Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Cesarkę powiadasz to trochę zmienia postać rzeczy. Po prostu musiałaś sobie naciągnąć wiązadła i cię bolało albo zrosty ponaciągałaś,moja kuzynka też miała tydzień temu cesarkę, fatalnie się czuje, boli ją jakdoabli ale musieli zrobić bo zero akcji porodowej i 2 tyg po terminie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze pytanko dzis jak spacerowalam to znow mialam uczucie jakby cos ze mnie lecialo tj.@ a nic sie nie pojawilo Inka dzialaj dzialaj bedziemy z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
chyba bede musiala odwiedzic ginekologa ale mysle ze dopiero po @ jak nie zauwaze sluzu owul. moze rzeczywiscie jest cos nie tak. niby chodze regularnie do gina i zawsze mam badanie usg jajnikow ale nigdy pod katem owulacji. dopiero staramy sie pierwszy cykl i martwi mnie moj sluz plodny ktorego w zasadzie nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak dwa tyg po terminie to dlugo ja nie mialam postepu porodu a jeszcze ze dwa tygodnie i jej przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Kurde jak sobię pomyślę że 17maja dopiero robię test to aż mi słabo.10 dni niepewności, domyśłów, wkrętów. A potem itak będzie rozczarowanie wielkie......... :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
Bede obserwowac sluz w tym cyklu. jezeli go nie zauwaze to pojde w nastepnym cylku do ginekologa. niby chodze regularnie do gina i zawsze mam robione usg jajnikow ale nigdy pod katem owulacji. staramy sie pierwszy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAGNE- nie mow tak kategorycznie zabraniam tutaj to juz tylko mi moze sie nie udac zajsc a wy nie macie takich mozliwosci bez brzuchow nie ma prawa wstepu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
Monia dzieki:) oj bede dzialac:) mam nadzieje ze jest wszystko oki i ze sie uda ale na pewno zanim komukolwiek powiem to Wy dowiecie sie pierwsze:) ale to dopiero 25 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ni to nic poczekam i dluzej na dobre wiesci a tak na marginesie jak mi sie nie uda to jeszcze pozniej sie dowiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
ja bede z wami do konca az wam sie uda:) wspieracie mnie i zawsze doradzicie:) ten czas tak sie dluzy z tym oczekiwaniem ale z wami jest weselej i razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Eh chciałabym zobaczyć II cudowne kreseczki.....już mi się po nocach śni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
ja tez juz chcialabym zobaczyc te 2 kreseczki:) smieja sie ze mnie ze mam obsesje na tym punkcie a to dopiero pierwszy cykl staran:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Nom razem rażniej........A a wlewam w siebie teraz 2 szklankę soku z grapefruita....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
a wlasnie moze moglabys mi pomoc bo ostatnio od dwoch miesiecy mam dziwna miesiaczke. pierwsza trwala 2 dni i byly tylko brazowe plamienia. bylam z tym u gina ale stwierdzil ze czasem takie anomalie sie zdarzaja. teraz mialam to samo tylko trwalo 4 dni i byly tylko brazowe plamienia ze strzepkami. czy to znak ze malo hormonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Ja też mam obsesję :) Staraj się dziś koleżanko, jak zafasolkujemy to urodzimy w podobnym terminie :P Ja mam nadzieję że już fasolkuje i że wczoraj był ten złoty strzał. !!!! Bierz swojgo w obroty i działajcie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
od nastepnego cylku kupie sobie ten wiesiolek i bede pic sok z grejpfruta. a mozna jesc cale owoce? i kiedy nalezy pic ten sok? krotko przed owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
moj jeszcze w pracy:) musze czekac az wroci ale na pewno dzis bedziemy dzialac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Kurde gdybyś nie była z tym u gina to bym powiedziała ,że to ciąża !!! W ciąży do 3 miesiaca nie ma okresu typowego tylko są plamienia takie właśnie, skąpe krwawienie...Ja bym zrobiłajednak na twoim miejscu test ciążowy.... Ale jeśli to nie ciąża to możliwe własnie że to coś z hormonami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
no ja bylam tydzien po okresie i stwierdzil ze ciazy nie ma ale moze to za wczesnie? ale nie mam zadnych objawow ciazy. test w domu mam czeka do 25 ale moze zrobic jutro? bylabym w szoku gdyby to byla ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Wiesiołek od pierwszego dnia @ do owulacji. Sok z grajfruta pij 3, 4 szklanki dziennie zacznij pić 3 dni przed terminem owulacji.....Tylko zrób sobie taki świeży sok, nie taki z kartonu bo one nie mają tych właściwiści. Jak nie sok to całe owoce jedz,,,ale w dużych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Ja bym zrobiła test teraz na twoim miejscu....ginekolog nie wykryje ciąży po tygodniu od zapłodnienia, nie ma szans. Może najwcześniej po 6, 7 tyg wykryć :P Więc ja bym zrobiła natychmiast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
to jutro z rana zrobie test. czasem z rana po sniadaniu mnie mdli ale czasem tak mam wiec mnie to nie zmartwilo, ale @ zawsze mialam 5 do 7 dni i zawsze byla obfita a teraz wlasnie mam takie krotkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
a teraz test by wyszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Czuje teraz klucie w brzuchu.......oj coś się tam dzieje :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
HA witam nową Panią super że mamy tu ekspertke, i mam nadzieje,że nie uzna nas za nawiedzone:) a moje pytanie czy spirala miedziana, oczywiście wyciągnieta już mogła spowodować, że moge mieć problemy, bo mój ginekolog zresztą jeden z najlepszych u nas, stwierdził, żę nie i mogę już od razu zacząć się starać, całe 7 lat ze spiralką było bez żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Po takim czasie już by wyszedł napewno wiarygodny wynik, bez względu czy rano czy wiecozrem...... Kuzynka robiła po tygodniu wieczorem i wyszedł pozytywny....więc smiało rób,,,,samajestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Hheheheh ekspertka ??? Za dużo powiedziane, ale uczę biologii w szkole i wiem co nieco o rozrodzie :) O spirali nie mam zdania. Ale dobrze że wyciągnęłas już, bo czasem może wrosnąć jak nie zmienia się jej.... Od kiedy się kolezanko starasz???????? Od tego cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
kochana tylko ze ja wypilam piwko ze szwagierka i nie wiem czy to moze miec wplyw na wynik jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
chyba bedzie mialo wplyw wiec moze poczekam z tym do jutra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×