Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalioppe85

Co o tym sądzicie??

Polecane posty

Gość kalioppe85

mój chłopak chciał żebyśmy razem zamieszkali po studiach czyli za kilka miesięcy. Mielibyśmy znaleźć pracę w innym mieście (między miastami w których mieszkamy jest ok 200km) znaleźć tam pracę i się przeprowadzić.Nie mamy na razie pracy tylko szukamy.Ja go spytałam czy ma jakieś plany wobec tego a on sie pogubił cos tam mamrotał że za 2-3lata ale nic konkretnego i nagle temat ucichł... To znaczy że się rozmyslił czy czeka do czerwca bo wtedy mieliśmy zacząć szukać? jestesmy razem niecałe 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalioppe85
na przykład z doświadczenia nie chciałam naciskać na faceta ani nic wymuszac tylko dac mu do zrozumienia ze mieszkanie wspólnie traktuje powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
uwazam z eon chce z toba byc i mieszkac ale na razie nie macie skonczonych studiow ani rozeznania w rynk pracy wiec jak chodiz o konkrety to mus ie glupio zorbilo bo co ma powiedziec ma ci wrozyc jak to bedzie jak sie ulozy czy bedziecie mieli i kiedy za co zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalioppe85
12345654321 -> chyba masz rację ale jak znajdziemy oboje pracę to mam prawo wymagać żeby wiedział czego chce za kilka lat, tzn jak widzi naszą przyszłośc, nie chodzi mi od razu o ślub ale w przyszłości żeby miał na ten temat plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Jeżeli ludzie długo ze sobą chodzą to mogą się zamęczyć. Jeżeli zmieni zdanie i zostawi ciebie za kilka lat, to co dalej? Znam parę, która była ze sobą 8 lat, tzw. aborcja i szybkie rozstani się. Pomyśl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×