Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kaja303030

przewlekła biegunka

Polecane posty

Witam Jestem mamą 21 miesięcznej córeczki. Od około 3 tygodni moją córeczke męczy biegunka. Miesiąc temu byliśmy w Polsce u rodziny(niestety tymczasowo tu nie mieszkam) i tam mała zlapała jakiegoś wirusa wymiotno -biegunkowego (musiał byc to wirus bo pół rodziny miało te same obiawy).Córeczka przeszła go bardzo łagodnie bo zwymiotowała tylko raz i kilka kupek, ogólnie trwało to 1 dzień. Po dwóch dniach wróciliśmy do Irlandii i tam się zaczęło na nowo. Przez 2 dni było dobrze i znów biegunka 1 dzień i tak wyglądał kolejny tydzień. Nie wiem co robic- myślałam że to ząbki bo wychodzą jej górne trójki-kły- i jeden ciężko się przebija ale to zbyt długo trwa. Odstawiłam mleko i wszysko co zawiera białko mleka krowiego bo może to alergia na mleko. Czy może ktoś może odpowiedziec mi czy alergię można dostac po tak długim czasie spożywania mleka i innych produktów mlecznych? Parę dni temu byliśmy u lekarza i dałam jej kupkę do badania więc czekam na wyniki. Bardzo martwię się o córeczkę bo jest bardzo szczuplutka i ogólnie od zawsze niejadkiem. Choc to że jest szczupła myślę że ma po mnie-ja też taka byłam. W polsce robiłam jej badanie krwi i morfologia wyszla dobra. Ogólnie samopoczucie córeczki jest bardzo dobre jest bardzo żywa czasem wręcz mały łobuziak tylko te kupki. Najbardziej zastanawia mnie to że w niektóre dni kupka jest ok a na drugi dzień biegunka ( 1-3 kupki na dobę) lub luźniejsza ze śluzem. Mała jest cały czas na diecie ryż, marchwianka, jagody, banan itd. Podawałam jej również smectę ale pomagała na 1-2 dni. Czy ktoś miał podobny problem? Proszę Was o poradę z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×