Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jakiego PC gvhhjj

Jakiego PC byście polecili?

Polecane posty

Gość Jakiego PC gvhhjj

Musi mieć możliwość rozbudowy , niekoniecznie do gier , raczej do grafiki ,korzystania z neta itp. Na co zwrócic uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiego PC gvhhjj
Nic specjalnego , lubie sie bawić w Corelu , PhotoShopie , chciałabym to rozwijać chociaz sama jeszcze nie wiem w która strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiego PC gvhhjj
Tak, Corela też. Myśle ,że na PC z monitorem mam jakieś 4tys. A jakie firmy możesz polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiego PC gvhhjj
Nie fundnęłam ,ale dostałam z USA ,wiec troche taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typ procesora INTEL PENTIUM DUAL CORE E5200 lub CORE 2 DUO E7300 Karta wideoNVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Nazwa płyty głównejAsus P5QL (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN) Dysk fizycznySAMSUNG HD501LJ (500 GB, 7200 RPM, SATA-II) 2 gb ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiego PC gvhhjj
Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona ma dzwona
bierz 4 rdzeniowca jakis i core5/7 i 4giga ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e5300, e7300 to okrojone procesory, szybko zabraknie cachu i się bedzie zatykał. bierz czterordzeniowy. z platformy s775 wybieraj spośród q6***, q9*** lub i3/i5/i7 jak cię stać. q8*** też są okrojone, unikaj ich. do grafiki 2d niepotrzebna jest karta jak 9800gt. wystarczy cokolwiek, nawet zintegrowana z procesorem i3 będzie dobra. ram - im więcej tym lepiej. 2GB to bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiego PC gvhhjj
Dzięki , ciezko mi było sie zdecydować ,bo to jednak inwestycja;) Od kilku lat używam tylko laptopa i jednak brakuje mi PC, to nie to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kup najdroszy procka
ile masz kasy tyle przeznacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×