Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Globtrotter Grover

JAKIE KRAJE ODWIEDZILIŚCIE W ŻYCIU? CHWALIC SIĘ :)

Polecane posty

Gość czechy i dojczland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjqqqq
jak byłam nastolatka to obozy letnie (wtedy rodzice mogli sobie na to pozwolić), a potem za darmo jako festiwale z zespołem ludowym finansowane z miasta i Erasmus czyli stypendium od państwa. nie jestem bogata ale dużo widzialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcghvghvjytgv
No i git , dziekuje za informacje:) Nie pytam z zazdrości tylko ciekawa jestem,bo sama bym chciała gdzies pojechac ,ale ciagle nie ma kasy , studia tez kosztuja - wiadomo jak jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupi temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galllaaaaaaaaaa
kasa na wyjazdy, a co doszukujesz sie jakiegoś sponsoringu? nie twoja sprawa za co kto jezdzi znam ludzi ktorzy jezdza wylacznie za kredyty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45678765456ededrfr
Niemcy Holandia Dania Belgia Włochy Szwajcaria Anglia Hiszpania Francja Portugalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbalbina
Ja bylam 15 min w Czechach .....fajnie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Szkocja - Wlk. Brytania - Francja - Niemcy - Belgia - Holandia - Słowacja i to na tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcghvghvjytgv
Moze i nie moja sprawa ,ale jestem ciekawa. Fajnie ,ze jezdzicie ,ale to przeciez duzy wydatek, az taki problem powiedziec za co?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystałam z gościnności rodziny:) Tylko samolot sama opłacałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcghvghvjytgv
No to masz farta z rodzinka:) Ja w sumie tez sie wybieram w odwiedziny,jak jest to trzeba skorzystac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia--24 lata
No nie wiem jedyna rada to oszczedzać. Mnie wypad 7 dniowy na Seszele kosztował ok 8 tys a moj facet z kieszeni wydał z 12 tys, ale warto było. Egipt kosztował nas ok 5tys na łebka. My odkładamy z pensji. Nawet udało nam sie wreszcie kupic wymarzoną lustrzenke canona za ok 4 tys. Zarabiamy ok 2,200 zł netto, miszkamy w Wawie na Ursynowie, także tanio nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bumbumshoko
dzięki, a co njabardziej polecasz do zwiedzania? i czy faktycznie spotyka sie bandy mlodocianych bandytów? czy sa bardziej agresywni do typowych białych ? Jak sie do nich odnosza do turystów? Czy łatwo sie wyzywic za tanie pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcghvghvjytgv
No własnie troche mnie to dziwiło , moze we dwójke jest łatwiej. Ja studiuje dziennie , dostaje 800zł od rodziców , pracuje dorywczo , wynajmuje pokój i ciężko cokolwiek odłożyc,wiadomo że jak mam do wyboru wrzucic do skarbonki 100zł a pojechać za te pieniadze odwiedzic rodziców raz jakiś czas to wybieram rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selinka
ja tylko niemcy i egipt..i juz mam egiptu po dziurki w nosie:( ..chce do grecji, albo na slowacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dzięki, a co njabardziej polecasz do zwiedzania? i czy faktycznie spotyka sie bandy mlodocianych bandytów? czy sa bardziej agresywni do typowych białych ? Jak sie do nich odnosza do turystów? Czy łatwo sie wyzywic za tanie pieniądze?" Co polece? Na pewno wybrać się nad morze (boskie) andy ,my byliśmy w Bogocie także zabytki mieliśmy na wyciągnięcie ręki, także jak coś to najlepiej do stolicy lub innego większego miasta z którego łatwo dojechać w inne docelowe miejsca. Jeśli chodzi o bandytów, to są trochę agresywni wobez białych, ale jeśli zaczniesz do nich normlnie spokojnie mówić po angielsku to mogą się uspokoić, najwięcej ich po zmroku, dlatego wtedy trzeba uważać i trzymać się głównych dróg. Jeśli chodzi o jedzenie to jest stosunkowo tanie, zależy też czy będziecie jadać w hotelu czy na mieście, my sniadania mieliśmy w hotelu, reszte sami załatwialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemcy holandia belgia francja wszerz i wzdloz :D anglia szkocja walia irlandia irladnia polnocna hiszpania grecja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włochy, Turcja, Grecja,
Tunezja, Słowacja, Austria, Hiszpania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze zaliczyłam DDR, Czechosłowację i ZSRR i Jugosławię, kiedy jeszcze takowe były:) Ostatnio czyli AD 2010: Rosja, Niemcy, Szwajcaria, Austria i Australia. I Czechy, ale ich nie liczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bumbumshoko
dziekuje, a hotel mieliscie jakis "gwiazdkowy", czy da sie tam mieszkac w czyms w rodzaju hostelu tez? Za ile mniej wiecej dziennie sie wyzywisz? a ile hotel,taki,zeby sie dalo nocowac ,nie zadne luksy ale w miare bezpiecznie - o ile pamietasz? Co najlepiej wspominasz- Peru, Chile czy Kolumbię? Gdzie najciekawiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululullllu
Czechosłowacja Czechy Niemcy Grecja Słowacja Węgry Chorwacja Bośnia i Hercegowina Słowenia Austria Wielka Brytania Litwa Łotwa Estonia Finlandia Ukraina Włochy Zjednoczone Emiraty Arabskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululullllu
anglia szkocja walia irladnia polnocna Super, tylko to nie są państwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululullllu
to do elu_siaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do WEBMASTER
a co to sa KRAJE LUKSEMBURGA??? chyba chciales powiedziec BENELUXu :D ahahahahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dziekuje, a hotel mieliscie jakis "gwiazdkowy", czy da sie tam mieszkac w czyms w rodzaju hostelu tez? Za ile mniej wiecej dziennie sie wyzywisz? a ile hotel,taki,zeby sie dalo nocowac ,nie zadne luksy ale w miare bezpiecznie - o ile pamietasz? Co najlepiej wspominasz- Peru, Chile czy Kolumbię? Gdzie najciekawiej?" Nie wiem czy miał jakies gwiazdki, nic nie widziałam na ten temat :D Był to niewielki hotel w południowej części miasta, co do hosteli to naprawdę nie wiem bo nie byliśmy w czymś takim, ale myślę, że lepiej w małym, tanim hotelu, bo w hostelu nie wiadomo na kogo trafisz, możesz rano wstać, a z bagażu cos ci zniknie... Wyżywienie dzienne to ok. 3500 pesos. Najlepiej wspominam chyba Peru. Możliwe, ze dlatego iz byliśmy tam najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astrrominikleopotopeteciwiczan
Bulgaria Rumunia Węgry Słowacja CZechy Austria Niemcy Ukraina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulululullllu
a pieniądze od rodziców - a jakże:) Z resztą większość tych wyjazdów było za czasów niepełnoletności , i z tego też większość po prostu razem z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcghvghvjytgv
A to szcześciara z Ciebie , u mnie była bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×