Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mampytanieeeeee

Szkoła policealna - Technik informatyk

Polecane posty

Gość gość34
W tej branży, o ile ktoś się tym pasjonuje i jest b. dobry, to na pewno znajdzie pracę. To jest bardzo przyszłościowy zawód. I myślę, że szkoły policealne nie są takim złym wyborem, bo przecież ich programy nauczania są nastawione na zajęcia praktyczne. A w dodatku większość szkół ma ten kierunek bezpłatnie. Słyszałem, że w Sukces Edukacji rozdają nawet stypendia naukowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik informatyk jest w wielu szkołach policealnych :) Zazwyczaj jest kierunkiem bezpłatnym, tylko trzeba uważać na szkoły które mają ukryte koszty. Wiem, że Delta ma pod tym względem wszystko w porządku i jest szkołą godną zaufania. Jak w sekretariacie mówią, że nie ma opłat to ich faktycznie NIE MA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z tymi opłatami to różnie bywa ;/ Czasem mówią że nic a potem wychodzi, że trzeba płacić. Dlatego najlepiej opierać się na jakiś opiniach znajomych czy z internetu którzy wiedzą wszystko bo tam w danej szkole się uczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w większości tego technika możesz zrobić za darmo :) polecam Ci omege :) tam nie zapłacisz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole Delta Edukacja też za nic się nie płaci. Jest wszystko za darmo, legitymacja, zaświadczenia itp. Myślę, że to jest super. Można uczyć się za darmo i za nic nie płacić. Jeśli ktoś chciałby uzyskać jakiekolwiek informacje lub ma jakiś problem to tam wszystko da się załatwić :) !!! Wszystko jest ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam szkołę Delta Edukacja ;) tam też za nic nie płacisz. Wszystko za free ! Super pomysł dla osoby, która nie pracuje i nie ma pieniędzy, a chce się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam o niej. Podobno warto iść. Ja jestem po zawodówce i w sumie przydałoby się średnie wykształcenie i tak się zastanawiam co tu zrobić. Czy się wybrać czy dać sobie spokój. Ale z drugiej strony w każdej pracy pytają się o wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka bezpłatnej szkoły to warto zapoznać sie też z ofertą Omega. Ukończyłam u nich własnie informatyke, ale tez maja inne ciekawe kierunki. W porównaniu do mojej poprzedniej szkoly( nie bede podawac nazwy) nie musiałam za nic płacić. Zupełnie inna atmosfera, przyjaźni nauczyciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo trwa nauka w tej Omedze i czy trzeba mieć maturę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki na dowód bez zaświadczeń dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole Delta Edukacja nie trzeba mieć matury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co trzeba złożyć do szkoły policealnej? jakie dokumenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim zainteresowanym informatyką polecam udział w bezpłatnym szkoleniu ECDL organizowanym przez firmę SEKA. Jest co prawda kilka warunkow, ktore trzeba spelniac (np posiadanie co najwyzej sredniego wyksztalcenia)..Warto odwiedzić strone i dowiedziec sie wiecej, bo szkolenie jest naprawde genialne. https://www.seka.pl/tag/certyfikat-ecdl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do szkoły policealnej wystarczy złożyć świadectwo i pewnie dowód osobisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W szkole Delta Edukacja też jest podobnie co jest świetnym ułatwieniem dla osoby np. która nie pracuje :) Może się uczyć i to całkowicie za free. Wystarczy tylko przyjść ze świadectwem i dowodem i tyle :) Zapis jest od ręki - polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzedniczką. Sama bez problemu godzę prace z nauką w Delcie a na zajecia chodze z przyjemnoscia. Bardzo fajna atmosfera, nauczyciele :D i w porównaniu do innych szkół na jakie trafiałam jest bezpłatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ta szkoła Delta jest bezpłatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA Centrum Edukacyjne Gdańsk, prowadzi rekrutację jesienną (JESIEŃ 2017) na kierunki takie jak: -higienistka stomatologiczna -technik masażysta 0zł - technik administracji, 0zł - technik bezpieczeństwa i higieny pracy, 0zł - technik informatyk, 0zł - technik usług kosmetycznych 0zł - manicurzystka/pedicurzystka - dietetyk - instruktor fitness Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia i podnieść kwalifikację serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą w sekretariacie Gdańsk , ul. Długa 70/71. tel.: 58 320 56 66, 58 324 88 44, 513 195 722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem lepiej zapłacić za naukę i mieć porządne komputery i krzesła no i dodatkowe sprzęty oprócz samego pudełka... starego zresztą... poszłam na technika informatyka do szkoły która miała wszystko bezpłatne i to był mój BŁĄD. Nic nie umiem bo nie miałam na czym się uczyć. Moja rada - zanim się gdzieś zapiszecie sprawdźcie (nie dopytujcie, sprawdźcie, niech Wam pokażą) czy mają dobrze wyposażone pracownie. Jak nie to uciekajcie. Lepiej zapłacić za szkołę ale nie tracić czegoś najcenniejszego - czasu.... ja straciłam dwa lata. Nie pytajcie po co szłam dalej. Ciągle się łudziłam i im wierzyłam, że będzie lepiej, że są w tracie doposażania itd... Moja rada, która może brzmi abstrakcyjnie... - lepiej płaćcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zak to szkoła która niczego nie uczy - przynajmniej na kierunku technik informatyk i kobieta która go prowadziła sama powinna pójść na kurs z podstaw obsługi komputera - jedynie co ją interesowało to by podpisywać listy by szkoła dostała kasę. Poza tym potrafią tam na 2 dni przed zajęciami zmienić plan zajęć i przenieść zajęcia np. z niedzieli na sobotę, mają jakiś bajzel w papierach itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam robiłem informatykę w bezpłatnej szkole w cosinusie i z poziomu byłem zadowolony. Więc może to kwestia wyboru odpowiedniej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze gorzej jest w Nova. Szczerze odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej od czego? Bo w Cosinusie jest ogólnie bardzo spoko. Jak na razie wszystko bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CeliaW
Przed ostatecznym wyborem sprawdź również ofertę szkoły policealnej Cosinus do której sam uczęszczam żeby później móc zdobyć kwalifikacje do wykonywania zawodu po zdaniu egzaminu OKE z rachunkowości. Mają dobrze przygotowane sale, baze dydaktyczną oraz nauczycieli którzy potrafią przekazywać wiedze i również maja emaptyczne podejscie do uczniów. Według mnie był to jak najbardziej słuszny wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karedok

Słuchaj kolego, ja skończyłem szkole policealna ŻAK i mogę Ci to polecić, bo w dwa lata przyswajasz naprawdę sporą dawkę umiejętności, która pozwoli usystematyzować wiedzę i wykorzystać ją w praktyce w pracy 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karedok

Słuchaj kolego, ja skończyłem szkole policealna ŻAK i mogę Ci to polecić, bo w dwa lata przyswajasz naprawdę sporą dawkę umiejętności, która pozwoli usystematyzować wiedzę i wykorzystać ją w praktyce w pracy 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem zadowolony z Plus edukacji, uczęszczam tam  i faktycznie, tak jak obiecują jest duża liczba godz. praktycznych, wykładowcy to osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży IT, a przy tym grupy są kameralne więc to dodatkowy plus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

A tak na serio to przedmioty w każdej szkole są przecież takie same i ilość godzin praktycznych.  Ja chodzę do Nova CE we Wrocku. Mamy bardzo dobrych nauczycieli. Wiem, że umiem. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×