Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ;pokjhnbgv

zjadlam 2 piersi kurczaka, srednia i duza, ile to mniej wiecej gram?

Polecane posty

Gość ;pokjhnbgv

srednia byla wielkosci piesci szczuplej dloni kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktos napiszeeeeeeee
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktos napiszeeeeeeee
no mam nadzieje, ze do 500kcal sie zmiescilam :O:O bardziej gramy mnie interesuja, wtedy poznam kalorycznosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktos napiszeeeeeeee
aaaa dodam ze to piersi gotowane, bez skory oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktos napiszeeeeeeee
nuuu, tyle :P i dodam ze jestem na diecie :D lubie takie miesko a rzadko mam okazje zjesc, wiec korzystam :P nic poza tymi piersiami i musztarda innego nie jadlam na obiad :P srednia piersc byla wielkosci piesci (zacisnietej) szczuplej kobiety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz zadko okazje jesc mieso? To na jakiej Ty diecie jestes? To mieso spokojnie moglas na 2 posilki podzielic i dodac warzyw, bo bez tego oni rusz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktos napiszeeeeeeee
rzadko mam okazje jesc mieso gotowane mojej mamy, z wiejskiej kurki :P, a dieta raczej z przewaga bialka, mieso gotowane jem raz na tydzien, dwa, ryby i wedliny oraz twarogi i serki wiejski jem kazdego dnia, jajka takze raz na tydzien - dwa. policzylam wiec 350 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktos napiszeeeeeeee
oj dobra, jak jednego dnia zjem nieco ponad limit kaloryczny, chyba nic sie nie stanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahhaahahah
fatalnie to malo powiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktos napiszeeeeeeee
jem ok 100g bialka 150 - 170 g wegli do 45g tluszczow gl z masla, oliwy z oliwek, orzechow i poltlustych twarogow. wydaje mi sie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktos napiszeeeeeeee
no i calosc to tak ok 1500 kcal, ale zwiekszam sukcesywnie dawke (co 2 tyg. o ok 100kcal), zaczynalam od 800 :O:O, wiec to bylo fatalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaaa
Dziewczyno a zdajesz sobie sprawe ze mozna swietnie chudnac na diecie 1500-1700 kcal( oczywiscie dodajac troche ruchu do tego np rower albo silownia)??? Mozna na takiej diecie schudnac trwale, fakt ze nieco dluzej to trwa ale nie rozwalasz sobie metabolizmu.... Wez sie zastanów jakie spustoszenie robisz w swoim organizmie..i jak potem wrocic do normalnego prawie jedzenia nie tyjac..nie uda ci się,zapewniam. Masz murowane jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktos napiszeeeeeeee
zamierzam dojsc do 1800 kcal i nie zamierzam cwiczyc :O :P nie jadam ponizej 1300kcal nawet jak mam zapierdziel za dnia, tak jak pisalam, obecnie jestem na diecie 1500 kcal, po weekendzie bede powoli dobijac do 1600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktos napiszeeeeeeee
no i jeszcze jedno: dla mnie to jest normalny tryb zycia, to co jem smakuje mi, ba! prawie kazdego dnia przekaszam cos slodkiego typu kinder mleczna kanapka, czy jakis niezdrowy jogurt straciatella :P, oczywiscie odejmujac to od dozwolonej dawki kalorii :), dzieki temu nie mam po 2,3 tyg napadu na slodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle wegli to bys mogla jesc, jakbys mega cwiczyla. Podstawowa zasada 2 g bialka na kazdy kg i 1 g wegli i 1 g tluszczy z orzechow, awokado(pol), lyzeczki oliwy z oliwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktos napiszeeeeeeee
nie wyobrazam sobie jedzenia 60g wegli na dzien :O:O! wypijam dwie inki na dzien, z mlekiem, to juz ponad 10g wegli, i zeby zmiescic sie w limcie, moglabym dojesc jedna ciemna bulke :O NO WAY! nie zejde ponizej 100g wegli :) ale dzieki za rady, na razie chudne, co prawnie nie jakos szybko, ale chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany ranyy :)
ej, juz nie przesadzajcie... :D:D ja schudlam na diecie pt"zupka chinska"...nie mialam kasy i jadlam tylko zupki chinskie 4razy dziennie..hahaha..z 74 kilo po miesiacu takiej chinszczyzny wazylam 67 kilo :D:D:D i nie przytylam...potem lecialam tylko na warzywach na patelnie z biedronki i dobilam do 62 kg...i wystarczylo..wage trzymam,juz bardziej rozsadnie, okolo roku:D:D:D mozecie krzyczec...czekam:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany ranyy :)
spoko,nic mi nie dolega....zoladek w porzadku inne czesci ciala tez...:D:D przesadzacie zdrowo z rozkminianiem wszystkiego na wegle, bialka itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktos napiszeeeeeeee
tja, jasne :O a ja Ci zakwaszenia organizmu i bolow nerek :O ponadto nie ukrywajmy, ze weglowoday sa potrzebne 🖐️, ponadto wlasnie czytam , ze w diecie powinno byc 2-2,5g bialka na 1 kg masy ciala, i 4 kg wegli na kg ciala!!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×