Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość TEN OBYWATEL
TO SHATYN TYLKO PISZACY Z INNEJ BRAMKI PROXY:D NIE DAWAJTA SIE LUDZISKA NABIERAC:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborcza jest bee
obywatel, jesli nie słucham, to nie mozesz mi zarzucac, ze pomijam pewne fakty.. poza tym jak bede miala za co to skrytykuje, bez obaw. proponowales mniej emocji, wiec dostosuj sie do tego.. i Twoje bez odbioru jest nieelagancke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cos czuje ze gwiazdorzy naszego forum sie boja ze umoczy ich pol chlopek komor w wyborach :D:D gatki sie trzesa tacy byli pewni a tu nagle dupa zbita......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborcza jest bee
Shatyn , wtrace sie Wasza rozmowe o faktach... sam przeciez je podales ponizej... "- Nie było żadnych przesłanek, by bać się lądowania w Tbilisi - odpowiedział prezydent. - To prawda, że wydał pan wojskowemu pilotowi rządowego samolotu polecenie lotu do Tbilisi? - tak brzmiało kolejne pytanie. - Przez generałów Wojska Polskiego, nawet na piśmie. Odmówił. - odpowiedział Lech Kaczyński."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborcza jest bee
polecenie a rozkaz to dwie rózne rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przestała mówić
ani czytać ani pisać tylko nie siedzie tu jednej drugiej doby jak ty i nie dupi o głupotach. Jak jej przyjdzie ochota to Ci odpisze a jak nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn jak chcesz
Faktów to udaj się do właściwego resortu który w tej sprawie prowadził postępowanie o ile nie była prokuratura. Itd itp Faktów do ty Się nie dowiesz z wypowiedzi w tej sprawie dla radia Zet. Akurat Klich była tam pytany o słowa Bielana które nie mogą być prawda skoro sam Prezydent powiedział inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podalem fakty ty zawsze podajesz fakty a jak trzeba odpowiedziec na pytanie nie wygodne to myk i cie nie ma i na smietniku jestes :D:D albo otwierasz notesik podpisany teczki i haki na internautow :D i wklejasz jak cie obrazili w 2008 w maju ktroegos tam albo wymyslasz sam jakies posty i przypisujesz je nam:D my cie juz znamy dziaduszku:D az za dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatel towarzysz shatyn
mam 50 lat stary ze mnie dziad mimo mego wieku nie mam zbyt duzo w deklu POzdro! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do shatyn......
Napisałeś w poście o godz 15:23 "i nagle OSOBA przestała umieć czytać pisać" ble ble coś tam. Rzeczownik OSOBA W języku polskim jest rodzaju żeńskiego co nie oznacza że każda osoba to kobieta. A moja odpowiedź była iż ta OSOBA nie siedzi tu w kółku. Więc nie wiem czy to mężczyzna. Teraz jest to zrozumiałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Shatyn....
Tzn Osoba ta nie siedzi w kółko. A moja z kolei odpowiedź dotyczyła wypowiedzi Klicha dla tego Radia w sprawie słów Bielana. Zaprzeczył on wtedy jego słowom. Czy kiedykolwiek wprost oświadczył że nie wydał takiego rozkazu. Np na oficjalnej konferencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatynn
ide zrobic siku a potem bede donosil na smietniku przepraszam ale taka moja mentalnosc za prl donosilem i tak mi juz zostalo POzdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza jest bee
15:24 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Do... wyborcza jest bee No podałem. Z tego jasno wynika, że polecenie wydał prezydent a nie Klich... a propo co pisze "do shatyn", to tez dlatego ja takze cły czas sie bede upierac, ze rozkazu nie wydał LK, a jesli LK miał na pismie, to oznacza , ze p. KLich klamie, ze nie wydał takiego rozkazu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj shatyn!
mam pytanie . :) na które wczoraj nie odpowiedziałeś. :O Za co garował twój ojciec ??? ukradł coś ?? czy pobił babkę klozetową :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro na Prezydenta
:) Zrób porządek ze złodziejami i łapówkarzami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o fakt wywierania nacisków na pilotów. Czy poleceniem czy rozkazem nie ma znaczenia. Shatyn a skad ty wiesz jak było ? kto kogo komu z kim kiedy dlaczego ....... Byłes tam z nimi czy usłyszałes w TVN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn wszystko wie !!!!!!!!!!
kiedy Prezydent wydawał takie polecenie to on w kiblu siedział i nagrywał. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu miła dyskusja " Panie Kaczyński ma Pan mój głos " :-) no dobrze ... to ja powiem " Panie Kaczyński mojego głosu Pan nie dostanie m.in za teksty o ZOMO itp. itd. ...... " dzielenie Polaków zacznie się od nowa :-O zdaje się że już Jarosław się wypwoiedział o "prawych Polakach " , którzy mają podnieść głowy - to oznacza że są teraz pochylone ? czy PO tłamsi prawych Polaków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn nie odpowiedzial bo
on odpowiada tylko na te pytania ktore mu sa wygodne a tak to sie chowa do szafy i udaje ze nie wie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn co z tym twoim ojcem ?
za co w pierdlu siedział ? okradł babkę kiblową ???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym mieć kota w sumie :-) a Prezes Jarosław nie nadaje się na Prezydenta , lepiej gdyby juz skupił się na partii i wyborach parlamentarnych ale cóż tak zadecydowali ( może chcą przejąć władzę w PIS a Jarosława na emeryture wysłac ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn powiem Ci tak ... 1. cytując tych paranoików sam de facto napędzasz ich motywację do jeszcze większej liczby dooornych postów 2. totalny IGNOR przejedzie się jak walec po tym ciemnogrodzie oczywiście ja też zapominam o ignorze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×