Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajnie takaaaaaaaa

3 Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada 2010

Polecane posty

Gość ;oihiohiugoiyg
nieeeee nieeee i jeszce raz nieee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja muszę jeszcze w grudniu na koncert jechać i do Hiszpanii na święta.... potem niech się dzieje co chce ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś około 1 w nocy, może się jeszcze nie zorientowali ;p A tak na serio to wierzycie w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szacunn
zajebiscie, wybuduje bunkier, gdy zacznie się rozpierducha laski będą uciekać a ja będę je łapał i wszystkie będą moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaczooria ;x
Wd. strefy 0 chyba . (m.in Brytyjskiej ;o ) . Chodzi o to , że Europa zostanie zaatakowana czyli mniej więcej w naszej ... choć na Europie waha się czas dosyć mocno ... Ale wiecie .. Brytania to rozpoczyna i jest oficjalny dzień .. .^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Sratki-tatki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spartakus
http://konflikty.wp.pl/kat,1020303,title,Zaatakujemy-wasze-stolice-jesli-sie-nie-wycofacie,wid,12836851,wiadomosc.html a więc zaczynamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki
To jest totalna bzdura!! Jeśli by miała rozpocząć się 3 Wojna Światowa z taką bronią atomową czy też nuklearną to wystarczyły ze 4 bomby a Ziemia wyleciała by z orbity i by nas pospawało jak domek z kart. Nawet jeśli by miało się wydarzyć to to przypuszczam że jeszcze ze 300 lat i cały świat zostanie zalany wodą z topniejących lodowców. Więc pozdrówcie tego Pana bądź Panią który/która to wymyślił/wymyśliła i żeby napisała o tym jakąś ciekawą książkę fantastyczną bo ma naprawdę dobrą wyobraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice__
Wiek przedszkolny to szczególny okres w rozwoju dziecka. Do 6 roku życia następuje rzeczywisty rozwój mózgu. Im młodsze jest dziecko, tym szybciej przyswaja nowe informacje. Im później je przyswoi tym dłużej będzie trwał ten proces i będzie coraz trudniejszy. Niestety często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego chcemy Państwu pomóc i zaproponować zestawy, pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Zestaw nr 3 to pond 150 literek i znaków o wysokości 5 cm do samodzielnego przyklejenia na blok techniczny, ( blok nie wchodzi w skład zestawu). Idealna pomoc do nauki alfabetu, pierwszych wyrazów, prostych zdań. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1313276713.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1313720175.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1313720239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo752
dobrze, że mam piwnicę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlaczek w zeszyciee
patrzajta, znowu kogoś pier...nie i zacznie mieć wizje :classic_cool: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Wichury-pustosza-Bulgarie%3B-wiatr-zmiotl-czlowieka-z-balkonu,wid,12837077,wiadomosc.html?ticaid=1b36d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wegrzy skontaktują ssię z istotami pozaziemskimi... od zawsze wiedziałem że to dziwna nacja ani słowianie ani germanie ten ich jezyk taki "kosmiczny"... to chyba węgrzy są tymi kosmitami którzy już tutaj zyja? może któryś znajdzie numer telefonu na swoja planetę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Arecki To jest totalna bzdura!! Jeśli by miała rozpocząć się 3 Wojna Światowa z taką bronią atomową czy też nuklearną to wystarczyły ze 4 bomby a Ziemia wyleciała by z orbity i by nas pospawało jak domek z kart. Nawet jeśli by miało się wydarzyć to to przypuszczam że jeszcze ze 300 lat i cały świat zostanie zalany wodą z topniejących lodowców. Więc pozdrówcie tego Pana bądź Panią który/która to wymyślił/wymyśliła i żeby napisała o tym jakąś ciekawą książkę fantastyczną bo ma naprawdę dobrą wyobraźnie." Ale brednie:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerianna młoda panna
no właśnie a Spartakus podał to co ja znalazłam na wp.pl i trochę mi coś tu śmierdzi konfliktem zbrojnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do przygotować weki
Nie znam angielskiego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 bomb na Okęciu
jak zaczną wybuchać po kolei to kto wie... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikog Samonic
Wspaniale!!! A więc mam jeszcze 3069 lat na to by spełniać swoje żądze seksualne.:D Ha, ha, ha... Koniec świata. A tak poważnie... Fantazja. Hm. Każdy z nas, Ty, ja, każdy inny człowiek... moglibyśmy wymyślić własny scenariusz tego, co będzie w przyszłości, ale to nie znaczy, że tak będzie. Oczywiście spośród miliardów pomysłów pewnie jakieś by się ziściły (to tak jak z graniem w Lotka).:D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsjhdkjshfjdhfkjdsut
hehehe to fajnie akurat 10 sa moje urodziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srelel morelele
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Tajemnicza-rakieta-przeleciala-nad-Kalifornia,wid,12837196,wiadomosc.html?ticaid=1b36e&_ticrsn=3 mówie wam będzie wojna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem że jesteś tam
okej ale niech ci wszyscy co dziś piszą że bd wojna i ci którzy im bezgranicznie wierzą i trzęsą portkami jutro jak wojny nie będzie potwierdzą że są mega idiotami tu na forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
Taa jasne wojna chyba w kiblu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adgjm
No wlasnie napiszecie wtedy ze z was ofermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzilo sie ??
ja napisze, moze nawet dorzuce cos od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perdolniaki z was
powinno sie was wszystkich pokarac za takie teksty,chyba naprawde nudzi sie wam niezmiernie albo macie tak nasrane w glowach ze szkoda gadac kuurwa jego mac gowniarzom sie wojny zachcialo co za nacjaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×