Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość inka linka
Olek:) ladnie moja siostrzenica ma na imie Aleksandra a siostrzeniec Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
ponad rok temu uzywalam plastrow anty przez 2 miesiace. evra sie nazywaly ale po dwoch miesiacach odstawilam bo przytylam 5kg. to bylo luty marzec w zeszlym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
INKA LINKA Kurdę jak masz nie ciągnący się to może być problem, bo śluz niepłodny czyli biały i gęsty , serowaty tworzy barierę dla plemników nie do przebicia. W ujścia szyjki macicy tworzy się czop i on zagradza drogę plemniczkom. Musisz mieć ciągnący się jak " gile " kolor jest w zasadzie nieważny bo to od poziomu hormonów zależy. Dopuszczalny jest mleczny i mleczno przezroczysty, nawet zółtawy jest możliwy tylko że musi być zadki i ciągnący się....sluz w dniu pęknięcia pęcherzyka może bc nawet lekko podbarwiony krwią.... więc kolor może też zmienić na lekko brunatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAGNE BARTUSIA ja w sumie u siebie dlugo nie zaobserwowalam takiego sluzu jak mialam to taki brazowawy ciagnacy sie i taki mialam tez 3i4 dzien @ jakby plamienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zanim @ dostane 11 to do wariatkowa bede sie juz kwalifikowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
kurcze to mnie zmartwilas. obserwuje sluz w tym cylku jak nie bedzie ciagnacy sie to pojde do gina. moze nie mam owulacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Z tego co wiem plastry działają tak jak tabletki tylko że hormony przedostają się przez skórę do krwioobiegu. Ja nie brałam nigdy antykoncepcji. Prezerwatywa lub stosunek przerywany. I nie polecam moimznajomym brać hormonów. Po odstawieniu organizm się rozregulowuje i potem są cykle bezowulacyjne przez pare cykli. No ale jak widać ja nie brałam i też mam problem, chociaż mówią że 2 cykl starań to standard nawet u zdrowych par. Tylko powiedzcie dlaczego siostra zaszła od razu i kochala się raz tylko w płodnym cyklu. Kuzynka podobnie, zapierwszym razem zaciążyły. A ja teraz drugi raz mam nadzieję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to jest i od czego to zalezy ja w 2 ciaze w mgnieniu oka zaszlam a teraz d.... Przykro mi ale nawet jakbym chciala w jakis sposob pomoc wam i sobie to nie weim jak a wierzcie mi bardzo chce miec syna. Zanim ja 1syna urodzilam to 5 miesiecy wczesniej moja siostra tez syna a miesiac po moim porodzie ciocia tez syna urodzila ja jedyna mam dziewczynke w naszej rodzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
w zeszlym miesiacu chcialam obserwowac luz ale nie moglam bo w polowie cylku miala ta infetcje i bralam globulki dopochwowe i "wylatywaly" ze mnie resztki wiec nic ciagnacego nie zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Śluz musi być żadki i ciagnący się gdyż tylko taki umożliwia poruszanie się i transport plemników wgłąb macicy aż do jajowodu gdzie dynda sobie jajeczko. Tki śluz odżywia też plemniki i trzyma je przy życiu 72 h a piszą że nawet do 5 dni !!!! więc im lepszy masz śluz tym dłużej plemniki dyszą. No ja mam niby rewelacyjny, ciągnie się po wiesiołku na 10 cm, ALE CO Z TEGO JAK NIE ZACIĄŻYŁAM ostatnio. Ja badam śluz codzienie. Wkładam sobie palca do pochwy i zbieram śluz tuż przy samym ujściu szyjki macicy. Wiem że to trochę dziwaczne wkładać sobie no ale cóż kroiłam żaby na studiach i dałam radę więc to mnie nie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze ja tez na poczatku sobie wyciagalam sluz ale szczerze to mi sie nei chce takich rzeczy robic jestesm troszeczke leniwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
no ja tez wkladam palec az do ujscia szyjki bo ktoras dziewczyna tu mi napisala ze czasem sluz nie wyplywa na zewnatrz tylko jest wokol szyjki, ale dzis sprawdzalam a jest tylko bialy, ten nieplodny a jajniki mnie bola od rana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
wiem jak bardzo pragniesz, bo ja tak samo jak ty.....Ty masz już córeczkę, a ja nie mam nic, tylko męża już 30 letniego, który już ma siwe włosy i po mału brzuszek mu rośnie!!!! A mi nic nie rośnie.... Spotkałam się też z taką sytuacją, że w pierwszą ciążę babka szybko zaszła potem nie mogła. Dlaczego to nie wiem, moja wiedza aż tak daleko nie sięga. Ponoć duże znaczenie ma czynnik psychiczny, moja mama się madrzy ze ona nie starała sie wogóle na ciążę tylko po prostu zaszła. I śmieje się ze mnie że tak przeżywam i panikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
a moze ktoras z was mi napisze czy uplawy i czeste stany zapalne maja jakis wplyw na owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie to ze nawet teraz jak (wiem ze to nie smaczne) wkladam palce to przy szyjce jest przezroczysty a na majtusiach mam lekkie slady bialawego ale znikome DOBRZE CZY ZLE?????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka co do uplawow to nigdy nie mialam takze ja ci nie powiem na ten temat ale chetnie poczytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
mysle ze jak masz przy szyjce to dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Powiedz mi INKA LINKA jest białawy ale jaką ma konsystencję. Przypomina budyń, bialy ser, czy jest taki jak białko kurzego jajka. Kolorem się nie sugeruj. Najważniejsza jest jego konsystencja. Co do bolących jajników, to raczej powinien jeden cię boleć, ten w którym dojrzewa pęcherzyk...Pouciskaj sobie podbrzusze z lewej i prawej mańki i jeśli zakłuje cię bardziej z którejś to ten jajnik jest aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w marcu bylo to samo tez ciaze podejrzewalam zrobilam 2 testy po terminie miesiaczki i negatywne wyszly na nastepny dzien miesiaczka byla i juz i teraz tez tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
no ja mam problem z uplawami. juz mam zakaz uzywania plynow do higieny intymnej i nie wiadomo skad to mam. moge miec nawet uczulenie na proszek do prania czy plyn i nie wiem jak sobie z tym poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAGNE BARTUSIA- mnie w kwietniu 2 razy tak mocno brzych bolal 14 i 19 dniaa cyklu jak na miesiaczke nigdy tak nei mailam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Stan zapalny jajników może prowadzić do powstania cyst, torbieli a to wpływa na owulcje hamująco. Stan zapalny pochwy raczej nie wpływa na owulację. Jeśli masz nadrzerkę zaawansowaną to możesz mieć upławy. Byłas z tym u gina????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
dzis mam taki bialawy wodnisty a boli mnie z prawej strony wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
zawsze jak cos zauwaze niepokojacego to ide do gina. ostatnio bylam wlasnie miesiac temu i stwierdzil stan zapalny na uplawy. przepisal mi globulki dpopchwowe takie zolte nazwy nie pamietam i na razie wszystko ok. usg jajnikow mialam i powiedzial ze wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Jeśli bolał cię brzuch w takich odstępach czasu to dziwne. Wiesz nie jestem ginem ale to może być jakiś problem z jajnikami, mogłas się przeziębić. Ja kiedyś też za czasów studenckich mieszkałąm w " norze" i przeziębiłam sobie pęcherz i jajniki. Ból okropny. Dostałam antybiotyk i przeszło ale mam tendencje do przeziębiania się tam na dole. Mnie z kolei nigdy nie boli brzuch jak mam owulację. Dlatego uciskam podbrzusze i raczej czuje aktywny jajnik. Ból brzucha też możesz mieć przez gazy, niestrawność itp. Czasem jelita też tak bolą a wydaje się że to jajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam cesarke to na d sama blizna mnie bolał ale raczej nic nie przeziebilam bo szybko przeszlo a trudno bylo minelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Jak masz wodnisty to możesz się dziś starać o dzidzię!!! Jesli masz uczucie naoliwienia i mokrości to spokojnie działaj. Zacznij najlepiej 3- 2 dni przed terminem owu. Potem w dniu owulacji popraw i powinno się udać. Po stosunku nogi wysoko, albo tyłek w górę. Zrób facetowi mocną kawę przed sexem, to pobudza ruchliwość plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×