Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość alekssandrra!,.

Jakie wybrać drzwi wewnętrzne- pełne czy przeszklone???

Polecane posty

Nie wydaję mi się, że pełne drzwi będą odpowiednim wyborem - wybrałabym raczej coś z chociaż niedużym przeszkleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę, że przeszklone drzwi to jednak słaba opcja, zwłaszcza jeśli ma się dzieci ;/. Jest problem z prywatnością i są mniej solidne. Bardziej podobają mi się pełne, drewniane. Ostatnio wymieniliśmy u nas w mieszkaniu drzwi na takie od http://www.stolarstwoagmar.pl , wyglądają bardzo ładnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wedlug mnie szklane tez zbyt krzywdza prywatność, wole cos bardziej domowego. Solidne, drewniane drzwi to jest jednak to, ostatnio wymienilam jedne na probe w sklepie www.artmar-lublin.pl bo mialam z mezem bardzo stare i od razu się lepiej poczuliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora22
Wszytsko zależy od tego kto w nim mieszka. Jeśli to jest np. mieszkanie pary bez dzieci to szklane drzwi w niczym nie będą przeszkadzać. Zawsze można wybrać drzwi z szkła matowego i wtedy nic nie widać. My mamy w domy tradycyjne drzwi, kupiliśmy tu http://www.drzwistudio.pl/drzwi_wewnetrzne/dre , mają największy wybór i najkorzystniejsze ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolajna91
Na szkalne na pewno bym się nie zdecydowała bo bałabym się o bezpieczeństwo dzieci. Najchętniej kupiłabym drzwi ukryte takie jak ma firma Asilo - wyglądają nowocześnie i są bez futryny. Jak się je pomaluje na kolor ściany to praktycznie wcale ich nie widać :) Moim zdaniem to świetny wynalazek i jak tylko będę mogła sobie pozwolić na remont mieszkania to kupię te drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie ze na poczatek taka wymiana drzwi na pewno dużo da, i na pewno jak postawimy na fajny kolor to bedzie to procentowało tym ze zmieni sie nam tez wystrój. A swoją droga słyszeliście u nich ze jest fajna promocja 20% na wszystkie modele drzwi ? Kurcze, jest to bardzo zachęcajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja opowiadam się za pełnymi drzwiami zewnętrznymi. Jak dla mnie do sypialni, do łazienki są one obowiazkowe. Ewentualnie do salonu bym mogła dać przeszklone, no i do kuchni. Bardzo dobrą ofertę drzwi widziałam w salonie okien i drzwi (http://www.drzwiokna.wroclaw.pl/), więc jak ktoś poszukuje usilnie wysokiej jakości, to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mysle teraz w ogóle nad kolorem. Czy ma to byc czarny kolor czy biały. Ktoś mi powiedział ze białe drzwi teraz sa bardziej w modzie. To prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście białe jest teraz modne ale nie praktyczne. Niestety biały kolor jest najtrudniejszy w utrzymaniu i żeby efekt był oszałamiający producent musi się bardzo postarać. Jeśli ktoś się decyduje na białe drzwi powinien najpierw zobaczyć je na żywo. Bardzo istotne jest miejsce w którym jest łączona okleina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą cenę mi zaproponowali za drzwi przesuwne z montażem w Agstyle. Ich salon jest na Bartyckiej (tu dokładniejszy adres -www.agstyle.pl). Dowieźli, zamontowali, ogólnie obsługa do której nie można się było o cokolwiek przyczepić. Dobry kontakt telefoniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najbardziej podobaja się przeszklone, ale szklo ma być z taka matowa powloka, cos takiego jak tutaj na głównej stronie www.abra.szczecin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
My obecnie mamy przeszklone drzwi i jesteśmy z nich zadowoleni. Trochę się bałam, że dzieciaki zbiją szybki ale na szczęście moje obawy okazały się bezpodstawne. Na nowy rok planujemy generalny remont i chciałabym wymienić drzwi na takie http://www.asilo.pl/inspiracje-drzwi-ukryte/ Są to drzwi ukryte od Asilo dające możliwość wkomponowania ich w ścianę tak, ze praktycznie ich nie widać. Poza tym bez problemu mozna pomalować je na dowolny kolor lub okleić tapetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybralam pelne, jakos bardziej mi sie podobaja, kupowalam je tutaj www.artmar-lublin.pl naprawde dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pełne drzwi, moim zdaniem są lepsze z uwagi na prywatność, ale to też kwestia gustu. Ja mam drzwi DRE i wyglądają na bardzo solidne. Duży wybór drzwi do mieszkania wraz z akcesoriami typu wkładki itp. znajdziecie w tym sklepie w szczecinie http://www.abra.szczecin.pl/oferta_kategoria_nazwa_Drzwi+wewn%C4%99trzne.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamaist skupiac sie na producencie drzwi warto wybrac dobrej jakosci ekipe remontowa ktora zapenwi nam dobry montaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry montaż to ciepły montaż. Gdy o niego zadbamy możemy później odczuć to w mniejszych nawet o 20% rachunkach na ogrzewaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór zwykłych drzwi lub drzwi szklanych to raczej indywidualna kwestia gustu. Zarówno jedne jak i drugie są naprawdę dobrm pomysłem. Wszystko zależy od tego jaki pomysł na urządzenie mieszkania macie w głowie. Jeśli szukacie fajnych drzwi wewnętrznych zarówno drwenianych jak i szklanych to tu - http://www.hoton.pl/pl/katalog/drzwi-wewnetrzne znajdziecie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola378
Godna polecenia jest ta firma i produkty, które sprzedaje: hurt-matbud.pl/ sprzedają nie tylko drzwi ale i okna bardzo dobre jakościowo i wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego, gdzie mają znajdować się drzwi i czy bardzo zależy Ci na prywatności. Ja mam już dwójkę dzieci, więc od sypialni wolałam mieć pełne. ;) Do łazienki natomiast zamówiliśmy częściowo przeszklone z www.krainadrzwi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoje drzwi do domu kupiłem akurat w Pruszkowie na 3 Maja. prosty i szybki dojazd z warszawy Salon należy do grupy Solo (www.grupasolo.pl). Mają oddziały w kilku miastach. Obsługa na miejscu jest bardzo kompetentna i stara się doradzić produkt pod kątem potrzeb klienta, a nie pod takim, żeby opchnąć najdroższy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie duży wybór drzwi zarówno tych wewnętrznych jak i zewnętrznych ma marka Solo w salonie na Wielickiej. Opis produktów jest też dostępny na ich stronie www.grupasolo.pl. W dobrej cenie kupiłem u nich drzwi Porta. Mogą ogólnie zaproponować lepsze stawki niż inne salony bo sami zamawiają bezpośrednio towar, bez pośredników. Każdy szuka na zakopiance ,a w Solo te same produktu , taniej , bez tłoku i gonitwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wszystkie drzwi wewnętrzne pełne. Ale chcieliśmy przyoszczędzić i kupiliśmy takie z niższej półki. Jeden zamek już się rozleciał i trzeba było wzywać www.pogotowie-zamkowe-poznan.pl by wymienili zamek na nowy. Zainwestuj lepiej w porządne drzwi z dobrymi zamkami, które Ci długo posłużą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×