Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona13

krzywy nos

Polecane posty

Gość gość
ja też poddałam się korekcji nosa u chirurga i nie żałuje. Jeśli ktoś ma tylko trochę skrzywiony nos, to nie widzę tu powodu do operacji ,ale mój defekt był naprawdę duży. Jeśli mysliscie o takim zabiegu to trzeba wybrać dobrego lekarza. Ja miałam korekcje nosa w klinice wident w Bydgoszczy http://www.wident.eu/pl. jestem zadowolona z efektu, a poza tym wszystko odbyło się bardzo bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlivka
Mi się wydaje że wyolbrzymiasz swój problem - teraz z krzywym nosem praktycznie z dnia na dzień można sobie poradzić i to bez operacji plastycznych. Moja siostra w ten sposób swój korygowała wypełniaczem Erelle i wygląda o niebo lepiej. Co prawda zbieg trzeba co roku powtarzać, ale biorąc pod uwagę to, że w porównaniu do operacji plastycznej to nic to nie boli, to myślę ze to dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartyna
Witam mam 25lat i straszny nos. Od gimn. Zaczelam go zauwazac i jestem po laserowym robienia przegrody i DALEJ SIE KRZYWI straszny jest za niedlugo bd wygladac jak klamka. Nie da sie z tym zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia332
Też wydaje mi się, że dziewczyny często mogą przesadzać, ale to wcale nie umniejsza problemowi oczywiście, bo najważniejsze jak same czujemy się ze sobą. A wykorzystanie kwasu hialuronowego do takich małych poprawek to teraz super sprawa. Jakby kogoś interesował temat, to polecam się zapoznać: http://misjame.pl/services/wolumetria-twarzy/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala z Hollywood
mam krzywy nos i nie wiem co o nim myslec . Probuje go jakos zadrzec do góry ale to tylko wszystko pogarsza . Gdy go dotkne to prawie zawsze robi się czerwony . Proszę powiedzcie mi jak mam wyjść z tego kompleksu :[.!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam przekrzywiony nos jest mi ciezko...mysle o nim bezprzerwy.Choruje na RZS i dlatego mam taki problem,nie mowiac o guzkach na lokciach stopach.Czuje sie podle stale o nim mysle.Nie jestem brzydka kobieta,ale ten nieszczesny nos zabiera mi radosc zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eteria

Ktoś z Was jest może po operacji nosa w klinice u dr Olender? Jestem zapisana na konsultacje, bo ma świetne opinie 🙂 I chyba się zdecyduję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanthia

Wiesz co, świetna decyzja. Moim zdaniem dr Olender jest jednym z lepszych chirurgów. Sama jestem prawie dwa lata po operacji nosa w jej klinice i efekt jest świetny. Daj znać co u Ciebie, czy jesteś po operacji, jakbyś miała pytania to pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×