Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość heterobaba

mąż próbuje sie buntować

Polecane posty

Gość heterobaba

Mam problem z mężem - otóż od jakiegoś miesiąca próbuje zmieniać zasady w stosunku do swoich rodziców, naszego domu, wychowania dziecka itp. Twierdzi, że nigdzie nie ma tak jak u nas, że teściowa ma się zapowiadać do nas z wizytą, że jeździmy do teściów rzadziej niż raz na miesiąc, że to ja decyduję co i kiedy kupić dziecku. Nie chcąc się kłócić nocowałam u teściów na wielkanoc (nie chciałam tam nigdy nocować, no ale trudno), a on jak usłyszał, że moi rodzice wpadną do nas na 3 dni, to ustalił, że teraz na długi weekend znów będziemy nocować u teściów. Nie wiem, czy się zbuntować, czy na wszystko zgadzać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heterobaba
proszę, wypowiedzcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem wam taaaaaaaaaaaaaak
ale o co chodzi? tylko twoi rodzicie mają prawo istnieć w waszym życiu. ja się z facetem trzymamy oboje daleko od naszych rodziców... i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ze chodzi Ci glownie o relacje z tesciami... Pewnie sie buntujesz przeciwka wyjazdom do tesciow, ja tez tak robilam, im wiecej protestowalam, tym wiecej maz naciskal, az w koncu machnelam reka i jezdzilismy kiedy chcial, zostawalismy na noc, itd...Jak ja odpuscilam , on tez odpuscil, z biegiem czasu mialam coraz lepsze realacje z tesciowa, "dotarlysmy sie", nie mieszkam w Polsce, mame mam daleko, wiec moja tesciowa jest taka troche przyszywana mama ;);) Dzis , po kilku latach to ja meza namawiam, zeby pojechac do tesciow....:P:P lub wysylam jego i dzieciaki i robie sobie "wolne"...:P:P Pomysl czy warto sie buntowac, moze lepiej poszukac jakiegos rozwiazania, ustalcie , np. ile razy na miesiac jedziecie do tesciow i na ile dni albo wyslij meza z dzieckiem , a Ty sobie odpocznij :):) Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×