Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaLady19

Doskonała zemsta na EX swoich chłopaków/dziewczyn

Polecane posty

a czy ja napisalam ze to moi znajomi ?? zreszta nie tobie oceniac tego wszystkiego ale kazdy ma swoje zdanie ja twoje szanuje wiec zakoncze juz konwersacje z toba ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie inteligetni ludzie ustepują glupszym wiec ja ustepuje tobie i na tym koncze nasza rozmowe bo nie chce mi sie czytac twoich nieelokwentnych wypowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teraz chce się zemscic
mała lady19-- z nk nie ma problemu mam fikcyjne wystarczy zmienic dane i wstawic zdjęcia...kurcze tylko ze to musi byc przemyslana zemsta bo chcę zeby wrócił do mnie po tych ekscesach...bo ostatnio pisał z kumplem ze ma dosc krótkich zwiazków a jak się rozstawał ze mną to miał niby dosyc...a jak wrócic będzie chciał to ja chętnie "oddam "mu wtedy te stracone 6lat.... czołg ---kazda osoba która przezyła zawód miłosny mysli o zemscie,większosc to robi czyli 80% ale nie mówi zeby go nikt nie nazwał np.primitiwem następne 15%sprawdza byłego partnera i cieszy się jego porazkami a te 5%to popychadła które ukryły się gdzies w czterech scianach i czeka ich samotność.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irqa.
Od rozstania z moim bylym minelo 6 lat.W tamtym roku nudzilo mi sie i zalozylam sciemnione konto na nk z fotami ladnej laski.Zaczelam z nim pisac komentarze.Potem wymienilismy sie tel i pisalismy sprosne smsy.Ciagle go pytalam jak lubi,czy robil to z facetem,czy uprawial anal itp. ;D mialam z niego ubaw,bo w lozku nie byl jakis super.Zawsze po 2 minutach padal jak mucha i spal do rana.A w smsach mi pisal jaki to on niewyzyty seksualnie ;D JASNE.Ze zerwal z laska bo nie mogla zaakceptowac jego popedu hahaha.Co za glab.Na sex z nim nawet 2 tyg musialam czekac bo wolal chlac z kolegami.Olalam rozmowy z nim choc pisal ciagle i chcial spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce sie teraz zmienic ja ci podalam propozycje zemsty a co do powrotu to radze abys po tych eskapadrach zaprzyjaznila sie z nim zebys byla jego podpora udawaj ze chcialabys mu pomoc i malymi kroczkami zblizaj sie do niego ale najpierw musisz doprowadzic do upadku tego zwiazku. Mozesz rowniez spreparowac zdjecia tamtej dziewczyny z innym kolesiem zeby on mial do niej uraz jedno z dwoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teraz chce się zemscic
kurde tylko jak spreparowac te zdjęcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz miec oczywiscie zdjecie jego albo jej mi kiedys robil to chlopak mojej kuzynki jednak nie mam juz z nim kontaktu musialabys gleboko poweszyc w internecie albo podpytac sie jakiegos dobrego kolegi ktos zna sie na komputerach bo zpewnoscia sa jakies programy do tego moze to potrwac troche czasu zanim to wszystko zrobisz ale moze bedzie warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teraz chce się zemscic
to będe musiała szukać...z tym spreparowaniem rozmowy na ggto dobre i będe mogła to zrobić i jej wysłac skopiowaną z innego numery gg tylko boje się ze moze pomyslec ze to moja sprawka i nigdy nie wiadomo czy ona mu to pokarze i bedzie chciała wyjasnien czy nie...czy odrazu z nim zerwie a ja wtedy przypadkowo się pojawie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz jak pieknie a jezeli znajdziesz jakiegos dobrego kolege infotrmatyka to daj mi znac bo ja tez potrzebuje jeszcze kilka rzeczy do malego psikusa;) ale pamietaj wszystko dobrze przemysl zebys nie zaliczyla wpadki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do spreparowanej rozmowy to mozesz zrobic tak ze pisze z jakas inna laska i ona chce zeby sie w koncu odczepil bo znudzil jej sie a on nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teraz chce się zemscic
mam jeszcze pytanko czy robiłas juz ten numer z gg i ta osoba się skapneła ze to ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasdsadas
Mała lady - poziom przedskzola..ale jak widać to ci wystarcza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zrobilam zalozylam inny nr gg wkleilam miniaturke na mojageneracja tej osobie i stworzylam niesamowita historyjke po czym skopiowalam calosc (ale nie sama tresc wiadomosci tylko lacznie ze zdjeciami i tlem tak jakbym zrobila zdjecia pulpitu gg mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi) i wkleilam to na forum cala rozmowe dziewczyna byla osmieszona po uszy a facet skonczony w jejoczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadasdsadas jakbym miala taki poziom jak ty to bym nie wpadala ta takie cudowne pomysly ;) trzeba byc w koncu pomyslowym a ty z pewnoscia nie jestes skoro tak uwazasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teraz chce się zemscic
wiem o co chodzi ale ja jestem w tej dobrej sytuacji ze znam hasła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teraz chce się zemscic
tylko chodzi tez o to czy się nie skapnie po 1.5roku bez kontaktu ze to ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli znasz jego hasla to jeszcze lepiej watpie zeby sie skapnela w moim przypadku sie nie skapnela a ja mialam niesamowita satysfakcje wiesz dlaczego dziewczyna z ktora tyle czasu nie ma sie kontaktu miala by sie mscic ??? hmmm hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek C
Mała Lady poradź mi coś. Mnie upokorzyła moja ex dziewczyna. chciałbym się odegrać. Utrzymuję z moją ex dobre kontakty ale ona się spotyka z innym. Na nim właśnie chciałbym się zemścić bo wszedł po moich plecach. Znam jednak tylko imię kolesia, jego wiek, że jest rozwiedziony i że ma 3 dzieci i nic więcej. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek17
hej. szukam dziewczyny do popisania o seksie i o innych sprawach.wiek nie gra roli ale powiedzmy ze tak od 13 do 18lat. tylko z orange . moj numer tel 507784207 czekam nyam.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellamozarella
Mścić się na BYŁEJ swojego chłopaka? A za co? Za to, że kiedyś z nim była? Chora jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyKiller2010
Zemstę mylą z pomstą... Po co z kimś byliście skoro się na nim mścicie, to znaczy że nie dorośliście do miłości. Wiem że to zależy od poziomu doświadczonej krzywdy, ale wiem że są osoby, a w szczególności dziewczyny, które najpierw na siłę chodzą z wszystkimi, a potem się wyżywają za własne problemy. Dużo kobiet bawi się w tzw. "niszczenie mężczyzn", a nie wiedzą że tworzą gorsze potwory niż na, które natrafiły. Przykre jest to że robiąc tak niczym się nie różnią od bezmyślnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za zdrade udusilem szmate i zakopalem... tyle w temacie taka zemsta xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macierewiczgej
Przed chwilką odmówiłem apel smoleński podczas defekacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostacy, którzy się mszczą na byłych i próbują im naprawdę zaszkodzić w życiu, nie zasługują na żaden związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rozstanie na próbę to dobry sposób na przekonanie się, czy partner(ka) nie jest takim właśnie walniętym chamidłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam inny problem. Otóż poznałam mojego chłopaka niedługo po tym jak się rozstał ze swoja dziewczyną. Laska nie pogodziła się z rozstaniem i od 6 lat niszczy mnie psychicznie. Wydzwania, pisze smsy, maile, mam już dość życia. W jednym z maili wyraźnie napisała, że rozwali nasz związek. Nie mam już pomysłów jak się od niej uwolnić, tak mam zszarpane nerwy, zę nawet myślę o rozstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×