was miała kiedyś podobną sytuację albo zna takie przypadki? Może któraś wie, co można z tym zrobić? No i czy można w tak otwarty sposób jak tutaj opisywać taką sytuację u lekarza ginekologa...? Trochę to krępujące... Bardzo proszę o porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coraz bardziej załamana...
kopuluję z owiniętym taśmą chomikiem - czy to higieniczne? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieczykowo
musisz poszukać lepszy miecz, to taki jak wchodzi w pochwę to dobrze ją przesmaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mózgotrzep
polecam smar Łt-43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztelann
jeśli szukasz nowych znajomości, to zajrzyj tutaj http://sexfotek.pl - korzystam z niej od dawna i z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×