Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BlekitOka

Płaczące dziecko przes sen

Polecane posty

Mam problem z 15 miesięczną córką.... otóż od jakiegoś czasu (ok. 2-3miesiące) płacze mi przez sen... Czasem zdarza się i nocy ale przede wszytkim najwięcej nad ranem.. przekręca se i płacze chwila spokoju i za chwilę znowu płacz i potrafi tak np. ok.2godz. Czy ktoś tak ma. i jak se z tym problemem poradziła Śpi sama albo czasem ze mną i z mężem jak już mocno płacze... Próbowałam ją wybudzac ale to na nic... Dodam, że krzywda się nie dzieje mojemu dziecku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna333
Moja corcia ma 1,5 mies i tez placze przez sen.I nie wiem czy jej sie cos sni czy to wzdecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego... czasem tygląda to tak jakby się czegoś bała...chyba że nie wiem co... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak od urodzenia nie miała problemów ze spaniem... Czasem to już nie wiem czy mam wstac do niej czy jak. Bo za chwile przestaje i potem znowu takie przerywany ten płacz ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobnie i trochę to trwało, przeszło z wiekiem, to ma związek z rozwijającym się układem nerwowy. To był taki płacz czasem jakby krzyk przez sen, mój synek czasem miał otwarte oczy ale wyglądał jakby nic nie widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violusieńka
moja tez tak miala ale jej przeszlo na szczescie:)teraz ma 21m-cy i spi dobrze i budzi sie z usmiechem.Myslalam ze ja cos boli zrobilam jej badanie moczu bo myslalam ze moze cos nie tak ale wszystko bylo ok.To mija z czasem ,taki okres w zyciu dziecka. Zapytaj swojej lekarki jak masz watpliwosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęło się jak synek miał 1,5 roku i tak trwało ok roku chyba. Dodam, że w domu jest spokojnie, cicho, bez kłotni. Wybrałam się więc do lekarza i nic nie kazał z tym robić ew. melisal podwać wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo.. to widac , że nie jestem z tym sama a myślałam, że tylko moje dziecko tak ma.. Dziękuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRRRRRR.....
Dzieci w tym wieku intensywnie rosna i czesto poprostu bola je kosci... czasami przyczyna jeste zabkowanie...W coagu dnia, zajete zabawa tego bolu tak nie czuja ale kiedy sie w nocy wycisza to moze to powodowac nocny placz.... Moja corka (14 miesiecy) tez czasami poplakuje przez sen....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ztym rosnieciem to tez moze byc przyczyna, moj maly od ok 2mcy wieczorem pokazuje by go masowac po lydkach i jak pytam sie czy cos go boli to pokazuje nogi i stopy a faktycznie pzrze ostatnie 4mce urosl 4cm wiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuulka
u mojego syna trwalo to do 8 roku zycia,lekarz mowila ze wzrostowe albo dziecko cos przezywa i tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×