Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekosanka

Jak sprzedać używaną suknię ślubną?

Polecane posty

Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
A może ślub i wesele w plenerze? Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladybride_pl
Suknie bardzo szybko tracą na wartości - jeśli chcesz sprzedać to im wcześnie to zrobisz tym lepiej (najlepiej następnego dnia po ślubie :)) Wybierz komis lub spróbuj sprzedać sama, póki suknia jest "młoda". Starszych roczników ani komisy nie przyjmują ani samodzielnie nie sprzedasz (zmienia się moda, suknia traci kolor). Pozdrawiam, ladybride.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam chłopa, aktualny, już 2 mąż jest do bani. wyszłam za niego bo miał mieszkanie w Toruniu a ja mu dałam dzieciaka. Teraz się nudzimy, szukam pracy bo firma nie wypaliła. leci powoli, ojciec wydymał swoją siostrę ale na krótko starczyła ta kasa. mam 38 lat, Justyna zakrzewska kwiatkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gahber
Ile płaciłyście za pranie sukni? W Wawie powiedziano mi 200 zł. A średnio mi się to uśmiecha, bo kupiłam używaną kieckę za 1000 zł. Nie wiem czy jest sens ładować w nią tyle kasy, skoro nie mam pewności czy uda się ją sprzedać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hempara
Bzdura. W wawie to masz np. Iron Master i płacisz 75 zł z dowozem. Nie zapłaciłabym 200 zł za pranie, no chyba, że kiecka byłaby kosmicznie droga. W innych przypadkach nie widzę sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalenka,wystawiasz suknie uzywana za 2799???????Za taka cena to dziewczyna kupi sobie suknie nowa,taka jaka sie jej podoba.Dla ciebie to najpiekniejsza suknia ba swiecie a komus moze sie po prostu nie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madalenka6
gość dziś Magdalenka,wystawiasz suknie uzywana za 2799???????Za taka cena to dziewczyna kupi sobie suknie nowa,taka jaka sie jej podoba.Dla ciebie to najpiekniejsza suknia ba swiecie a komus moze sie po prostu nie podobac. TAK , wystawiam, a co nie mogę:) moge wystawiac za tyle ile chce..Cena jest do negocjacji, mam zainteresowanie... Nie wiem czy kazda kupi za 3000 wymarzona, ja nie widzialam sukni, ktora mnie zachwycila w tej cenie....a ze moze sie nie podobac komus:) ile gustow tyle sukien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaaaaa...zainteresowanie mówisz?Prawie 5 tyś.wyświetleń i dupa co?Oczywiście,że są gusta i guściki dlatego twoja suknia może się komuś nie podobać tak,jak tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gahber
hempara - ale jak to? To na całą stolicę jest? Nie znam firmy. Faktycznie pytałam po sieciówkach tylko, nie sądziłam, że różnice w stawkach są aż tak wysokie. Dzięki wielkie! Sprawdzę temat, za tyle to jeszcze mogę pranie ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hempara
A skąd masz znać nazwę małej pralni? W Google znajdź stronę firmy, wszystko masz dosyć dokładnie opisane. Jeśli masz możliwość załatwienia tego właśnie tam, to czemu nie - na pewno lepiej na tym wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prałam w Iron master - to prawda, i ta stawka jest z dowozem. Nie wiem nic o różnicowaniu cen, raczej każdą suknię wyceniają dokładnie tak samo, no chyba że trafi się jakaś kiecka fatalnej jakości, to wtedy może być gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wystawiałam suknie śubną na tych dużych portalach ale nic z tego nie wyszło niestety. Znalazłam portal http://www.okazjexl.pl/ i zaraz suknie sprzedałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkaCys
Wejdź na portal ślubny https://slubi.pl/ tam są ogłoszenia ślubne. Jest też forum. Możesz tam ogłosić że masz na sprzedaż. Tylko dobrze opisz z wymiarami i wszelkimi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wystawiłam na http://www.okazjexl.pl/ . Wystawiłam n olx i allegro ale nic z tego. Tu widze że jest zainteresowanie i nawet dwie dziewczyny są umówione na miare wiec może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam suknię ślubną za 200 zł jestem z Wladyslawowa. Nie stety okazała się dla mnie za mała rozmiar 34/36 . Można przyjechać przymierzyć Suknia do czyszczenia i moim zdaniem zamek trzeba zrobić. Nr telefonu 513656788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją wystawiłam na www.todoslubu.pl i udało mi się sprzedać. Fakt nie chciałam wygórowanej ceny bo odstąpiłam razem z welonem za 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×