Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

do pragne bartusia - wiesz organizm jest organizmem nie jest powiedziane iz kobieta ktorej cykl wystepuje co 28 dni , ma owulacje w tym wyliczonym 14 dniu cyklu , to sa tylko teorie wg badan owulacja sie moze przesunac , ja np mam co 30 dni okres, owulacje powinam miec ksiazkowo 16 dnia cyklu , ale ona bywa czesto w dniach 17 -19 wiec to ksiazowo rowniez nie jest :) sluz plodny nie oznacza zaraz ze owulacja jest , tylko czas plodny , gdzie plemniki w dobrym sluzie moga dozyc 24 h , ale owulacja pojawia sie pozniej , sluz zaraz nie ozn owulacji :) ona pojawia sie do 3-4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
PRAGNE a robilas sobie badania szyjki? bo ja cos dzis wyczytalam ze to tez pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka- przeczytalam ze zrobilas test , ale na test to u ciebie wydaje mi sie duzoooo za wczesnie go wykonalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
szukalam tez info na temat mojego sluzu i plodny moze tez byc wodnisty bialawo przezroczysty wiec troche mnie to na duchu podnioslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
czy czy no ja zrobilam test bo juz druga @ mialam dziwna pierwsza trwala 2 dni i byla tylko brazowym plamieniem a ta ostatnia trwala 4 dni i to samo tylko ze strzepkami a teraz mam dni plodne bynajmniej tak mi sie wydaje bo sluzu ksiazkowego jak kurze bialko nie mam tylko wodnisty. owulke powinnam miec we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
znalazlam cos takiego. moze bedzie pomocne:) OBSERWACJA SZYJKI MACICY 1. Na początku cyklu szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. 2. Gdy narastają objawy płodności: - wyżej, - otwarta, - miękka. 3. Gdy zbliża się owulacja: - wysoko, - otwarta, - miękka. 4. Po owulacji szyjka jest: - nisko, - zamknięta, - twarda. Szczyt objawu szyjki jest to dzień, w którym szyjka macicy jest uniesiona najwyżej, ma najbardziej otwarte ujście zewnętrzne i jest miękka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
chyba wszystkie kobietki pouciekaly. a mam pytanie jakbym od dzis do owulacji przytulala sie z moim to bylyby wieksze szanse czy wrecz przeciwnie, oslabiloby to robaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
CZY CZY CZY a ja czytałam że plemniki w śluzie plodnym zyja 72 h, a nawet niektóre żródła donoszą że 5 dni żyją!! mi jakaś kobitka napisała, że kochała się 6 dni przed owu i zaszła!!! Teraz już jestem całkiem głupia i nie wiem już nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
INKA LINKA badałam szyjkę dziś rano i mam miękką bardzo taż że mogę wsadzić palca do wejścia szyjki macicy ( nie całego oczywiście tylko sam opuszek :P) i jak wsadziłąm to trochę śluzu przezroczystego wyleciało, ale był bardzo żadki, wodnisty.......wczoraj ciągnał się jak " gile", a dziś woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
INKA LINKA zacznij tak na 2 dni przed owulacją się przytulać, potem w dzień owulacji i jeszcze dzień po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczki to silne stworzonka. Z pierwszą ciążą miałam problemy bo nie mogłam zajśc przez parę lat, cały czas pod kontrola lekarza i w wyznaczonych terminach przytulaliśmy się codziennie a trwało to kilka dobrych dni, więc o robaczki się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
XXX 148 a wiesz może ile są w stanie przeżyć w kobiecie tak żeby były jeszcze zdolne zapłodnić?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
ja mysle ze w sprzyjajacych warunkach nawet do tygodnia, takze mysle ze jeszcze powinny zyc jesli przytulalas sie w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, teoretycznie to podają że 72 h, ale nigdy tego aż tak nie zagłębiałam, bo w moim przypadku wina nie zajścia w ciążę tkwiła po mojej stronie, choc była to sprawa bardzo prosta tylko lekarz prowadzący nie wiedział co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
obyście miały racje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
juppppi śluz mi prawie zanikł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
wyczytałam że jak śluz płodny zanika i zaczyna robić się słucho lub robi się biały i gęsty to dobry znak :) znaczy że owu już była :) i że zaczyna się ta faza przed @. mam nadzieję że nie mam już oczopląsu od tego ciągłego oglądania śluzu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Narazie się cieszę że śluz po mału wysycha :) No ale to nie powiedziane jeszcze ze zaciążyłam jeśli nawet wstrzeliłam się w samą owulkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
ja ciagle mam wodnisty i chyba juz rezygnuje. co ma byc to bedzie choc ten moj troche wywiera na mnie presje bo mysli ze zajscie w ciaze to takie hop siup i jak nie wyjdzie to chyba on bedzie bardziej zawiedziony niz ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
wodnisty może być.....wiesz każdy ma inną konsystencję ważne aby był przezroczysty w miarę....lepszy żadki niż gęsty bo ten uniemożliwia plemnikom przebicie się......ja bym na twoim miejscu próbowała..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym probowala jak jest sluz to trzeba korzystac:)) Hej Kobietki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
oj bede dzis probowac:) milej nocki zycze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
a szyjke tez mam dzis miekka i wysoko. uciekam:) papatki do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mi nawet maz powiedzial ze piersi mam ciezsze i sie powiekszyly to pewnie we wtorek @ bedzie a poki co nie ma to my tez korzystamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnei nie ma nic poki co a aj dzis poszalałam na dzialce skoro ciazy nie ma to trawe sobie kosiarka reczna kosilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×