Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irqa

MATKI Z ZASADAMI od siedmiu bolesci

Polecane posty

Gość irqa

Wkurzaja mnie matki co sieja panike i jezdza z dzieckiem po szpitalach jak sie np. uderzy o cos. Albo karaja brakiem bajek w Tv.Nie dawaja slodyczy nawet jak dziecko wyglada jak anoreksja.Kwoki odbieraja im dziecinstwo tymi karami.Biedne dzieciaczki musza stac na bacznosc i sluchac rozkazow tyranek."Nie dotykaj tego,Nie skacz, Uspokoj sie".Najlepiej dla nich zamknac dziecko w klatce,a jak zasluzy to dostanie raz na tydzien jednego herbatnika,albo bajke przez godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dawaja
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wkurzają matki które totalnie olewają swoje dzieci.... Jak sie dziecko uderzy lub spadnie to normalne ze matka sie o nie boi i konsultacja z lekarzem jest rzeczą zrozumiałą. Jak dziecko wygląda jak anoreksja to lepiej zeby jadło wartościowe produkty a nie słodycze które je zapcha i zupełnie juz moe zje normalnych posiłków.... Ja sie wychowałam w PRLu bez słodyczy i jakoś mi to dzieciństwa nie zabrało... Oczywisice wychowanie "na baczność" jest absurdalne ale to zupełnie inna sprawa i do powyższego nie ma związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja... to ja bym ją
mnie wkurw... osoby, co prawdopodobnie same dzieci nie mają, a sieją "dobrymi radami' na prawo i lewo. po czym poznać, ze dzieci nie mają? bo jakby miały, to wiedziałyby, że wychowanie bezstresowe jest prostą drogą do wyhodowania kryminalisty w najgorszym, lub człowieka totalnie pozbawionego empatii i egoisty w najlepszym przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irqa
Widac macie zero pojecia o wychowaniu.Moja ciotka pracuje na pogotowiu i mowi ze te niektore matki to z byle gownem przylatuja i chca caly personel na nogi stawiac bo dziecko sie uderzylo.Ja jak bylam mala nie latalam po szpitalach.Raz mialam na nodze 15 cm rane,cale mieso na wierzchu.Matka zamiast panikowac zachowala zimna krew i robila opatrunki.Reke rozwalilam,na udzie mam blizny po dziurach.Jak widac zyje,a szpital nie byl mi potrzebny.Bo kto madry ten wie ze leci sie do apteki po cos na gojenie.Jak guz to przyklada sie zimne i obserwuje czy dziecko dobrze widzi,czy nie ma goraczki,czy nie robi sie znuzone.Jak tak jest mozna pojechac do szpitala.A nie z byle pierdola zajmowac czas,a w tej chwili ktos umiera.Ale nie,bo lekarz musi uzerac sie z histeryczka.Wkurza mnie jak musze czekac godzine u lekarza bo jakas histeryczka musi podzielic sie swoimi spostrzezeniami.A bierz recepte i wypad! A nie ludzi wkurzac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja... to ja bym ją
no tak właśnie myślałam... "moja ciocia pracuje na pogotowiu"... rewelacja... będziesz mieć własne dziecko, to zobaczysz, jak to jest bać się o nie , a teraz wypad, teoretyczko od siedmiu boleści! i w życiu bym nie chciała natrafić na twoją ciocią, która widać, że powołania do zawodu na grosz nie miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irqa..Gorszych glupot nie slyszalam! A ta twoja ciotke to powinni wyrzucic z pogotowia w takim razie,bo one sa po to by sluzyc nam a nie my im! Druga sprawa! Kazda NORMALNA matka,gdy jej dziecko sie uderzy(powaznie) to idzie do lekarza na konsultacje.Gdzie jest sens i logika w tym co mowisz skoro pozniej lekarze zarzucaja matkom ,ze nie dbaja o swoje dzieci! Moja siostra tez byla taka jak ty! Siostrzenica spadla i sie uderzyla.Siniak byl na rece a 2 tygodnie pozniej wyladowala w szpitalu z drgawkami,goraczka..MIALA WSTRZAS MOZGU.Daruj sobie te swoje madrosci,bo to nijak ma sie do rzeczywistosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zywienia i bajek.Jezeli Twoja mamusia nie byla matka od siedmiu bolesci to juz wiem dlaczego masz takie niskie IQ.Bez urazy,ale glupoty pleciesz.I NIE WIERZE,ZE KAZDA MATKA LATA Z BYLE SINIAKIEM DO SZPITALA,WIEC ZEJDZ NA ZIEMIE I POWIEDZ COS CO JEST PRAWDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhgysrsty
irqa prowo, pieprzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka mi jagoda śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie Wy tej Jagodzie juz swiety spokoj.Uczepilyscie sie dziewczyny i nie mozecie odpuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
IRQA to że Ciebie matka olewała nie znaczy ze ja bede olewac swoje dziecko, jesli mam obawy to jade do szpitala i w dupie mam leniwe pielegniarki ze nie chce im sie dup ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha aha aha
jesteś nienormalna ,będziesz miala swoje dziecko to zobaczysz jak to jest ,każda matka się martwi jak dziecko się uderzy czy coś innego ,ale co ty mozesz o tym wiedzieć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irqa
Musze was zmartwic,ale mam 5-letnia corke ;D to ze dziecko twojej siostry mialo wstrzas mozgu moze swiadczyc o jej niedojrzalosci do roli matki.Bo to chyba logiczne,i normalny czlowiek moze sam okreslic czy cos sie dziecku oprocz siniaka dzieje.Ale nie dziwota jak siostra dziecko ma w d**** to jak ma zauwazyc symptomy? Jak sie bierzecie za robienie dzieci to najpierw poczytajcie troche na temat wychowania,skaleczen itp.Ja mialam to szczescie ze moja matka jest po medycynie.Duzo rzeczy wie.Domowe sposoby babki tez nie zawodza.Dzieki temu wiedza teraz krazy z pokolenia na pokolenie. Nie potrzebuje siac paniki jak wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irqa
Nie jestem zadna jagoda.Na forum jestem od niedawna pod TYM i tylko tym nickiem.Mozecie nie kojarzyc bo nie siedze dniami i nocami jak wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka bez zasad
a mnie wkurzają babki z pogotowia które obgadują kto z czym do lekarza przychodzi, powinni je z pracy wywalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka bez zasad
bo jakas tajemnica chyba obowiazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipkkom
matka bez zasad - dokładnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym uderzaniem to racja
Kiedys spadalo sie z roznych wysokosci, rozne uszkodzenia przy tym czyniac i sobie i powierzchniom uszkadzanym :D Dzieci cala poobdzierane chodzily i nikt tragedii nie robil ;) Jakos przezylismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes jagoda a piszesz
jak ona. czytac sie nie da. ide stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irqa
Ja pamietam jak moja inna stuknieta ciotka 2 lata temu wparowala na pogotowie i panikowala ze jej corka ma sepse.Malo tam nie zemdlala.Musieli jej dac srodki uspokajajace.Co sie potem okazalo,wczesniej kuzynka byla przeziebiona.Ciotka dala jej wiecej niz zalecana dawka i nastapily skutki uboczne ;D potem cale osiedle myslalo ze jej kochana Kasiunia ma sepse,bo nagadala ludziom bzdur ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie mam dzieci, ale jestem obecnie w ciazy. Wiem ze jesli mojemu dziecku sie cos stanie i uznam ze to cos powazniejszego to napewno skontaktuje sie z lekarzem. Wiadomo ze jest wiele kobiet ktore sa przewrazliwione ale nie wolno miec do nich pretensje o to ze martwia sie o swoje dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipkkom
jak nic styl jagody , ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moze sie nie znam,ale chuj wam do tego.Moje dziecko chodzi brudne,na sniadanie je sloiczek drzemu,na obiad przynosi mi glizdy i mlecz i jakos zyje! Nic jej sie nigdy nie stalo.Nieraz tak sie wyjebala,ze czaszke bylo widac,ale ja postanowilam,ze nie bede jej pod kloszem chowac!Kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to poleciałas
zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipkkom
no i kogo to obchodzi ? Zalisz się czy chwalisz ? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×