Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

10 lipca

Problem z księdzem....

Polecane posty

warto spróbować.Nie rozumiem dlaczego mamy popuszczać tym ludziom.Ludzie w Polsce boją sie ich bardziej niż policji:o Jakby w sklepie ktoś nas tak potraktował poszlibyśmy do kierownika prawda? to dlaczego mamy sie bać faceta w spódnicy? I tak, słyszałam o sytuacji że ksiądz zmienił swoje zachowanie po skardze do biskupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic to dla ciebie nie oznacza. Skoro tam mieszkasz nadal należysz do jego parafii.I on o tym wie.Przecież nie wypisał cię z Kościoła katolickiego. Normalnie żal dupę ściska:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zreszta jutro mamy spotkanie z ksiedzem u którego bierzemy slub to sie go zapytam czy działać czy nie ( bo wiem że się nie lubią )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie nic nie oznacza, bo masz coś wspólnego - należysz do tej parafii czy sie księdzu podoba czy też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie nic nie oznacza, bo masz coś wspólnego - należysz do tej parafii czy sie księdzu podoba czy też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skargę zlożyć trzeba
z podpisami kilku osób tym dopiskiem na wypisie z aktu chrztu, szanownego ksiedza, się nie przejmuj, prawdopodobnie jego współbracia wiedzą o nim wiecej niż sam biskup ;) załatw wszystko spokojnie, wiary nie trać :) Gratulacje i wszystkiego Dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekrecony kark
do jussaa fajnie, ze słyszałas o takim przypadku, może kiedys przestana się panoszyć jak koguty po kurniku. Niestety nie ma na nich tak naprawde bata. czytalam o historii jak ksiądz odmówil apostazji, ktos zwrocil się do rzecznika praw obywatelskich i okazało się, ze nic nie można zrobic :( Moze jednak warto powalczyc w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxcvcc
zglosc to do kurii naisz na niego skarge czy co - ja mysle z eto pomoze... u nas byly skargii na katechete bo byl nie do wytrzymania i po nie calym roku biskup go przeniósł tak samo mama mi opowiadala ze byl taki proboszcz u nas w parafii jakies 10 lat temu i tak samo buskup go przeniosł do innej parafii bo byly na niego skargi wiec moze to cos pomoze i pamitajmy mamy wierzyc w Boga a nie w ksiezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym w życiu nie odpuściła
i on śmie nazywać się księdzem??? oj, niezłe miałby ze mną przejścia, bo nie pozwoliłabym sobie na takie chamskie, bezczelne traktowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×