Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

nie wlasnie nigdy ich nie uzywalam bo w 2 ciaze zaszlam w mgnieniu oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ostatnia owu mialam 20 dc a teraz mam suche dni to na @sie jakby nei zanosi bo zawsze mam mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis z wami nie posiedze bo strasznie sie zle czuje boli mnie kregosłup dołem i strasznie mnie muli zoladek od rana ale poki co posiedze jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ci się nie udało to się nie martw :) kup testy i będziesz wiedzieć co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro teoretycznie ale czy bedzie to nie wiem dzis test zrobilam i negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzę Ci zaopatrz się w testy owulacyjne... Ps mi test wyszedł w 23 dc test robie co dwa dni kreska testowa robi się coraz mocniejsza... tyle że już raz poroniłam i troche sie martwię.... ale co do Ciebie to myślę że niestety w tym cyklu Ci nie wyszło.... testy owulacyjne na prawdę sa pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacje to teoretycznie wiem kiedy mam bo temp mierze codziennie rano tez myslałam nad testami owu ale my sie az tak nie staramy tylko po prostu jak bedzie to dobrze a jak nie to trudno sie mowi. Tobie wyszedl w 23 dc a ja mam juz 33dc i tak co cykl to mam dluzszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama byłam zdziwiona..... nie wiem czemu tak wcześnie wyszedł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tu sie dziwic trzeba sie cieszyc ja bym chyba pod sufit skakała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam taką nadzieje ale powiem szczerze że odchodzę od zmysłów... tak się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj sie tylko sobie odpoczywaj wszystko bedzie w pozadku jak bylam z corka w ciazy to mialam tez zagrozona ciaze ale dostalam tabletki i odpoczywalam malo chodzilam i wszystko bylo i jest w pozadku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas sie łudzę ze test jeszcze wyjdzie z corka mi do 6 tyg nie wyszedl to i moze teraz tak bedzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że tak może być! Może pójdziesz na bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam zeby zrobic to badanie ale musialabym wziasc meza lub kogos innego by mi dziecka przypilnowal a nie chce nikomu nadzieii robic, ale wiesz co jak nie dostane przez nastepnych kilka dni to pojde na bete chociaz znow sie boje porazki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nie martw się.... porażki... eh kto ich nie ponosi.... uśmiechnij się... pamiętaj mąż to przyjaciel powiernnik.... mój mąż to słuchał mnie do usrania.... :P nie mów że nie chcesz mu robić nadziei .... pozwól mu przeżywać z Tobą Twoje wzloty i upadki... :P Monika głowa go góry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie to nie pierwsza i ostatnie porazka w moim zyciu a tez nie chce mu powiedziec bo znow bedzie mowil ze mi co miesiac sie wydaje ze jestem w ciazy tylko praktycznie co miesiac mi sie cykle wydluzaja ten juz jest o 2 dni dluzszy. Kiedys napewno sie uda jestem tego pewna :D moze nawet w maju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl że przecież nawet jeżeli by Ci się nie udało to przecież nie oznacza że w następnym cyklu się nie uda.... :) trezba myśleć optymistycznie. Ja się cały czas zastanawiam czy donoszę czy nie.... i zmuszam się by myśleć optymistycznie :) i staram się.... uda się Monika UDA SIĘ :) nie dajmy się zgnębić porażkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie damy sie trzeba wszystko znoscic z godnoscia i usmiechem na ustach masz racje ja jeszcze zajede w ciaze a Ty w 1000% donosisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedlugo wszystkie bedziemy sie cieszyly z brzuchow wielkich jak arbuzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie właśni !!! prawidłowo :D trzeba się cieszyć każdym dniem :) lubie takie pozytywne zdrowe nakręcanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywna energia przede wszystkim:D wiesz co mam dzis od rana skurcze co jakis czas na wysokosci pepka nie wiesz co to moze byc???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem :P gazy i niestrawność .... kupe razy mi się to zdażało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam pierwszy raz ale boli jak cholerka i nie moge sie tego pozbyc:P A jak sie czujesz w ciazy??? Bylas juz u lekarza czy jeszcze nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontaktowałam się z nią mam przyść 17 jeżeli nie strace ciąży w międzyczasie .... trzytrzyki :P zrobiły się większe sutki mnie pieką... a po za tym nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz siedziec w łóżku i nic nie robic do 17 to bedzie rewelacja powiem ci ze mnie tez sutki bola:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze dzidzius urodzi sie sliczny i duzy :D nie ma co sie martwic na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×