Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ni wiem !

co zrobic, dziewczyny poradzcie bo nie mam kogo zapytac

Polecane posty

Gość ni wiem !

mam brac duphaston drugi cykl od 16dc do 25.. dzis wypada 16 tylko ja nie jestem pewne czy juz zaczeła sie u mnie owulacja..mimo to brac go tak jak mam zalecane? prosze o szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni wiem !
prosze do odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni wiem !
myslisz ze nie zaszkodze sobie np nie zachamuje sobie tym owulacji? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni wiem !
szczerze.. mam 50 % wątpliwosci ze jej nie bylo. wczoraj mialam bialy śluż lecz jeszcze nie taki.. i bóle bodrzusza mam lekkie.. nie wiem jak tovrozumiec pierwszy raz nie wiem co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie ma kogo zapytac ? aaaaaaa juz wiem, na emigracji jestes i chlopak schowal ci slownik zebys mu z domu nie spierdolila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni wiem !
Czołgista weż spierdalaj .. pytam tutaj bo dziewczyny sie znają na tym, na to nie wpadłes?? eeeh.. a mąż napewno moj by mi powiedzial.. tumok z ciebie w słowniku tez na bank bym znalazla odpwiedz.. co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni wiem !
kornelkowa dziekuje ci za normalne odp.. ;* gorzej nieregularne nie moga chyba byc.. moje dwa ost cykle 36, 38 dni... masakra.. teraz drugi vykl bede na duph. wezem go.. zeby cykl sie jeszcze nie wydłuzyl. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołgista niektórzy chodzą do ginekologa na NFZ i wtedy na prawdę nie można dzwonić z pytaniami każdego dnia bo np przyjmują tylko raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni wiem !
co za bedil... wez sie lecz.. co trzecia kobieta bierze duph.w różnym celu ale biorą...brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen77
jeżeli zazwyczaj śluz był bielszy to zaczekaj jeszcze trochę, ja brałam d.. od 3 dnia po ew. zapłodnieniu, ten lek nie pomaga w zapłodnieniu tyklo w zagnieżdżeniu jakka czyli jakieś 3- 4 dni od zapłodnienia, mi lekaż mówił zawsze że nie można go brać zaraz po zapłodnieniu, więć ja bym czekała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni wiem !
kornelkowa dokladnie tak jest u mnie.. nie mam mozlwosci dzwonienia do mojego lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni wiem to jak nie weźmiesz to ci się jeszcze wydłuży, albo progesteron nie wywoła krwawienia. Lepiej weź w terminie. Robiłaś sobie prolaktynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj szpecjalistki ci doradza , polowa z nich nie wie jak sie plodne liczy, ale na pewno ci doradza :D buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni wiem !
zajmij sie swoimi zabawkami dziecko... po co złosliwosci.. spiepszaj z wątku i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni wiem !
tak, prolaktyna w normie.. biore go na uregulowanie i na podtrzymanie ewentualnego zapłodnienia.. zrobie tak jak mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam jedna ona
Lekarstwo to bierze się dopiero po owulacji.Pewnie lekarz przypuszcza,że 16 dzień cyklu to u Ciebie jest już po.Jak brałam ten lek w tym samym celu co Ty,to chodziłam na monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×