Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezdecydowana Lenka

53 cm w udzie przy 165 cm wzrostu!

Polecane posty

Gość do Lenki
jak nogi Ci tak puchną to po pierwsze nie noś obcasów i obcisłych ciuchów unikaj soli zrób badania moczu czy nie masz problemów z nerkami puchnięcie nóg to czasem też objaw problemów z krążeniem więc warto też sprawdzić serducho ewentualnie flebolog czyli specjalista od naczyń w nogach doraźnie mozesz kupić jakieś tabletki na niewydolność żylną czyli coś z kasztanowcem, rutyną, miłorzębem teraz też reklamują dużo preparatów z diosminą: Aflavic, DIH, Diosminex, Phlebodia powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rossalina
Ja mam 166 cm wzrostu w łydce 29 a w udzie 45 i co o tym sądzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana Lenka
chcialabym miec tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam identyczne wymiary co autorka. conajmniej od dziesięciu lat nie nosiłam spódnicy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkaytka
rossalina a Ty jak się z takimi wymiarami czujesz? Ja jeszcze w sierpniu przy wzroście 162/3cm miałam 45 w udzie, 29,5 w łydce... Nogi jak patyczki, moim marzeniem było przytyć. Wzięłam się za siebie dietą +1 000 kcal, dziś mam 50cm w udzie, 30 w łydce, w końcu spodnie tak na mnie nie wiszą. Zależy mi jeszcze na przynajmniej 2cm. Nie rozumiem jak możecie przy 53cm czuć się grubo:/ Duża pupa, uda, ah.. jak dla mnie to oznaka kobiecości. Chociaż może to kwestia tego, że zawsze wydaje się, że po tej drugiej stronie jest lepiej. Cóż, kobietę ciężko jest zadowolić :). A tak poza tym.. mierzycie uda na stojąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ..
160 cm 45 udo łydka 31 i chuda nie jestem talia 70 biodra 84 ramiona tez przyzwoite .Moj chlopak mowi ze nie mam tyc .bo wygladam dobrze.I to nie prawda ze wiecej cialka do kochania to taka jest lepsza .Mam znajome przy kosci i szczuple i te szczuple maja wieksze powodzenie , A ZRESZTA waga to nie wszytko ,oczy twarzyczka,usmiech to tez sie liczy chyba najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ..
i jestem drobna osobka .A pozatem nie dajcie sie zwariowac ,Zycie i tak werefikuje wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ..
wielkie uda oznaka kobiecosci .sorry ale mam inne doswiadczenie na ten temat z meskiego punktu widzenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MegoaMandroaeh
53 cm w udzie to jest bardzo ładny wynik - prawidłowy. Anna_Ig - Photomodeleka z konkursu Miss sportbb ma 54 przy tym wzroście. Bardzo ładna sylwetka sprawdź. http://sportbb.pl/viewtopic.php?f=218&t=6129 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... Czy przy wzroście 165 cm wyglądam dobrze?? Czy może powinnam troszke schudnac?? Moje wymiary : Udo-49 Lydka-31 Talia-65 Biodra-82 Biust-80 Prosze o podanie szczerej odpowiedzi :):) Aaaa i jeszcze jedno jaki moge miec typ budowy ( jablko, gruszka, ) czy jakas inna...i jakie powinnam miec idealne ksztalty Buziaki:* X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko wy kobiety macie problemy ja mam w klacie 85cm a z ramionami 100cm mam wezszą klate i ramiona niz wiekszosc kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×