Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość majka 24 00 oo

spozniony okres 2 miesiace pod rząd poradzcie dziewczynki

Polecane posty

Gość majka 24 00 oo

Mam taki problem: otóż w marcu - okres powinnam dostać 6,7 marzec. ( mam regularny jak w zegarku co miesiac 29-30dni , od 3 lat tak samo..) Na dodatek kochalam się z meżem w płodne dni wg moich obliczeń. był to pierwszy raz w te dni!! wiem bo uważamy i stosuję obserwację . nie dostałam okres ani 6 ani 7 marca, tylko 17!! czyli 10 dni spoznienia, mialam juz schizy ze jestem w ciąży,m wyobrazalam sobie jak to bedzie itp. miesiaczka trwała 3dni. jezeli dostalam okres 17-tego więc w tym miesiącu znów bedzie 17tego. tak przypuszczałam, dzis jest 23 a ja nie mam nadal niewiem czemu tak sie dzieje, zawsze mialam jak w zegarku, nie mam zadnych objawow ciąży, czuje sie wysmienicie. ktoraś moze tak miala? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcafe

Mam podobnie... Proszę o informację czy coś się wyjaśniło i czy wiadomo czym to było spowodowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam tak samo  . ( Urodziłam dzidziusia w lipcu , okres był normalnie do listopada , w grudniu tylko 3 dni plamienia , radziłam sie na grupach i u koleżanek , wszyscy pisali jedno i to samo : po porodzie tak jest, nieraz dostaje sie po pół roku normalny okres, nie martw sie.) No i nie martwilam sie, czekalam  . Ale przyszedl styczeń,  luty okresu brak, perzyszedl marzec okresu brak więc zapisalam sie do lekarza, akurat zaraz po tym jak juz mialam umowiony termin wybuchła pandemia, nigdzie mnie nie chcieli przyjąć, więc kupiłam test ciążowy  , pierwszy wyszedl nie ważny,  drugi pozytywny i trzeci nie ważny  .  Ale ja czułam ze to ciąża dlatego od razu się nastawiłam ,że bede miała drugiego bobasa. 

 

Więc , dziewczyny kupcie test, bo całkiem możliwe ze jesteście  w ciąży. Jeżeli wyjdzie negatywny bądź nie ważny, kupcie drugi i idźcie do ginekologa. Może to być ciąża bądź cokolwiek innego...ale warto sprawdzić  ...

 

Ps  . Ginekolog mi powiedział ze jak okresu nie ma 2 msc to konieczna jest wizyta . Nawet delikatne plamienia są sygnałem że coś się zmieniło w naszym organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 19:21, Gość majka 24 00 oo napisał:

Mam taki problem: otóż w marcu - okres powinnam dostać 6,7 marzec. ( mam regularny jak w zegarku co miesiac 29-30dni , od 3 lat tak samo..) Na dodatek kochalam się z meżem w płodne dni wg moich obliczeń. był to pierwszy raz w te dni!! wiem bo uważamy i stosuję obserwację . nie dostałam okres ani 6 ani 7 marca, tylko 17!! czyli 10 dni spoznienia, mialam juz schizy ze jestem w ciąży,m wyobrazalam sobie jak to bedzie itp. miesiaczka trwała 3dni. jezeli dostalam okres 17-tego więc w tym miesiącu znów bedzie 17tego. tak przypuszczałam, dzis jest 23 a ja nie mam nadal niewiem czemu tak sie dzieje, zawsze mialam jak w zegarku, nie mam zadnych objawow ciąży, czuje sie wysmienicie. ktoraś moze tak miala? pozdrawiam

hej skoro mowisz ze pierwszy raz wam się zdarzyla taka sytuacja to możliwe, że się w pewnym sensie "zablokowalas" psychicznie i podswiadomie sie stresujesz i myslisz o tym. tez tak kiedys mialam. powinnas teraz postawic na relaks, zrob cos dla siebie i jesli to nie przyniesie skutku to idz do ginekologa. i powiem ci ze dni plodne "wg wlasnych obliczen" niekoniecznie... owulacja tez moze sie przesunac. wyprobuj afrodyte smart i dla pewnosci 5 min przed stosunkiem zbadaj się na podstawie sliny. poczytaj sobie i powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, vantiel napisał:

hej skoro mowisz ze pierwszy raz wam się zdarzyla taka sytuacja to możliwe, że się w pewnym sensie "zablokowalas" psychicznie i podswiadomie sie stresujesz i myslisz o tym. tez tak kiedys mialam. powinnas teraz postawic na relaks, zrob cos dla siebie i jesli to nie przyniesie skutku to idz do ginekologa. i powiem ci ze dni plodne "wg wlasnych obliczen" niekoniecznie... owulacja tez moze sie przesunac. wyprobuj afrodyte smart i dla pewnosci 5 min przed stosunkiem zbadaj się na podstawie sliny. poczytaj sobie i powodzonka

A ty nie widzisz, ze to temat z przed 10 lat i napewno juz rozwiazala problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2021 o 16:16, Lolka1975 napisał:

A ty nie widzisz, ze to temat z przed 10 lat i napewno juz rozwiazala problem?

Nie widziałam akurat, wyświetliło mi się na głównej:) skoro temat ma 10 lat to powinien być zamknięty. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×