Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnie takaaaaaaaa

3 Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada 2010

Polecane posty

Gość generał Custer u źródeł Nilu
z wiki Przypisuje się jej przepowiedzenie upadku imperium sowieckiego, katastrofę w Czarnobylu, zwycięstwo Borysa Jelcyna w wyborach, dojście do władzy Hitlera i początek II Wojny Światowej, śmierć Stalina, zatonięcie Kurska i zwycięstwo Topałowa w światowych mistrzostwach szachowych, wojnę w Nikaragui oraz Libanie. "PRZYPISUJE SIĘ JEJ" to mało przekonujące i dalej z wiki: Wanga była analfabetką lub półanalfabetką. Nie zostawiła żadnych przekazów w formie pisanej, a jej przekazy były bardzo trudne do zinterpretowania z uwagi na to, iż posługiwała się dialektem, który ciężko było zrozumieć nawet Bułgarom (do tego stopnia, iż telewizyjne audycje z jej udziałem opatrzone były podpisami w języku bułgarskim). To co mówiła, zostało zapisane przez członków jej otoczenia. :D litości, osoby "zaufane" mogły napisać co chciały, to jest nic nie warte pewnie miała charyzmę i tyle Hitler też ją miał i roztrwonił na antysemickie obsesje a ona gadała co jej do głowy przyszło i chyba lubiła gdy ważne osobistości przychodziły do niej, jako do wieszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generał Custer u źródeł Nilu
:D no aż tak to nie jest :D śpij spokojnie i utul swą dziecinę i niech będzie mniej naiwna od mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generał Custer u źródeł Nilu
a proszę no aż tak... oczywiscie miałem na myśli moją kondycję seksualną i finansową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generał Custer u źródeł Nilu
To niech śpi :) ma szczęście, że to już nie 39 będzie dobrze może nie wszystkim i nie wszędzie, ale nam na głowy bomby ani rakiety nie spadną zupełnie poważnie pisząc nie ma takiej sytuacji, która mogłaby wywołać poważny globalny konflikt po prostu nie ma! dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghfjdhjkgfdb
Tal na prawde do gówno prawda kapitan bomba przekroczył granice wszechświata i jak wiemy wszystko zamienia sie w chuja po przekroczeniu tej granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.O.B.E
No i w nba 2k11 se nie zagram a miałem mieć je w grudniu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz1895
Myślę ze to nie prawda ..... skond człowiek wie o takiej apokalipsie hmm ja myślę ze tylko bóg może to zakończyć i rozpocząć nowe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajac życie, to Niemcy zaczną. Kupiłem już AK-47 i kilka granatów, nawet jedną minę przeciwpiechotną, bo 10 listopada tuż tuż. Urządzę im Stalingrad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licencjatka_ona
to będą wielkie fajerwerki na moje urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka ;D
Aha spoko ;D A moja babcia już 5 końców świata przeżyła i co haha xD A ciekawe co będzie 15 listopada w moje urodziny może na ziemie przyleci ufo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikroC
Te wszystkie wieści o końcach świata w 2000 czy 2012 to tylko przeinaczenia mediów. W tych latach ma sie po prostu wydarzyć coś złego jak np. w 2000 poważny konflikt militarny na południu. Media ogłaszają byle gówno Końcem świata musicie się do tego przyzwyczaić albo przeżyjecie ich kilkadziesiąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślepy Czesiek
No proszę ja was. Na 10 mam mieć wizytę u zębologa , nową szczękę mi robi. i co??? Tyle się nacieszeę nową szczęką co kot napłakał :( .... Pozytywizmu życze w tym obludnym Świecie :) Czesiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomal489
hahaha bzdury totalne.Ale odkryłem co to to coś strasznego.To twoja stara.To absolutnie niemożliwe.To tak samo jakbyś miał/a przeczytać Pana Tadeusz w 10 sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn
to już jutro... i albo wyśmiejemy cały ten temat:D ..albo bęziemy sr** w gacie..:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostek44
Ja tam w jakiejś przepowiedni słyszałem, że w listopadzie tego roku USA ma uderzyć na Iran. No normalnie ile tego jest uuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzik w sosne...
Tez mam wizyte u dentysty :-O, ,ale borowanko więc dla mnie wazne czy bedzie bum czy nie !! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz
hmm... a co się stanie z moimi kredytami ??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz
oby wygineły... :))) a jak nie co ja poczne :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz
idę wziąść tylko jeszcze 1 , taki malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze juz w jakiejs
usa? nie ma kasy..to kara za wszczynanie wojny rakiety pierdoły.. teraz czas na inne kraje koręę..chiny..japonie..oby im sie odechciało. Jak nie kara- bankructwo. jak usa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chooccoo
piszecie te bzdety i tylko straszycie innych ludzi. bo takie rzeczy sie planuje :| sciana wezcie sie opamietajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się jednak
trochę stresuje przed jutrem :/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wg. jakiej strefy czasowej ma wybuchnąć ta wojna? Bo np. w Japonii czy Korei już jest 10 listopada i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×