Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agawa_Agaw

Masaż antycellulitowy - ból i mega siniaki - normalne?

Polecane posty

Gość Asia72a
Doświadczona masażystka stopniowo zwiększa siłę masażu. Poza tym warto robić samej ale jak sie podpatrzy jak to robią fachowcy. Ja najpierw poszłam 3 razy do takiego małego gabinetu Cud Piękności przy Narbutta (miła babeczka i ceny ok, są kupony promocyjne po 30 zł chyba). teraz już sobie robię sama a do gabinetu tylko raz w miesiącu. I działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniatoya KRAKOW
Dziewczyny ! Prawidłowo wykonany masaż bańką chińską NIE MOŻE powodować siniaków !!! Bzdurą jest też, że bańka musi być też maksymalnie zassana a sam masaż ma powodować ogromny ból, by mógł być skuteczny... Żadna z moich klientek nie wychodzi po masażu posiniaczona a "mimo tego" ich skóra pięknie się ujędrnia a cellulit i tkanka tłuszczowa ulegają znacznej redukcji ! Uważajcie na siebie i pamiętajcie, że przy skłonności do pękających naczynek (tzw "pajączków") ta metoda walki z cellulitem nie jest wskazana. Pozdrawiam Was i życzę Wam skutecznych, PRZYJEMNYCH i ZDROWYCH masaży !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wykonuję masaże bankami chinskimi. Nigdy nie zostawiam klientkom siniaków. To niedopuszczalne. Czasem zdarzy się jakis pojedynczy, ale to przy bardzo wrazliwej skórze. Prawidłowo wykonany masaż antycellulitowo wyszczuplający ma na początku elementy masazu klasycznego a dopiero na rozgrzaną skórę robi się masaż bańką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina22
Moim zdaniem, ktoś się źle za to zabrał. Ja byłam na masażu antycellulitowym tutaj http://masaz-spa-warszawa.pl/masaz-antycellulitowy.html I jak wróciłam do domu to ani jednego siniaka nie miałam na sobie. Ale to jest różnica gdy taki masaż wykonuje profesjonalista a totalnie niedoświadczona osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie wiem czy to normalne bo ja nie miałam takich objawów po masażu w denique... dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIT ICE
Po wykonaniu intensywnego masażu antycellulitowego przy użyciu baniek chińskich, zawsze mogą pojawić się siniaki. Mniejsze lub większe – to zależy od kondycji skóry i naczyń krwionośnych. Masażysta powinien każdorazowo dopasować intensywność masażu. I na wszelki wypadek, aby siniaków nie było powinien na koniec zastosować masaż lodem – działa przeciwzapalnie i obkurcza naczynia krwionośne – więc przeciwdziała powstawaniu mikrowylewów i w konsekwencji siniaków. Poza tym sam masaż lodem jest antycellulitowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na takim masażu tu: http://www.qi-med.com/ i nie miałam żadnych siniaków. To prawda masaż musi być dość silny, żeby przyniósł efekty, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemmalina
Siniaki i ból zależą od siły zassania bańki i przede wszystkim od progu bólu pacjenta ;) POZNAŃ! masaz.antycellulitowy@o2.pl z dojazdem do domu! Zapraszam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaglewalcze
Ojtam ojtam, boleć przestanie a siniaki zejdą. Do tego dodać trochę diety, ćwiczeń, jakiś suplement ja akurat mam detocell i żegnaj cellulicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatapyskata
ból i siniaki? to chyba masaż był kiepsko zrobiony, u mnie nic takiego się nie pojawiło, ani po zwykłym masażu, ani po bańce chińskiej ;) a cellulit zniknął, chociaz przyznam, że oprócz masaży stosowałam jeszcze detocell, peelingi i ćwiczyłam 3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma mawazy antucelulitowych. Masazem tego zadna kobieta sie nie pozbedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że są masaże antycellulitowe, odchudzające, ale to nie jest masaż dla relaksu. Z takiego masażu wychodzi sie całym obolałym, masażystka rozmasowuje, rozbija tłuszcz, żeby łatwiej było się go pozbyć i wygładza się skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka1987
Dziwna sprawa. Masaż może być bolesny ale żeby siniaki... Może to kwestia naczynkowej cery-po bańkach chińskich obserwuje się je wtedy, ale jeśli powstają takie efekty to zabiegów powinno się zaprzestać. Lepiej zmienić tryb życia - więcej ruchu, dieta, ktoś wspominał o detocellu - suplement jest dodatkową motywacją do walki z cellulitem, można spróbować, a ma właściwości pozbywania się wody z organizmu, dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamia02
Na początku, pierwsze kilka razy mogą występować siniaki. Skóra musi się przyzwyczaić do tego typu masażu. Tak się tylko zastanawiam jak się pozbyć nadmiaru wody w organizmie?? Bo ja często taka jakaś opuchnięta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam szans aby wypuścić się na masaże, choć bardzo bym chciała stąd ratuję się suplementem diety i działam od środka. Znam detocell bo kiedyś go stosowałam i teraz też mam taki zamiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limoniadka
Wiecie co powiem tak, od zawsze byłam osoba bardzo szczupłą wręcz chudą i zawsze dotyczył mnie problem mega cellulitu jakbym nie miała mięśni tylko to cholerstwo głownie na zewnętrznych częściach ud/bryczesy-z-moja zmora/ nad kolanami i pod pośladkami, nawet na łydkach. Całe życie uprawiam sport czy to aerobic czy inne ćwiczenia, bieganie, skakanie na skakance i co nic....W mojej diecie jest różnie jednak nie pijam zwykłych herbat głównie zieloną bez cukru, kawy w ogóle tylko jakieś zbożówki. W ogóle staram się jadać dużo warzyw, pić wodę /jak piję dużo to wiecznie siedzę w ubikacji-tak więc bez przesady- z resztą nauczyłam się filtrować cudowne informacje ze świata i robię, jem to co lubię/ Na zabiegi nie zamierzam wydawać kasy bo mam ważniejsze wydatki, sięgnęłam więc po bańkę mimo, że mam skłonność do siniaków oraz do rozszerzających się naczynek. Zrobiłam narazie jeden zabieg a bardzo lubię ból związany z usuwaniem cellulitu przynajmniej wiem że to działa no i oczywiście przesadziłam z mocą zasysania i gdzieniegdzie pojawiły się sińce na najbardziej rozmasowywanych miejscach. Jednak po zabiegu miałam uczucie przyjemnego odprężenia jakby coś tam się ruszyło i zaczęło krążyć. Szok ale jędrność od razu lepsza i mniejszy cellulit-dziwne po 1 zabiegu. pewnie coś się odetkało i być może jakieś obrzęki zeszły, nie wiem. Mam zamiar kontynuować masaże co 2 dni omijając miejsca posiniaczone do ich zagojenia oczywiście z mniejszą intensywnością i krócej. Wiem co zrobiłam źle i tego będę unikać. Nie robię na łydki bo tam mam widoczne naczynka i masuję jedynie głaskaniem delikatnymi ******* okrężnymi ku górze. Dlatego, że ból ten mnie nie przeraża i dla mnie jest ok tak sobie narobiłam, dlatego jak ktoś ma obawy faktycznie lepiej iść do masażysty ale jeśli chce zacząć samodzielnie to krzywdy sobie nie zrobi ani nawet sińców jak będzie robił to delikatnie, bez mocnego zasysania. No i podstawa to bańka ma być cały czas w ruchu nie może być zassana w jednym miejscu bez ruchu bo to może spowodować wybroczyny - to tak na logikę / tak się robi malinki :)/ Dodatkowo nie wiadomo tak naprawdę na ile te zabiegi w gabinetach są bezpieczne. Pewnie odezwą się głosy, że na 100% bezpieczne ale ja i tak w to nie wierzę. Wszystko się zmienia więc za parę lat zabiegi bezpieczne dziś mogą zostać uznane za szkodliwe dla zdrowia-to propaganda i nagonka komercyjna więc trochę dystansu nie zaszkodzi. Ja masując się sama mam nad tym lepszą kontrolę niż ktoś obcy i wiem jak manewrować zassaniem /oczywiście bez eksperymentów się nie obejdzie/ dlatego radzę aby robić to naprawdę delikatnie i obserwować reakcję ciała. powodzenia w masowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak wolę oddawać się ręce profesjonalistów. Jeżeli mam zaufanie do osoby, która robi mi coś z ciałem, to łatwiej się odprężę. W Poznaniu moją zaufana panią od masażu jest Pani Dorota z Art Massage http://masaze-poznan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukurykuu
A co myślicie o zabiegach na cellulit w Elite?? Słyszałam, ze są skuteczni w laseroterapii a widzę, że oferują również zabiegi na cellulit to ciekawa jestem opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masaż bańka chińską to jest mega naciąganie. Same jesteście w stanie masować się bańka chińska dlatego nie rozumiem jak można za to płacić. Dobry masaż manualny to inny sprawa. dlatego za miast trwonić kasę na bankę chińska to zapiszcie się na dobry masaż liporedukujacy lub anty cellulitowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na masaż zmęczone i spracowane kobiety, które poszukują głębokiego relaksu i odprężenia. Dojeżdżam w promieniu ok 50-60km od Warszawy, wykonuję masaż klasyczny, sportowy, relaksacyjny, ujędrniający/antycelulitowy, masaż lomi lomi oraz na specjalne życzenie nuru i bai ling, yoni, używam olejków najwyższej jakości dla poprawy jedwabności Twojego ciała - 200 -1h , 300 - 2h. zapraszam w godz 6-16, pozostałe godz. do uzgodnienia, kont jojosozb@gmail.com, proszę o kontakt ok 2-3 dni wcześńiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 5 zabiegu Endermologii, skorzystalam z super promocji we Wroclawskim salonie kosmetycznym ;) Ale przejdzmy do rzeczy... Mam bardzo nieladny cellulit na tylnej czesci ud. Dodatkowo przeszkadza mi tluszczyk miedzy udami. Probowalam juz wszystkiego, cwiczenia, dieta, kremy i serum wyszczuplajace - ale na nic... ;( Pani w gabinecie okreslila moj cellulit na stopnia 2 - czyli nie jest zle ;) Poradzila mi 12-15 zabiegow Endermologi po 30 min na partie ciala, ktore chce zmniejszyc i ujedrnic. Za pierwszym razem poprosilam zeby zrobila mi tez brzuch, ale nie nalezallo to do najprzyjemniejszych doswiadczenien z calego tego zabiegu. Jak tylko zeszla nizej na posladki i uda - powiem szczerze, ze dosc przyjemne uczucie takie jakby ktos wykonywal masaz relaksacyjny ;) Jestem jak wspominalam po 5 zabiegu i jeszcze 10 przedemna ;) ALE WIDZE EFEKTY !! CELLULIT mi sie ZMIEJSZYL ! i po wymiarach mam -2cm na najgrubszej czesci uda ;)) WOW po tych kolejnych 10 to bede laska ;) hehe A ten gabinet to M Studio Urody. Tu przesylam wam do nich stronke internetowa mstudio.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masażer ANTYCELLULIT - 6 głowic - DIGNITY masażer jak trafi sie dobry to daje dobre rezultaty, ale chyba nieosiagalne trafic na taki nie sugerujcie sie gwarancją owszem jest ,ale nie do wykorzystania -koncowki przeważnie luźne (wyskakują)dokupic nie można więc dość szybko zostaje sama głowica na którą owszem jest gwarancja ale bez koncówek to gwarancja zbędna Fajnie producent sie urządzil a raczej klientow masz nawet 36 miesięcy gwarancji , ale na uszkodzenia mechaniczne brak a obluzowane koncówki do takich należa polecałabym jezeli tani inaczej szkoda pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra2137
Profesjonalnie wykonany masaż nie powinien powodować siniaków i bólu. Takie rzeczy nie zdarzają się w dobrych gabinetach kosmetycznych. Ja wiele raz robiłam sobie masaż antycellulitowy w krakowskim ArtClinique i nigdy nic podobnego mnie nie spotkało. Odpowiednio przygotowany personel nie popełni błędów które mogłyby się na nas odbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam wczoraj na żelazku antycellulitowym. Boli, okropnie boli a dziś siniaki są gigantyczne ale po jednym zabiegu cellulit praktycznie zniknoł. Skóra jest cudownie napięta. POLECAM i sama wybieram się na kolejną sesję jak tylko siniaki i ból znikną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirke41
Dziewczyny , zgadzam się całkowicie z Aniatoya Kraków - prawidłowo wykonany masaż bańką chińską nie ma prawa pozostawić siniaków ani sprawiać dużego bólu. W każdym z przypadków w którym pojawiły się krwawe wybroczyny masaż był wykonany nieprawidłowo a osoba która go robiła nie miała i nie ma o nim pojęcia. Opinie niektórych forumowiczek , które to zajmują się masażem " profesjonalnie" i twierdzą że siniaki to rzecz naturalna są hmm .. żałosne. Siła ssania powinna być tak dostosowana aby nie pozostawiała żadnych śladów. Jedyne co pozostaje po masażu to rozgrzana ( czytaj zaczerwieniona) skóra i ogólne ciepło. Dziewczyny nie dajcie się zwieść , ze masaż bańką chińską to masaż siłowy i im mocniej zassana bańka tym lepiej .. TO BZDURA. Podstawą jest duża ilość dobrego olejku , który pełni funkcję amortyzującą . Gdyby Natalialag30 czytała ten wpis to mam nadzieję , że sprawa Twojego uda już jest wyleczona. Wg mnie miałaś bardzo nieprofesjonalnie wykonane masaże, jakie by one nie były i masz pozapychane kanały limfatyczne. W takich przypadkach gdyby komuś się przytrafiło podobnie to najszybszym i najskuteczniejszym ratunkiem jest akupunktura oczywiście u profesjonalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem na tym forum pierwszy raz. Mam w domu taki masażer: http://www.marbo-sport.pl/product-pol-4918-Masazer-Resobelt-Insportline.html Z początku go nie używałam - to mama kupiła go dla siebie. Masażer mamy około pół roku, a mamy cellulit bardzo się zmniejszył. Od dziś ja również się masuje, mam nadzieje że efekty będą takie jak u mamy... albo i lepsze ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam masażystke w krakowie która wykonuje masaże bez bolesne a jednocześnie skuteczne. Mówi, że kursów jest mnustwo, ale mało dobrych. Jej tel: 607 332 331 i jest przy tym nie droga, godzina bańki kosztuje 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masaże antycellulitowe są bardzo dobre. Miałam taki wykonywany w gabinecie kosmetycznym http://www.tuttibeauty.pl/ w Gliwicach. Bardzo dobrze się po nim czułam, nie miałam siniaków. Moja skóra była rozgrzana, zregenerowana i odpowiednio wymasowana. Poprawiło się krążenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli macie niedużo cellulitu to nie męczcie sie tak.. Ja mam peeling antycellulitowy APN Cosmetics z serii Amazonia. Jest tani i skuteczny i mogę chodzić =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czułam ucisk ale to nie był ból, zabieg należy raczej do przyjemnych. Zalezy kto go przeprowadza bo jak doświadczona osoba to jest się w dobrych rękach i nie ma się co bać że zostaną jakieś ślady czy dyskomfort. w Instytucie urodzy Casolla można poczuć się pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×