Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haha:.

czy to była dobra zemsta?

Polecane posty

Gość haha:.

Mój chłopak ostatnio przesadził, wkurwił mnie niesamowice. Co prawda przeprosił , ale nie mogłam tego tak zostawić. Więć wczoraj w nocy założyłam seksowna piżamkę i takie tam, po czym zaczęłam go podniecać, robiłam wszystko to co lubi najbardziej po czym przed samym końcem przestałam. Teraz troche mi głupio poszedł taki podniecony do pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha:.
ale miałam taka nieziemską satysfakcję, gdy czułam ten jego wzrok na sobie,że nie może. Tylko się zastanawiam czy dziś już odpuścić, czy dalej w to brnąć, bo nie chce żeby mnie przez to zdradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuj tą zemstę przez tydzień niech poczuje co to znaczy wku r wi ć kobietę sukcesu :) Szczuj go tak dalej , moze w koncu stanie sie posłuszny W końcu facet musi być wychowany i posłuszny .. niech sobie nie myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja246
Zemsta dobra,ale dalej tego nie ciągnij dostał za swoje wystarczy bo możesz pożniej Ty załowac,co za duzo to nie zdrowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj az on potraktuje ciebie tak samo. Żałosne jest to twoje zachowanie, szkoda ze tylko takiej "broni" potrafisz uzyc. Oby sie znalazła jakas która Go pocieszy po tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha:.
no to jak się odegrać niby ? Mam powiedzieć, kochanie nie rób tak więcej .. ?? niby co, chcialam zeby zapamietal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha:.
nie wrócił na noc, najebał się z kumplami jak swinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wątpię aby pomyślał że to kara za to że upił się z kumplami. Prędzej pomyśli, że to za to że chodził na dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja246
Robiłaś to co lubi czyli co? Striptiz czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeee zemsta? Ja tak mojego przed wyjściem zawsze 'nęcę', żeby tylko marzył o tym jak wróci/wrócimy skądś i chciał wracać szybciej żeby coś zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×