Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

Gość PRAGNĘ BARTUSIA
PPUSZEK 666 ja się kochałam 25 kw, 30 kw i 8 maja (dwa razy). @ miałam od 22-23 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
PUSZEK 666 kiedy masz dostać @ ???? Bo ja będę się schizować do 23 maja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Idę się zdrzemnąć bo spanie mnie łamie..... Ja raczej nie wierze w swoje szczęście :( przynajmniej nie w tej kwestii. No ale może niedługo mile się zaskoczę, tymbardziej że 26 mam urodziny to fajny prezent swoją drogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
a ilu dniowe masz cykle???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reguly mialam co 27 dni napewno nie dluzej ale zdarzalo sie ze dostalam co 25 dni a nawet ostatnio zadarzylo sie ze co 22 ale to jak mam stresa silnego tak sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
dzis mam sluz bialawy i ciagnacy sie na 2,3cmwiec chyba to ten plodny. wg kalendarzyka dzis powinna byc owulacja wiec jest nadzieja:) moze te bociany cos mi wywroza hehe u mnie brzydka pogoda pada i jakos senna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
jak moj z pracy wroci to bedziemy dzialac hehe:) w sumie i tak kochamy sie w tym cyklu co drugi dzien bez zabezpieczenia wiec mam nadzieje ze sie uda. chba bym z radosci skakala pod sufit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede skakala jesli mi sie uda ale boje sie ze jesli sie nie uda to sie zalamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
a kiedy teraz masz @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
a wybacz juz znalazlam odpowiedz:) to mniej wiecej tak jak ja. ja mam termin na 25 maja wiem mam nadzieje ze bedziemy sie cieszyc razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
To ja dziewuszki z wami czekam, tylko że ja do 23 maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
PRAGNE BARTUSIA mam nadzieje ze bedziemy sie cieszyc razem:) i bedziemy wtedy trzymac kciuki za dziewczyny ktore w terminie naszej przewidywanej @ beda sie starac:) a ja sie zastanawiam czy mozna przewidziec cykl bezowulacyjny. czy moze ktoras z was wie? u mnie wlasnie kolejna burza przeszla i sie nudze a ten moj jeszcze pracuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
wlasnie dzwonila do mnie kolezanka i troche sie zdziwila ze staram sie o dzidzie. jestesmy w tym samym wieku ale ona nie wyobraza sobie bycia matka i ze ja tez powinnam sobie odpuscic bo jestem za mloda na nianczenie dziecka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
Ja ma 25 lat za 2 tyg :) i czuje że już najwyższy czas zaciążyć :) Jestem dziś taka trochę podłamana, pogoda jest przygnębiająca, niby maj atu tak szaro i pochmurnie..... Przynajmniej mój śluz poprawił mi wieczorem humor......bo zrobił się całkiem jak budyń śmietankowy :P:P i teraz jestem już raczej na 80% pewnia że owulacja już była ( i mam nadzieję że była w weekend) Nie spodziewałam się nigdy że będę się zacieszać na widok swojego śluzu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
no ja mam 22lata i mysle ze to nie az tak malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAGNĘ BARTUSIA
22 lata to dobry wiek :) Napewno lepszy niż 42 lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
tez tak uwazam:) jakos instynkt macierzynski sie we mnie obudzil juz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest indywidualna sprawa kazdej kobiety, niektore nigdy nie poczuja instynktu ale coz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie boje ciazy bo juz raz bylam majac 24 lata i poronilam w 4 miesiacu dokladnie 14 lutego, najgorsze dni w moim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim instynktem to było tak....Ja byłam jeszcze na studiach jakośtak na 2,3 roku też miałam silny instynkt, potem rozstałam się z moim poprzednim facetem i zaczęły się imprezy z koleżankami i życie studenckie więc trochę przygasła chęć posiadania dzieci. Od września pracuję w szkole jako nauczycielka i od ponad roku jestem szczęśliwą mężatką. Staż mi się w czerwcu kończy więc teraz jest idealny moment żeby zaciążyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
wlasnie tez mam obawy co do ciazy. moja kolezanka 3tyg temu poronila w 9tyg. wiem jak ona to przezyla i sama sie tego boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi PUSZEK 666. Ponoć najbardziej niebezpieczne są pierwsze 4 miesiące ciąży. Ja postanowiłam, że będę się bardzo oszczędzać i leżeć, leżeć, leżeć........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba myslec pozytywnie, ale mysli niestety kraza po mojej glowie i strach co jakis czas mnie nawiedza mimo tego ze nie jestem w ciazy (mam nadzieje ze jednak juz tak) a co bedzie jak bede miala ciaze potwierdzona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×