Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamany44

tyle czekałem, a potem nie stanąłem na wysokości zadania...

Polecane posty

Gość załamany44

Nie wiem czy mam jeszcze u niej jakieś szanse. mam 44 lata, spotykamy się od dwóch miesięcy. wreszcie zaprosila mnie do siebie, było miło i w ogóle, a jak przyszło co do czego, to... nie chciał mi stanąć. Najadłem się wstydu i wyszedłem dość szybko. Czy to możliwe, że tak się zestresowałem??? Dodam, że już ponad 3 lata nie miałem kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestkaminęla
nie pękaj :) Jestem kobietą i gdyby to przydazyło się facetowi w mojej obecnosci to zrozumiałabym,stres robi swoje :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna sprawa
stary facet a się takim błahym czymś przejmuje jak laska jest normalna to w ogóle nei powinna się tym przejąć, a jak robi z tego problem to znaczy że jest nic niewarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertyuio
Spoko, miało prawo CI się to przytrafić. Abstynencka przez 3 lata plus sex z nowo poznaną kobietą robi swoje ! Takze nie stresuj się tylko czym prędzej umów się z nią na randkę :) Moze 1 drink dla odwagi ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony lizak
ja mam 22 lata. w wieku 19. lat byłem w agencji. nie miałem wzwodu i również najadłem się wstydu. to normalne- stres i nic więcej. nie pękaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestkaminęla
na następnej randce będzie ok zobaczysz :) powodzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorsze rzeczy sie zdarzają :O nastepnym razem bedzie lepiej...a jak nie ,to jeszcze za nastepnym...jak w porzadku kobitka-zrozumie...pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie poddawaj się widac niemądra ona nie wiedziała co z tym fantem zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srtyui
Diabolica27 ładna z ciebie kobietka ale robisz miny jak srający kot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 22151
Nie masz co się dziwić. W tym wieku już się jest 100% impotentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie w wieku marek 22151 kłonicom po łbie wzięło.... A ty ześ marek - niezły gnojarek. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coż poradzisz :O Ty mnie ogladasz raz po raz :O ja siebie muszę znosic na codzień :P:P:P taki lajf :O na platyka mnie nie stac :P:P:P pocieszam sie,ze mogło byc gorzej :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srtyui
Diabolica popracuj tylko nad uśmiechem Jesteś bardzo ładna wiec plastyka w Twoim wypadku odpada ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyć chirurgi ni majom tu nic do roboty. Tu musom pracować psychiatry!!! I to intensywnie!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ediana 26
Taki stary cep jesteś i jeszcze ci się seksu zachciewa ????? Ta babka musi być bardzo zdesperowana skoro z takim staruchem się zadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z kiem ty rozmawios ediana? Boć wyglonda jakobyś pitoliła a-sobie, a-muzom... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten samo
stres i tyle z kolejnymrazem bedzie lepiej kazda para musi sie dograc dopasowac a trzeba nato czasu madra kobieta zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avatarka
chyba za bardzo się przejełeś rolą i stres Cię zjadł ... ale nie martw sie i nie przejmuj, mądra partnerka zrozumie i spróbuje jeszcze raz a jeśli już chcesz się zabezpieczyć przed porażką to porozmawiaj z nią o tym i dodatkowo kup sobie falumax (podniesie Twoje libido) bez recepty jest, a przy tym będziesz miał dodatkową pewność powodzenia i uwierzysz w siebie i swoje możliwości, bo czasem wystarczy zwykły stres i już nie jest tak jak powinno być i uwierz w siebie i swoje możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grozt
Nic dodac, nic ująć. Wlasciwie to niemal ppodobnie mialem z tym zastrzezeniem, ze lek do dzisiaj biore, bo wzmacnia on organizm i na ten udany raz poszlismy na plażę :) Just bieleve!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamany44
Niestety ale wasze rady nic mi nie dały. Pomyślałem, że skoro mi nie staje do kobiet to może pała dygnie do faceta. I w związku z tym, postanowiłem umówić się na randkę z młodym facetem. Relacja będzie po spotkaniu. Jeżeli i z tego nic nie wyjdzie to się przerzucę na zwierzęta. Przynajmniej mniej się będę wstydził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie smiejcie sie z faceta, chcial dobrze, byl zestresowany, a ptak na kiwniecie facetowi nigdy w takiej sytuacji nei stanie. Za drugim razem bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabolica nawet fajna jestes, tylko dlaczego wszystkie zdjęcia sa z jednego profilu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko stres i nic wiecej, ale faktycznie preparat wzmacniajacy nie zaszkodzi, falumax jest ziolowy, wiec jest ok. Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdzisław Dyrma zasadniczo
@załamany44 Widać partnerka nigdy na oczy penisa nie widziała skoro tylko gapiła się na niego zamiast pomóc mu wstać do pionu :D i jeszcze pozwoliła ci zwiać z podkulonym kuta ... ekhmm ... ogonem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz...tak jakos wyszło...ze fotograf trzasnął akurat ten profil :O w kazdym razie drugi profilos równie krzywy jak pierwszy :O nie poradzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×