Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nietaka mokra włoszka20

co powiedzieć szefowi ?? POMOCY!!!!

Polecane posty

Gość nietaka mokra włoszka20

od jutra mam podjąc prace na czarno , sezonową przy warzywach w chłodniach , pakowanie sortowanie itp... , pracowalam tam rok temu na wakacjach i było ok , szef i szefowa nie należą do najmilszych ludzi ale też nie są tacy najgorsi. natomiast mój problem polega na tym ze niewiem co powiedziec szefowi , bo mam z chlopakiem zaplanowany wyjazd na majówke do znajomych na mazury , i na dziendobry potrzebowalabym wolne od piątku do wtorku włącznie .... co powiedziec szefostwu zeby bez problemu moglabym przyjsc do pracy po powrocie .. ide jutro i w czwartek do pracy , a piatek juz musze miec wolny JAK to powiedziec , ????boje sie ze szef powie : albo praca albo wyjazdy !!! :( myslałam zeby powiedziec mu ze mam oplacony z góry wyjazd ... doradzcie prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietaka mokra włoszka20
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietaka mokra włoszka20
moj chlopak mówi zeby powiedziec szefowi ze mam opłacony wyjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietaka mokra włoszka20
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz tak to jest
przy pracy na czarno, szef to twoj pan i wladca a ty jego niewolnik bez praw woz albo przewoz, nawet jak powiesz ze masz juz oplacone to moze ci powiedziec ze na twoje miejsce zaraz znajdzie innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys zaryzykowałam i dostałam wolne:) i to na tydzień, miałam wyjechac za granice a dopiero co dostałam prace na u-zlecenie. babka sie zgodziła chociaz kreciła nosem:) pracowałam wtedy jako sprzedawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam po prostu jak jest- ma ten i ten dzień mam zaplanowany wyjazd, czy byłby problem z otrzymaniem wolnych dni. Oczywiscie zaproponowałam odrobienie wolnego w innych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×