Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sikawkaonja

2,5 roku, wie co to mokre, wie ze chce jej sie sikac, potrafi powiedziec

Polecane posty

Gość sikawkaonja

Moja corka ma ponad 2 latka i sika jeszcze w pampersy! czuje, ze jej sie chce, potrafi powiedziec, wie co to mokre, a mimo wszystko w momencie jak chce jej sie sikac to nie usiadzie na nocniku:( Potrafi trzymac mocz nawet kilka minut, miesza nogami, sciska uda i placze bo wie ze zaraz sie zesika, ale usiasc nie usiadzie! Mamy nocniki, schodki na kibelek, nakladki i nic:( Juz pol roku temu zaczela siekac na nocnik, ale chwalilismy ja wowczas zbyt wylewnie i mala sie tego przestraszyla i przestala w ogole siadac:( Jak przekonac ja do nocnika, co zrobic? spelnia teoretycznie juz wszystkie kryteria, zeby wreszcie moc odstawic pieluche i nic:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikawkaonja
dodam , ze bajery typu malutie nocniki dla lalek, sadzanie misiow do sikania itd nie dzialaja:( Mala sadza zabawki na nocniku, sama rowniez siada ale tylko w momencie kiedy jej sie nie chce! Jak tylko poczuje potrzebe to ucieka i placze bo nie chce siadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bbb
to odstaw pieluche niech sika w majtki po kilku razach bedzie sama na nocnik siadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikawkaonja
no ale co? mam ja trzymac w tych posikanych majtkach? Ona bedzie strasznie plakac, juz w momencie jak puszcza to wyje okropnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikawkaonja
no ale mam ja w tych majtkach trzymac?bedzie strasznie plakac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bbb
nie tylko jej tlumacz ze tak nie wolno bo cała jest mokra przebierz ją po kilku razach sama sie nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja ........
zdejmij jej pieluche , niech sika w majtki - pare razy zrobi w majtki , zobaczy jak jest nieprzyjemnie ja tak nauczylam swoja 17 miesieczna corcie - po prostu zdjelam pielche i w dzien chodzila bez niej , pare razy zrobila tak ze az pomoczyla buty i sama zaczela wolac i robic do nocnika - nauka trwala 5 dni . gdy tylko skonczyla 21 miesiecy calkowicie zrezygnowalysmy z pieluch - mowa o nockach powodzenia , liczy sie tylko konsekwencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikawkaonja
no nic, to zabieram sie do roboty:) dzieki laski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zakładaj pieluchy, niech chodzi w samych rajtkach albo nawet o z gołym tyłkiem. trudno posika się kilka razy po nogach, po podłodze. polatasz trochę ze szmatką i potłumaczysz że do sikania służy nocnik, a jak zrobi to ładnie razem pójdziecie wylać do kibelka. że to będzie taki rytuał :) początki zawsze są trudne ;) przebieranie rajtek kilka razy dziennie itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×