Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

czesto sikam od 1,5 miesiaca a z zoladkiem tez cos mam ale to przez to ze najadlam sie wczoraj grilowych kielbasek Nie stresuj sie bo jeszcze opoznisz okres jak myslisz ze nei zaszlas to zajmij sie czyms innym Ja tak zrobilam i wczoraj sie odprezalam przy recznej kosiarce do trawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
w pierwszej ciąży to wiedziała od razu, że jestem, a teraz to nic nie wiem, a mąż cały czas chodzi i głaszcze brzuszek i się kłócimy, ja mówie, że jest puściutki, a on, że wie co zrobił i tam jest jego dziewczynka, albo kolejny synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
ja to znowu komunie świętuje moich dwóch siostrzenic, przy kosiarce hihihih odstresowywałam się w sobotę, a ty jak długo się już starasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to tak oo sie nei staramy ale chcielibysmy by juz sie udalo wlasnie zrobilam kolejny test i niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie to wiedzialam ze tak bedzie i nie powinien mnie wynik zdziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jestem zawiedziona jak cholera nie wiem co sie dzieje wczesniej by to po mnie spłynelo jak po kaczce a dzis jakos inaczej to odbieram:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy czy nawet nie wiem co napisac chyba jestem troszke podlamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze ci ze sie podlamalas to jest zrozumiale , ale usmiech na twarzy prosze , uda sie :) zobaczysz :) tylko nie nastawiaj sie negatywnie :) masz tu 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
hej dziewczynki:) ja tez jestem podlamana ale ja juz nie mam nadzieji bo dostalam @ wam sie moze jeszcze udac:) a jak nie to kolejny cykl przed wami starajcie sie dalej!:) u mnie jest gorzej bo nie powiedzielismy sobie z chlopakiem ze sie staramy, to bylaby wpadka i zaluje ze jej nie bylo...:( bo teraz bedziemy uwazac...a ja nie chce uwazac...eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuj Ci bardzo ale dam sobie spokoj na jakis czas z dzieckiem mam jedno to sie niem zajme :) na nic innego mnie nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabell jutro mam dostac @ i raczej bedzie jak nie to pewnie dlatego ze znow mi sie cykl wydluzyl a nie ze jestem w ciazy. Ja teraz zadnych staran nie podejmuje moze bedzie wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ba Anabel u mnie moze byc tak samo :P zreszta strasznie sie poklocilsimy , i nie wiem co to bedzie z nami :( monia - pewnie nie mysl , zyj pieknym zyciem a wtedy zobaczysz ze niespodziewanie sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANAAABEELL
czy czy czy czy - no u mnie tez bylo nieciekawie...odejsc chcialam, ale nie odeszlam... wiec dziecko nie byloby dobrym pomyslam...ale moze by nas zblizylo...a tam...nie chce myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania - tym razem bylo ostro :( teraz sobie moze jechac w srodesam do pl na pare dni bo u nas w czwartek swieto no nie wiem tak naprawde to miedzy nami tak burzliwie bylo i koniec :( wiec nie wiem co to bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jaka mialysmy nadzieje tak kazdej z nas sie nie udalo k... przykro mi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ten topik to taki ze zadnej sie nie udalo , a jak sie uda to wszystkim w tym samym miesiacu ? :P czego wam zycze oczywiscie jak najszybciej czyli w maju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy czy wiem jak to jest z tymi kłótniami niestety troche czasu trzeba zeby wszystko przemyslec i ewentualnie wszystko poprawic pogodzicie sie zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze nei ma co myslec w ten sposob ja jestem raczej pesymistka wiec raczej inna nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
czesć koleżanki.....przykro mi że nie wyszło nic z Waszych starań ;( teraz ja też się coraz bardziej dołuje bo czekam na @ do 22 maja!!! jakaś masakra !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Przytulałam się z moim mężulkiem 3dc, 8dc, 16dc. Cykle mam średnio 29-31 dni. Może coś z tego będzie .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAGNE BARTUSIA- 3mam kciuki by wam sie udalo a my mamy jeszcze czaas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pragnę bartusia.... Kochaj się z mężem 13 14 15 16 ciąża murowana o ile nie będzie innych problemów ;) ja tak robie i wychodziło za każdym razem a cykle mam 29 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest tu moze kobietka ktora ma cykle 34 dniowe i zaszla szybko w ciaze?????????????? Bo ja chyba mam takie dlugie cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×