Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brunet_81

szukam Ciebie

Polecane posty

cześć Naczelny:) Diaboliczka....to ja opatentuję wynalazek.....a potem....potem niech się orgazmy sypią jak z rękawa:) Czy jeszcze ktoś jest chętny na orgazm w 5D....zbieram zapisy i pierwszą wpłatę na sexscesy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fev dałabym Ci zarobić, ale jednak wolę real. A jak już cyber to wystarczy mi moja bujna wyobraźnia :p Zawsze sobie można wyobrazić, że po drugiej stronie siedzi Brad Pitt :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet...nie kuś...jak dorwiesz szyję ,to opierac sie juz nie bede :P znaczy Ty,ja i róg biurka :P:P:P:P:P:P:P:P:P Dop😘 ja tu tylko sobie żartuję bo mam dzis nawet spoko humorek :O jakby co -nie widziałeś mnie tu ;) ja grzeczna jestem bardzo :P:P;) to ja taki five D alle z wliczonym w cene Panem co z kombinezonu wyjsc pomaga ;):P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wolę real, ale w pracy byłoby to miłe urozmaicenie :D no....to myziajcie się literkami a ja zjem obiad czy cóś na kształt tego... 👄 👄...miłego wieczoru..pa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no alle...wykonczy mnie ten kombinezon z nadmiaru doznań ;)Pan bedzie potrzebny :P Don Kichot czy jak mu tam było :P moze byc nawet Robcio Hood w galotkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze sobie można wyobrazić, że po drugiej stronie siedzi Brad Pitt wypisz... wymaluj.. :P :D Diabolica ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no alle jak...taki cyberro to ani na śpiocha nie wezmie...ani po pleckach nie pomizia:O kołdry nie ściągnie w nocy...a i pod nią sie tez nie zakradnie :O w celach degustacyjnych realno-doznaniowych😭 mowię Tobie-opatentuj z Panem w promocji ;) byznes to byznes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabolico Ty tam sobie wybierz na co masz ochotę :) A właściwie na kogo-taka właśnie magia internetu ;) :p Ja tam wyglądam jak Monika Bellucci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no nie wiem....brunet ...chmielnooki...pachnacy...mały irokezzo wskazany :P tv nie ogladam ;) w kazdym razie rzadko ;) niegrzeczny bardzo chłopczyk-to konieczne bardzo ;) alle to tylko takie moje małe marzonko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę idę Di78...ale bezprocentowo dzis ;) tak mi jakos dzis fajno na tsheźwo ;) allbo Ty choo do nas tu...zwiążesz Bruneta ,ja go okiełznam i bydzie nasz ;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×