Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paullla20

Eyeliner

Polecane posty

Gość Paullla20

dziewczynki , możecie mi polecić jakiś naprawdę fajnyy eyeliner , który da sadysgakcjonujące efekty i jego cena nie będzie wysoka ;D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cameaaaa
z biedronki,cena okolo 5 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkkkkkkkk
mialam kiedys zwykly z basica kosztowal cos kolo 10 zl naprawde byl fajny a w dodatku taniutki :) teraz mam firmowy i jest do dupy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio zamówiłam sobie z avonu (był w promocji ) i jestem z niego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paullla20
A mogłyśbyście podać mi jakieś konkretne nazwy bo jutro wybieram się na zakupy i muszę jakiś wybrać a nie chcę później świecić oczami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam astora za chyba 24 zl i nie wiem co moge o nim powiedziec bo to moj pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paullla20
Ja mam z avonu - kupiłam ok 1.5 mc temu i jest tragiczny ;| Zamiast czarnego kiloru jest jakiś zielony podchodzący pod niebieski i gorzej się rozmazuje niż kredka do oczu bo to właśnie jej teraz używałam ale jutro planuję coś zakupić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlansie a ten z astora wogole sie nie rozmazuje bardzo dobrze sie trzyma moge go tylko porownywac z kredka do oczu bo to moj pierwszy i wlasnie dlatego kupilam bo denerwowalo mnie to rozmazywanie sie kredki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paullla20
Czemu to trudno się maluje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zobaczysz nie wiem moze to tylko ja tak mam bo moze reka mi sie tzresie ale kredka zawsze ladnie mi wychodzilo a linerem musze kilka razy robic kreske bo za pierwszym nie wyjdzie uzywam dopiero z tydzien moze sie jeszcze naucze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paullla20
Aha , no to zapewne tylko kwestia wprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Superliner z L'Oreala, ten i tylko ten. Zamiast pedzelka jest gabeczka, ktora nawet kompletne beztalencie zrobi idealna kreske. Nie wiem ile kosztuje w PL, ale kilka eyelinerow juz mialam i ten kladzie reszte na lopatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla20
Byłam dziś na zakupach i doradzono mi właśnie superliner loreala i muszę powiedzieć , że jest naprawdę sueper -kosztuje 40 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×