Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gumowe uszko

"młoda i niechciana"

Polecane posty

Gość gumowe uszko

kilka dni temu przyszła do mnie znajoma... zaskoczylo mnie ,gdy nagle sie rozkleila i poplakala. zawsze myslalam ,ze nic jej nie brakuje wprawdzie bedac samotna mama ,dosc mloda na pewno nie ma lekko - myslalam, ale z drugiej strony wiem, ze poznala mezczyzne z dobra posada i duzym domem. i po tym wszystkim ,co uslyszalam stwierdzilam ,ze juz jej nie zazdroszcze. dziewczyna ma 25 lat i 5 letnia corke, studiuje ciezki ale dobry kierunek. niedawno stracila prace (ale poki co jak mowi jest ok, ma stypendium i alimenty...), mieszka z rodzicami (myslalam ,ze sa pozadni) - tymczasem ojciec duzo pije, matka ma wiecej dlugow niz wlosow - ciagle sie kloca do polnocy. przez to ona jest znerwicowana...jakas taka przelekniona. chciala wyjechac do swojego faceta...mial wynajac jej pokoj. w duzym miescie dostala juz dwie oferty niezlej pracy zwiazane z jej studiami... jednak matka owego faceta tym czasem mieszkajaca u niego niezbyt ja polubila a tym samym nie za bardzo lezy jej dzielenie sie synkiem z inna kobieta/ z tego ,co mowila...nikt tak na serio ,naprawde jej nie chce... dziwne bo jest mloda, inteligentna, zabawna i bardzo ladna... jak to jest ,ze tacy ludzie maja pod gorke a taka ja...zwykla szara mysz ma chociaz to szczescie ,ze ma normalnego faceta, prace...spokoj ;/ chcialabym jej pomoc ,ale nie wiem jak...nie moge nic zrobic... kompletnie nic :( ciagle o niej mysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolvfram
fatalnie jest gdy tak zwana młoda matka Polka uznaje, że się spełniła jako kobieta i matka i przystąpiła do wychowania dziecka , wiele kobiet ma to w genach aby uwierzyć, zajść i urodzić ale nie chcą sobie zadać trudu z pytaniem co będzie gdy same zostaną i jak mają sobie poradzić z dzieckiem ? kobiety są dziwnie wychowywane przez swoje matki, że ich los zależy od faceta i że to facet musi zapewnić normalne życie w związku i finansować związek to jest jakaś dziwna mentalność kobiety uzależnionej od faceta a gdzie kobiece plany i marzenia ? Moim zdaniem kobieta decydując się na dziecko powinna mieć świadomość, że nie tylko decyduje o sobie ale decyduje o wychowaniu dziecka i nie koniecznie po urodzeniu dziecka musi traktować związek, że facet zrtobił swoje i może odejść ale jego alimenty są bardzo potrzebne dla dobra kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze niech skreśli Lottka
?? już nie jeden wyszedł w ten sposób na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×