Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LejdiB

Coś z niczego :)

Polecane posty

Hej, chciałabym na tym forum zasięgnąć waszych rad odnośnie prowadzenia domu (nie mylić z kurostwem domowym;) i też podzielić się swoimi pomysłami. Bardzo lubię robić coś z niczego, dekorować dom, sprawić żeby był inny niż wszystkie! Ktoś się dołączy? ZAPRASZAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie dolaczeeeeeeeeee
Też lubię takie robótki :) Ostatnio zrobiłam coś takiego: Zafarbowałam sól farbami plakatowymi na różne kolory i tak warstwowo wsypałam ją do ładnej butelki po jakimś likierze :) Często również robię kwiatki i koszyki z bibuły, nieraz przypinam je do firanek i wyglądają ciekawie. Jak jeszcze chodziłam do szkoły to zdobiłam puszki z orzeszków różnymi duperelkami i sprawdzało się to jako pojemnik na przybory szkolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta sól przypomniała mi o podobnym moim pomyśle :) wyczaiłam na bazarku 3 szklane, "powyginane słoiczki do których wsypałam: - płatki kukurydziane i ziarna słonecznika, - ryż i makaron rurki, - sól i biały pieprz w ziarnach. Fajnie w kuchni wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może masz jakiś pomysł dla mnie? mam sypialnię utrzymaną w romantycznym stylu, suszone bukiety, róże z ozdobnymi wstążkami, przeróżniaste świeczki i świeczniki... i kupiłam okazyjnie toaletkę którą zawsze chciałam mieć. składa się z 3 lusterek i problem w tym, że na zgięciach są metalowe łączenia, które psują cały efekt... tak się właśnie zastanawiam co z nimi zrobić, czym zakryć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma(r)tula
uwielbiam suszone kwiaty, są takie piękne że żal wyrzucać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yecdiks
ja mam mnostwo pomyslow:) maluje akrylami kamienie okragle takie rzeczne, albo oklejam metoda decoupage robie oslonki na doniczki z patyczkow galazek przyczepionych do tasiemek i maluje lekko kolorem. maluje recznie aplikacje na scianach np.biale galazki kwiatu wisni na ciemnej bordowej scianie nad kanapa. robie lampki , lampiony do ogrodu ze sloikow drutu i farb akrylowych +zlotej w sprayu wazoniki pudelka pudeleczka, ozdabiam akrylami lub decoupagei zlota poswiata.:) i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie zobaczyłabym te doniczki jak masz jakieś zdjęcia, bo brzmi bardzo ciekawie :) A talentu malarskiego zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian, zagracić dom to nie sztuka. Ale nie o tym temat założyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak poza tematem to straszna jest ta reklama powyżej, właściwie antyreklama solariów. Nie troszczą się tu o nasze wrażenia estetyczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khija
Ja też lubię robić coś z niczego.Zrobiłam kilka rzeczy z papierowej wikliny,lubię dziergać na szydełku, robić origami zwłaszcza modułowe.Uszyłam sobie również patchworkową narzutę.A ostatnio zrobiłam sobie zasłonkę na drzwi ze spinaczy biurowych i różnych opakowań wygląda całkiem ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×