Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aretha franklin.

moj facet ma mnie w dupie

Polecane posty

wczoraj myslałam ze pracuje..ja szłam wiecorem na impreze, wiec nie planowalismy spotkania a okazało sie ze wczoraj jednak miał wolne i umówił sie z kuzynka przyjaciela na kawke o 15, dołaczyli jego znajmomi i balował cała noc..a do mnie nic sie nie odezwał..dodam ze ostatnio sie widzielismy w zeszła niedziele, bo on pracuje na popołudnie rano dzwonił i opowiadał dzisiaj poszedł do pracy spał godzine, i juz mówił ze musi odespac a jak mu napisąłm ze szkoda ze jest zrabany bo moglibysmy sie w koncu spotkac to napisał moze sie spotkamy zobaczymy k**wa no nie widzielismy se tydzien..jak miał wolne to w pierwszej kolejnosci powinnien spotkac sie ze mna ..była taka piekna pogoda ze moglismy isc sobie nawet na głupi spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalollinka
wyciagaj wnioski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co my na to poradzimy
????? olej dziada. woli inne kopnij go w dupe. a nie zalisz sie na kafe. co to za zwiazek ze spotyka cie sie co tydzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat zazwyczaj spotykamy sie normalnie..jak pracuje od rana do 14 to widujemy sie tak 3 razy w tyg weekendy spedzamy razem ..jak na popołudnie to nie ma jak bo do domu wraca o 23..wiec w takich tygodniach widujemy sie tylko w weenedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka zdrada..o to go nie posadzam, i akurat z nia, znaja sie całe zycie, po prostu kolezanka chodzi o sam fakt ze nie powiedział ze miał wolne i ze nie czuł potrzeby spotkac sie ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiem brac na przetrzymaanie po prostu z nim zerwe..bo mam dosc olewczego traktowania!! a co on ztym zrobi to jego sprawa..myslałam nad tym wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiac...ogolnie to spotykamy sie normalnie...pierwszy raz w weekend odwalił taki numer ze mielibysmy sie nie spotkac...olewanie przejawia sie raczej w braku czułosci z jego strony i np 1-2 dniowych dni gdzie sie nie odzywa ja sie pierwsza nie odzywam bo jak np on nie ma ochoty ze mna gadac to odpisze mi wszystko u mnie ok. i koniec ...dopiero jak on chce to pogadamy jak sie wkurze i mu cos napsze ze jak nie chce to mozemy zakonczyc , bo ja juz jestem znudzona..to ma zryw i o co mi chodzi co sie stało czemu sie gniewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to prawie jak moda na sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba za bardzo mu na Tobie nie zależy... ja w ogóle nie rozumiem takiego układu, że ludzie się do siebie nie odzywają po kilka dni - mimo, że nie są pokłóceni. co to za związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro wcześniej pisał dużo to tym bardziej widać, że ma Cię w dupie.. mówie, olej go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważ, że w temacie skarżysz się na swojego mężczyznę.... Jak forumowicze piszą Ci, żebyś go olała, że źle Cię traktuje... To go bronisz... :o Przejrzyj na oczy dziewczyno. Twój mężczyzna ewidentnie ma Cię w pupie. I sama powinnaś wiedzieć co trzeba zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakairete
napisalas takiego posta i jeszcze nie wiesz co zrobic ? jestes brzydka i nikt Cie nie chce ? jak nie to rzucaj goscia i rzuc sie w wir zycia ! :) a on niech sobie z ta kuzyneczka zapodaje powodzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana_bella
moi piszący poprzednicy mają rację i ja sie z nimi zgadzam - zostaw go, skoro tak cie traktuje :/ przerabiałam to samo i mój jest już moim "eks"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjut

wal go na ...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×