Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam bardzo wazne pytanie

Mój pies miał kleszcza!!! Co teraz?

Polecane posty

Gość gość
co to znaczy, że fiprex jest lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45rek
No chodzi mi o to, że bardzo skuteczny. Ja jak stosowałam obroże, to moja sunia przynosiła miliony tego dziadostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się snil dzisiaj obrzydliwy sen, bylam u kolezanki i ona mi dala wino , wypilam pol butelki sama, a potem zobaczylam ze na dnie butelki siedzi sobie obrzydliwy tlusty kleszcz (naprawde obrzym!) i ruszal jeszcze sobie lapkami , na nim siedział mniejszy - ohyda co!!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pies czy inne zwierzę w domu to na bywasz robaki pasożyty i inny syf w organizmie domowników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jest przede wszystkim tani i skuteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia77
i bezpieczny dla kotów!! ja stosuję i u psa i u kota!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy można aplikować spot- ony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starosta
Jeżeli nic się z psem nie dzieję to spoko. ale kup jakiś dobry lek na te kleszcze na przykład Nexgard Spectra. Skutecznie zwalcza te pasożyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ja nie słyszałam o tym preparacie pochlebnych opinii, od wielu lat jestem wierna spot-onom np fiprexowi, ale dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynka20
Od nie dawna mam tabletki nexgard dla psa. i narazie o nich złego słowa powiedzieć nie mogę. Bardzo dobrze chronią mojego psa przed kleszczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terro009
Musisz wiedzieć na przyszłość że najlepiej mieć bardzo dobry preparat na kleszcze dla psa. Polecam Frontline combo albo Nexgard. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMW1997
Jak pies ma kleszcze to lepiej samemu nie wyciągać. Szybko pójść do weterynarza żeby go wyciągną i poprosić o preparat frontline combo który skutecznie chroni psa przed kleszczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plusik22
Kupujcie preparat frontline combo i szybko załatwi sprawę z tymi pasożytami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarkosz
Mam preparat frontline combo kupiłem go w rozsądnej cenie i bardzo dobrze chroni mojego psa przed kleszczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też od siostry wzięłam fiprex na spróbowanie, ona ma trochę inne piseki u siebie, ale u mnie też poskutkował, zwłaszcza na kleszcze z lasów, bo po takim weekendzie nad jeziorem nic nam się nie przyplątało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko cokolwiek zaniepokoi was w zachowaniu zwierzaka po tym jak miał kleszcza to od razu migiem do weterynarza trzeba. Kleszcze roznoszą straszne choroby. A dobra lecznica całodobowa w Warszawie jest na Kulczyńskiego na Ursynowie http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ na pewno dobrze się tam zajmą zwierzakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×