Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Globtrotter Grover

JAKIE KRAJE ODWIEDZILIŚCIE W ŻYCIU? CHWALIC SIĘ :)

Polecane posty

Gość fhhffhf
- Niemcy - Czechy - Słowacja - Węgry - Serbia - Macedonia Tylko tyle na razie :(. W tym roku odwiedzam Bośnię ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez lubie jezdzic....
ukraina polska czechy slowacja niemcy irlandia anglia francja wlochy (jezdze tam kazdego roku) indie laos tajlandia chiny rosja (tez czesto) egipt czarnogora serbia bulgaria usa kanada nowa zelandia malta indonezja i to wszystko z plecakiem!!! tanio, wygodnie, z couchsurfingiem wybieram sie do kambodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve-linka27
belgia, francja, anglia, albania, slowacja, tunezja, wyspy kanaryjskie, w czerwcu grecja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy z łupieżem
To ciency jesteście bo ja byłem: NRD RFN Czechosławacja ZSRR Jugosławia A oststnimi laty Egipt, Grecja Turcja ZNiemcy Austria Czechy Słowacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kręcą wycieczki na wschód, takie egzotyczne : Japonia, Chiny, Izrael itp. no i ewentualnie Kuba (nie wiem co mi z tą Kubą, ale mysle o niej juz od gimnazjum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiele na razie;)
niemcy slowacja czechy austria rumunia bulagria wegry wlochy hiszpania francja portugalia holandia usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiele na razie;)
w sumie moge jeszcze dodac Monaco i San MArino:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tylko tam byliście
np. przejazdem, czy rzeczywiście ZWIEDZALIŚCIE te kraje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy777777
A był ktoś na Księżycu ? Ja byłem wiele razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumienic egzotycznego
Europa: - Ukraina -Lotwa - Estonia - Szwecja - Norwegia - Finlandia - Rosja - Dania - Niemcy - Belgia - Holandia - Slowacja - Czechy - Wegry - UK - Francja - Wlochy - Grecja - Chorwacja - Czarnogora - BiH - Serbia Poza tym - Turcja - Egipt - Izrael - USA Ale mam dopiero 26 lat i mam nadzieje ze jeszcze spoooro przede mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiele na razie;)
zwiedzalam, niektore wzdluz i wszerz;) w niektorych np. tylko jedno miasto, w jednych bylam po kilka miesiecy czy po kilka razy, a w innych tylko 2-3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tylko tam byliście
Jakos mi sie nie chce wierzyć, w to, co tu wypisujecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daaaaduum
-Włochy -Hiszpania -Grecja -Portugalia -Maroko -Meksyk -Chorwacja -Francja -Brazylia -Japonia -Egipt -Australia -Stany zjednoczone (Nowy York) w grudniu lece na Kostaryke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiak111
USA, Litwa, Niemcy, Anglia, Francja, Włochy, Słowacja, Czechy, Rosja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cala Europa oprocz Danii, Luxemburgu, Finlandii i Portugalii. do tego Egipt, Stany i Kanada.podrozowalam ze starymi a potem z chlopakami moimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norwegia, szwecja, finlandia wenezuela, estonia, krym australia ( 6 lat, u ojca) nowy york,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nia25
Holandia Belgia Niemcy Austria Czechy Słowacja Ukraina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choco loko
czechy słowacja austria grecja turcja włochy niemcy dania benelux francja monako hiszpania przez resztę tylko tranzytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się pochwalę ;) i powiem jak mi sie udalo zrealizowac wszystko. Polska - wakacje z rodzicami w dziecinstwie, pozniej ze znajomymi: gory, morze, mazury, praktycznie wszedzie Czechy - mieszkam godzine drogi od granicy, kiedys sie jezdzilo na tanie zakupy ;) Słowacja - to przy okazji pobytu w zakopanem Ukraina - taki wypad przy okazji pobytu w Rosji Rosja - wyjechalam na semestr na kurs jezykowy Grecja - ktos w biurze zrezygnowal w ostatniej chwili i wyjechalismy za male pieniadze Serbia - stypendium na jeden semester + lenie szkoly Chorwacja - moja mama poznala pana z Bosni w pociagu, ktory nam dal namiary na tanie noclegi u swojego kolegi Bosnia i Herzegowina - przy okazji pobytu w Serbii Slowenia - poznalam w Serbii dziewczyne z tego kraju i pozniej mnie zaprosila Wegry - po drodze do Serbii zatrzymalismy sie na dwa dni Wlochy - moj byly chlopak byl z sardynii a pozniej sie przeniosl na polnoc - odwiedzilam go i tu i tu pare razy, obecny pochodzi z poludnia Niemcy - znajomi rodzicow nas zaprosili Francja - przy okazji pobytu we wloszech Anglia - wlasnie skonczylam tu studia Walia - moj prezent urodzinowy od bylego wlocha :) Tunezja - wyjazd z rodzicami Turcja - taniusienka oferta z biura sie trafila wkrotce mam nadzieje pojechac do krajow beneluksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choco loko
no i San Marino :) i w Bułgarii Sofia 2x cały dzień bo miałam postój 12 godzinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choco loko
- czechy - dom blisko granicy plus kilka wycieczek do pragi przy różnych okazjach - słowacja - rajd z uniwersytetem po górach, plus przy okazji wycieczki z Krościenka zajeżdzało się rowerem - austria - festival zespołów tanecznych - grecja - obóz młodzieżowy - turcja - festival zespolow tanecznych - włochy - obóz młodzieżowy - niemcy - wycieczka klasowa edukacyjna - benelux - taż sama wycieczka edukacyjna - dania - 2 miesiące wakacyjne odwiedzałam tatę który tam pracował - francja - stypendium półroczne ze studiów - monako - wycieczka w trakcie tego stypendium ze studiów - hiszpania - obóz modzieżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin it up
* Francja * Anglia * Hiszpania * Włochy * Grecja * Cypr * Turcja * Czechy * Słowacja * Dania * Bośnia * Węgry ______________ możliwe że coś pominęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin it up
wszystkie miejsca w których bylam były wizytami powyżej miesiąca (wyjątek: Bośnia - 2tyg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemcy Słowacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×