Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MłodszyKadet

Zwiazek dwoch mundurowych. Co myslicie?

Polecane posty

Gość MłodszyKadet

Witam! Chcialam zapytac co sadzicie o zwiazkach, w ktorych i partner i partnerka sa mundurowymi? A co wiecej Ona z policji, a On z wojska... Czesto spotykam sie z tym, ze mowia, ze takie zwiazki nie maja przyszlosci. A Wy? jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranie jeden
a dlaczego niby nie, mam takie malżeństwo w rodzinie, zgodni, weseli. Natom iast ja niemundurowa a mąż żołnierz i jakoś sie nam nie układa. Nie ma reguł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodszyKadet
ale problemy w zwiazku spowodowane sa tym, ze jest mundurowym? jakas zmiana charakteru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka83
Mój brat jest pilotem w Dęblinie, a jego żona (od dwóch lat są małżeństwem) stewardessą. Mało się widzą i na razie dzieci nie planują, ale są bardzo szczęśliwi, oboje kochają latać i mają wspólną pasję. Dlaczego nie? Przecież jak nikt zrozumiesz, dlaczego ma dzisiaj służbę, dlaczego go nie ma w domu w święta, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka83
A zresztą często jest tak, że ona dopasowuje swój grafik do jego grafiku, jeżeli oczywiście ma taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodszyKadet
Pytam bo i ja i moj chlopak mimo mlodego wieku oboje juz od paru lat dzielimy swoje zycie z mundurem. Potem kazde z nas planuje przyszlosc w innej dziedzinie, ale jednak razem. Moze wyda sie wam, ze jestesmy mlodzi i duzo sie pozmienia, ale na ten czas naprawde o tym myslimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×