Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jurand ze Spychowic

OVB to nie doradztwo

Polecane posty

Gość Jurand ze Spychowic

OVB to po porostu zwykły MLM. Tworzenie piramidki, która pozwoli w szybkim czasie osiągnąć sukces. Niestety nie do końca. Każdy kto pracował w tego typu firmie wie, że są tylko dwie możliwości 1) całkowite poświęcenie - to dla osób szybko ulegających urokowi pieniędzy, a co gorsza ludzi z pieniędzmi lub 2) szybkie odejście i zapomnienie Jeżeli nie trzeba rozwijać pkt. 2 to nad 1 warto się zastanowić. Sam pracuję w OVB od 9 miesięcy, ale traktuję tą pracę jako formę dorobienia, choć mój (zbyt) młody kierownik, nie potrafi tego pojąć swoim wypranym mózgiem. Osobiście uważam, że 21 letnia osoba bez wykształcenia i doświadczenia nie jest odpowiednia do pracy w finansach a OVB pełna jest takich "elementów". Ale może dlatego, że z finansami ta firma nie ma zbyt wiele wspólnego. Należy pamiętać, że przedmiotem pracy są tutaj pieniądze ludzi, którzy ciężko pracując nie są w stanie zorientować się w rynku finansowym i pokładają nadzieję w agentach i firmach przez nich reprezentowanych. W OVB niestety często się o tym zapomina. Ta firma nastawia jedynie na zysk. NIE JEST TO FIRMA PROFESJONALNA, gdyż nie ma w niej profesjonalistów. Chyba, że bierzemy pod uwagę zdolność bezmyślnej sprzedaży. Osobiście kształcę się w kierunku finansów i wiem jak ubogie szkolenia gwarantuje ta firma, o pseudoegzaminie nie będę nawet wspominał, choć pozostawiło to u mnie straszny niesmak. To na pewno praca dla każdego, bo dystrybucja jest najprostszą formą działalności, wymagającą jedynie zdolności czytania i pisania więc każdy się nadaje. Każdy ma rodzinę i znajomych a to na nich najpierw zaczyna się żerowanie. Dla przyszłych klientów, zawsze należy pamiętać o gwarancji kapitału i dostępie do pieniędzy, pamiętajcie, że to wasze pieniądze i tylko wy możecie o nich decydować, dlatego to muszą być pierwsze i najważniejsze kwestie poruszane na rozmowach z agentami. Jeżeli nie ma jednoznacznej odpowiedzi a tylko kręcenie typu: "nie mam niezadowolonych klientów", "ryzyko jest maksymalnie rozbite" lub "nie widzę możliwości strat w przypadku tego produktu", po prostu przerywajcie takie wypociny i żądajcie wszystkiego na piśmie. Finanse w Polsce muszą nabrać form profesjonalizmu i gwarancji, mam nadzieje, że w OVB ktoś kiedyś zda sobie z tego sprawę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurand ze Spychowic
Po argumentacji, widzę że koleżanka z OVB, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GdziejestEis

Co Ci się nie podoba w MLM? To typowa firma strukturalna. Twój sukces zależy tylko od Ciebie. Przy odpowiednim zaangażowaniu i wkręceniu się można dobrze dorobić a w przyszłości stać sie wolnym finansowo. Oczywiście trzeba mieć odpowiednią aparycje i umieć się dobrze zaprezentować. Miałem na studiach finanse i żadnych przydatnych informacji z nich nie wyniosłem. Głupie i niepotrzebne nikomu wyliczenia. OVB pomoże dobrać odpowiednie usługi do potrzeb klienta by był w pełni zadowolony. Bo klient zadowolony poleci swoich znajomych, znajomi znajomych itd. "Firma stawia na zysk", a która tego nie robi :D

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×