Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnie takaaaaaaaa

3 Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada 2010

Polecane posty

czyli olac ??? Jezu czemu ja glupia wierze w takie bajki zawsze ? Kurna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tam powiem
a nie zwróciliście uwagi na samoloty wojskowe które przelatują non stop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek
dlatego wlasnie 10 listopada o 6 rano lece na wakacje na kanary :) celowo wybralam ta date. slyszalam o przepowiedni i stwierdzilam ze niech sie inni martwia a ja bede grzac tylek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tam powiem
dla mnie przepowiednia to gówno:) leć i miłego wypoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tam powiem
Kayka już nie raz to miałam, źle to widzę i nawet mi się nie chce pisać. Wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie zdecyduj bo zaczynam sie gubic w Twoich zeznaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generał Custer u źródeł Nilu
Ale brednie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Pamiętam czasy podstawówki. Teorii o końcu świata było tyle samo co teraz. A ja głupia wszystko przeżywałam i bałam się spać w nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja teraz. moze dlatego ze mam dziecko i bardziej boje sie o nia niz o siebie... MArtwi mnie, ze ta babka II wojne przepowiedziala i hitlera :( Kurna - stara baba po studiach :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za to zawsze
na wojnie powstają ładne piosenki! Będziemy mogli sobie pośpiewać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo wielu jasnowidzów przepowiedziało 2 wojnę światową i Hitlera. Szczerze, biorąc pod uwagę tamte czasy, zawirowania polityczne, było to dość proste... A poza tym czytalam ostatnio w jakiejś gazecie, że różni wieszcze wypuszczają przepowiednie seryjnie. Czasami któraś się sprawdzi, ale i tak wszystko jest w granicach przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakim idiotą trzeba być, aby w to wierzyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generał Custer u źródeł Nilu
Następną wielką wojnę, "przewidywano" zaraz po podpisaniu Traktatu Wersalskiego i nie trzeba było do tego proroków, to była tylko kwestia czasu i skali. Hitler? Nie wiem, kiedy i co ta jejmość "przewidziała", ale on był znany od wczesnych lat 20, a po puczu, powszechnie znany wśród ludzi interesujących się polityką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generał Custer u źródeł Nilu
Ale tak naprawdę dar jasnowidzenia objawił się u niej dopiero podczas drugiej wojny światowej. :D no to o co chodzi, z tym Hitlerem i II Wojną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno wszystko w latach 80 sie sprawdzilo... nie wiem. Wsciekla jestem na siebie. Po diabla tu wlazlam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
General.. nie wiem o co chodzi. NA kazdym watku o tej kobiecie podkreslaja, ze druga wojne przepowiedziala i hitlera... nawet w wikipedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generał Custer u źródeł Nilu
Kayka kluczem do prawdy jest tutaj słowo: PODOBNO :D podobno jestem przystojny, bogaty i mogę zadowolić 12 kobiet jednej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak nie jest ?? :)) no ok. Potrzebowalam ukojenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jak co ,ale Wikipedia wiarygodnym źródłem nie jest... przecież tam każdy może sobie pisać co mu się podoba... :) Babeczka żyła w czasach wojny, może interesowała się polityką, wiedziała że sytuacja między państwami jest napięta i domyśliła się przebiegu wydarzeń.. nie ma się co rozczulać... Odnośnie przepowiedni Nostradamusa to można je interpretować na wiele sposobów... nic pewnego... :) a jak wierzycie w takie brednie to pooglądajcie sobie wróżbitę Macieja :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma sens a jest prawdopodone
co ma sens a jest prawdopodone wedlug mnie . Trzecia Wojna Światowa, Rozpocznie się dość typowo - od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna). Chiny stają się potęgą światową. Wydobycie ropy naftowej się kończy Tereny polarne topnieją. Podnosi się poziom oceanów Europa w większości muzułumańska". Na Węgrzech odnotowuje się pierwszy kontakt z inteligentną cywilizacją spoza Ziemi Ludzie rozpoczynają budowę "podwodnej koloni". Ogromna eksplozja na słońcu. Zmienia się grawitacja. Stacje kosmiczne i satelity spadają na Ziemię. We Francji masowe protesty przeciwko Islamowi. "Coś strasznego" zbliża się do Ziemi. Wielki głód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze Pani wie o czym ja mowie... dzieki.. jeszcze 3 perseny lykne i zasne jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma sens a jest prawdopodone
z tego zrobilam jeszcze jedna selekcje na dzien dzisiejszy We Francji masowe protesty przeciwko Islamowi. Wielki głód Chiny stają się potęgą światową. Podnosi się poziom oceanów Europa w większości muzułumańska".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×