Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość magdalen1981
hihihi nie ja zmieniałam miałam przez ten czas dwie, ostatnią wyciągłam na początku stycznia, i od tamtej pory się staram czyli 4 cykle, a teraz mam właśnie dostać okres już bym go w sumie chciała to już by było wszystko wiadomo, a tak to wariuje ja chyba z tego wszystkiego zrezygnieje, poprostu z kapituluje, ja już zrobienie dzidzi to do wszystkiego porównuję , właśni mój mąż naprwił synowi quada i mówie do niego ja wiem, że mam zdolnego męża tylko żeby mi jeszcze kolejnego super bobask zrobił , mine zawieśił i poszedł.... no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Alkohol nie ma wpływu bo test jest czuły na hormon a nie alkohol !! Test ciążowy wykrywa hormon którego poziom podnosi się podczas ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Ja ci radzę INKA LINKA, zrób dziś swojemu mocną kawę jak kwróci z roboty, zapalcie sobie świeczki, zrelaksujcie się i do dzieła!!!! A może już jesteś tylko nie wiesz o tym!!!! I nie pij alkoholu puki nie jesteś pewnaże nie fasolkujesz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
kurcze zrobilam ten test ale chyba jakis wadliwy albo zle go uzylam choc watpie. pierwszy raz kupilam strumieniowy i wyszla mi jedna czerwona linia ale nie po stronie testowej tylko po drugiej. czyli wunik bledny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
no ja nie pije ale dzis szwagierka mnie namowila na jedno male piwo. kurcze w poniedzialek kupie test i wtedy go zrobie. moj dopiero za jakas godzinke wroci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
zawsze uzywalam bobo test plytkowy a teraz mialam kinder test strumieniowy ale nie kupowany w aptece tylko w naszym sklepie wiec moze dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
inka to przekichane bo to dopiero daje do myślenia ale trzymam kciuki, bo że jest już wszystko po twojej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
hm....to coś z tym testem jest nietak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
chyba byl wadliwy ale w poniedzialek lece po test i go zrobie wiec napisze wam co i jak. teraz chyba nie zasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Ja bym natwoim miejscu była pełna nadizei....a jest możliwe że zaszłaś w zeszłym cyklu już?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
w zeszlym cylku to raczej watpie bo bez zabezpieczenia sypiamy od 19dc a 28dc dostalam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
tzn nie @ tylko 4dniowe brazowe plmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
no to daj znać. Ja uciekam już bo zmęczona jakas jestem .....papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
Nie było mnie raptem jeden dzień a tu tyle do czytania :) witam nową koleżankę aczkolwiek ciężko mi się czyta tą suchą wiedzę bo mimo iż jest ona prawdziwa i może pomocna to natura jest naturą i najlepszym przykładem na to są dziewczyny które się wypowiadają :) ..ps.uwiebiam czytać te wszystkie NORMALNE i tak maturalne wypowiedzi..po pierwsze z tymi tabletkami to nie przesadzaj tak z tym oczyszczaniem sie organizmu bo to tylko teoria ;) , jest mnóstwo kobiet które nie mają najmniejszych problemów z zajściem w ciążę po ich odstawieniu np.ja..lika inka upławy trzeba zbadać ale nie przejmuj się nimi i nie bierz swoich amonali tak do siebie bo ja też zawsze miałam problemy z jego rozróżnieniem, nigdy nie był książkowy a popatrz jak ładnie wyszło :) :) ..będzie dobrze..ach a po drugie do pragnę bartusia możesz nie wierzyć że w ciążę można zajść zaraz przed okresem ale można!!! Jestem tego kolejnym przykładem..a jak robiłam testy owulacyjne w dniach w których powinnam mieć książkowo owulacje wychodził mi zawsze negatywnie i teraz już wiem dlaczego.a cykle miałam najczęściej 32 dniowe.. gorąco was wszystkie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
ps. siemie lniane ma działanie powlekające, osłaniające, zmiękczające i przeczyszczające. Polecane jest zwłaszcza w chorobie wrzodowej.Zawarte w nasionach lnu śluzy powleka błony śluzowe przełyku, żołądka i dwunastnicy, chroniąc je przed kwasem solnym i zmniejszając odczyny zapalne..jest też bardzo pomocne w zapaleniu oskrzeli, kaszlu, pomaga w chorobach skórnych, leczeniu oparzeń i odmrożeń..raczej ciężko przytyć od siemienia lnianego..sama stosowałam :) ale nie słyszałam żeby miał jakikolwiek wpływ na płodność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
i jeszcze jedno :) ja byłam w 5 tygodniu ciąży jak lekarka po zwykłym badaniu rozpoznała ciążę ponieważ nawet w tak wczesnej ciąży twoja macica jest bardziej rozpulchniona..dla pewności zrobiła mi usg przezpochwowe które tylko potwierdziło jej przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
Pragnę bartusia a o się stanie jak się zażyje wiesiołek po owulacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Czytałam że zazywanie wiesiołka po owulacji może wpłynąć niekorzystnie na zagnieżdzenie się jajeczka, ale nie wiem czy to nie jest mit. W każdym razie ja już od wczoraj nie biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
i znowu te literówki :) :) :) hahahaha zamiast "maturalne" czytajcie naturalne..zamiast "amonalie" anomalie :) :) :) itp..dziewczyny strasznie lubie was czytać bo wasze wypowiedzi są takie rzeczywiste i przecież tak nie dawno sama tak myślałam jak wy te same obawy miałam i nadzieje..czysta teoria mnie przeraża bo miałam wrażenie że wszystko jest ze mną nie tak: upławy inne, cykl wogóle jak z kosmosu że nie wspomnę o objawach..w którym z podręczników pisze o burczeniu w brzuchu :))))) a tu .. proszę!!! haha jesteście boskie i nawet sie nie obejrzycie jak będziecie w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
pragnę bartusia ja np czytałam że powinno się uważać z ziołami, kadzidełkami a nawet z olejkami aromatycznymi do kąpieli w szczególności w ciąży bo mogą wywołać poronienie, nawet jeśli poleca ci je dobra koleżanka która je zażywała i nic jej nie było..myślę że ostrożności nigdy za wiele nawet jak się dopiero staracie ale takie rzeczy to tylko po konsultacji z farmaceutą albo lekarzem..więc może ten grejpfrut to najbezpieczniejsza opcja z metod niekonwencjonalnych :):) pamiętać trzeba że grunt to zdrowy rozsądek i kafeteria :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Masz dużo optymizmu, ale mi go brak niestety. Koleżanka jest pewnie dobrze obczytana więc powiedz mi jaka mam szansę na zapłodnienie skoro kochałam się wczoraj w 15 dniu cyklu, a mam 30 -31 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
oglądam właśnie animal planet "policja dla zwierząt w filadelfi"...w głowie się nie mieści!!!! :[ nie jestem przesadną miłośniczką zwierząt - wiecie co mam na myśli - ale to w jaki sposób ludzie traktują swoje zwierzęta to.. ja bym tych sku********** ........ wwwrrrrrrrrr..powinni wysokie kary pieniężne takim dawać!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
a nie chcesz skorzystać z kalkulatora płodności??? dziewczyny we wcześniejszych wypowiedziach podawały linka..zaraz ci go znajde..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
nawet jeśli nie macie możliwości kochania się co 2 dni to próbujcie co 3 jak mąż jest w domu..zawsze to zwiększy wasze szanse :) pamiętajcie najlepszym lekarstwem i metodą na dzidziusia jest sex ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaj23
nie mogę zasnąć :( ale jutro czeka mnie miły dzień ponieważ mamy pierwszą rocznicę ślubu i wybieramy się na jakąś kolacje sam na sam we dwoje :))) dobranoc papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie mnie piersi swedza a @ juz za dwa dni mam taka glupia mysl i szczesliwosc w sobie ze jednak nie przzyjdzie:P głupie niee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×