Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vbcvbcvbbbbbbbbbbbb

praca...... magisterska

Polecane posty

Gość vbcvbcvbbbbbbbbbbbb

wiem, ze dzial jest o innym rodzaju "pracy", ale pewnie troche osob tutaj ma za soba pisanie i obrone pracy mgr i chcialabym zapytac o Wasze doswiadczenia jak wyglada obrona pracy mgr? jest wyznaczony termin, godzina, ile trwa taka obrona srednio? trzeba przyniesc poczestunek dla komisji? co dokladniej? w jakiej ilosci? kwiaty dla kazdego czlonka komisji? daje sie je jak poinformuja o ocenie? czy sa jakies osoby ktore przychodza same na swoja obrone? czy zazwyczaj maja jakas osobe towarzyszaca dla wsparcia? ktora np trzyma te kwiatki jak sie prezentuje prace? nie mam za bardzo kogo spytac jak to wszytsko wyglada, a chcialabym wiedziec bo niedlgo mnie to czeka... dlatego bardzo prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda uczelnia ma po swojemu
z reguly jest data, lista i tyle, u mnie wsztystko trwalo piec minut, zadnych kwiatów i prezentow nie daje bo nigdy nei dawalam nauczycielom uwazam ze na to nie zasluzyli robia prace jak kazdy inny nie widze powodow ich wyrozniac, obrona to tylko chwilowa formalnosc olej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbcvbcvbbbbbbbbbbbb
dziekuje za odpowiedz, moze jeszcze ktos sie wypowie uwazacie ze obrona to juz na prawde taka typowa formalnosc? teoretycznie jak sie samemu pisze prace to sie wie co tam jest, czasem promotor da pytania wiec jest latwiej i nie powinno byc tak zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie banał
trzy pytania, dwa dostawalismy z listy przed, a przed obrona promotor wychodzil i mowil ktore dwa sie dostanie,. trzecie to jzu formalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kw91

czesc. a czy ktoś z was korzystał z usług www.uslugipisarskie.pl? Jakie macie zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×