Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _a__________________________

jak z tego wybrnąc

Polecane posty

Gość _a__________________________

czy można kochać 2 mężczyzn jednocześnie??? ja chyba tak mam i niepotrafie zdecydować. W praktyce wygląda to tak , że przez ostatni rok byłam raz z jednym raz z drugim zostawialam ich i wracalam i jak bylam z jednym to nie moglam przestac myslec o tym drugim, z kolei bedac z tym drugim nie moglam przestac myslec o tym pierwszym. zaluje kazdej decyzji, nie wiem co mam robic. obecnie od 2 dni jestem sama, mam 2 telefony ktore pekaja w szwach od polączen i smsów wiec wylaczylam. Ale co dalej??? czuje ze zaczynam wariowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczym się nie przejmuj dla kobiet to jest normalne. Po prostu nie posiadacie odpowiednio rozwiniętego mózgu. Dla was nie istotne jest to, że krzywdzicie drugiego człowieka , ważne żebyście wy byly zaspokojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×