Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Al@

Chlopak sie do mnie nie odzywa

Polecane posty

Gość Al@

Mam 16 lat on 18 i pol. Zapoznalismy sie na sympatia.pl fajnie sie pisalo nastepnie on znalazl mnie na nasza-klasa.pl potem pisalismy ze soba na gg przez ponad miesiec no i w koncu sie spotkalismy . Bylo to krotkie spotkanie ale mega przyjemne przytulilismy sie do siebie i po spotkaniu napisal smsa dobranoc kotek. No i spotykalismy sie ok miesiac raz na tydzien, zawsze bylo super chodzilismy za reke przytulalismy sie do siebie, calowalismy sie dodam ze to moj pierwszy chlopak. On zawsze siedzi na gg dostepny ale w tej chwili tak nie jest . Po ostatnim spotkaniu bylo zajefajnie. Nastepnie dzien po spotkaniu pisalismy ze soba smsy. Przez kolejne 2 dni puszczalam mu sygnaly ale nie odpuszczal wiec sie zmartwilam i zapytalam czemu sie nie odzywa to odpisal ze zepsul mu sie telefon no to ja to zrozumialam. Gdy miala nadejsc sobota to dzien przed czyli w piatek chcialam sie umowic gdzie sie spotkamy ale go nie bylo na gg to napisam ze szkoda ze cie nie ma bo chcialam sie z toba umowic. Nastepnego dnia czytam opis chory. To ja mu napisalam ze jest mi smutno z tego powodu pisalam ze tesknie ze nie moge dluzej tak bez niego napisam mu nawet wierszyk milosny. Ale on sie nie odezwal. Nastepnego dnia nie bylo go na gg ale jestem pewna na 100% ze byl na niewidocznym. Kolejnego dnia zapytalam sie czemu sie do mnie nie odzywa nie odpisal. ZA 2 dni sie wkurzylam i napisalam mu : aha czyli ze sie juz do mnie wiecej nie odezwiesz :/ Dalej sie nie odzywa. Dodam ze ja caly czas jestem dostepna i on sie pojawia na gg na sekunde a potem znika. Napiszczie mi kochani ludzie co ja mam zrobic w takiej sytuacji bardzo go kocham i nie chce stracic. Prosze jeszcze raz pomozcie mi.Dodam ze mam niedlugo testy gimnazjalne i jeszcze dopowiem ze moi rodzice sie nie zgadzaja na nasze spotkania ale i tak sie z nim spotykam po kryjomy mowil ze mu to nie przeszkadza ale teraz to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×