Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asiulek880312

Pomoc medyczna w Niemczech

Polecane posty

Witam, jestem w 9 tyg ciazy. W poniedziałek byłam w Polsce na badaniu u ginekologa, wszsytko było ( mam nadzieje ze jest nadal) bardzo dobrze. We wtorek wyjezdzałam juz do Niemiec (podróz autokarem 9 godz), gdy rano dotarłam na miejsce podczas kapieli zauwazyłam brazowa plame na bieliznie, dodam ze nic mnie nie boli, czytam tu duzo o takich przypadkach, wiem ze musze pilnie jechac do lekarza, cały dzien było ok, a dzis znow brazowa plamka niby bardzo mała, ale i tak panikuje, czy ktos wie czy bez ubezpieczenia tutaj nasz Polski NFZ jakos moze pokryc koszty leczenia tutaj? Wiem tylko tyle ze ginekolog bierze tutaj za usg 150 euro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyy
ale bedziesz musiala sama zaplacic .plamienie moze byc naprawde z roznych powodow ale brazowa krew nie jest tak grozna jak swieza z bolami brzucha to zwiastuje poronienie.brazowa moze oznaczac ze macica sie oczyszcza ja mialam w 7 tyg i 11 tyg w 1 ciazy i w 2 w 7tyg jedno i drugie brazowe i nic zlego nie zwiastowalo.czasami plamienie pojawia sie w dniu kiedy mialas okres dostac.jak masz kase idz lepiej do lekarza sprawdz czy jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teressspo
no a dlaczego nie zglosilas,zr jedziesz zagranice-w swojej ubezpieczalni?dosalabys taka karte-i mialabys pokryte koszta leczenia. myslec,myslec ludzie! ja bym sie tak na chybil trafil-w ciazy jeszcze-nie wybrala zagranice po pierwsze:zadzwon do ubezpieczalni i powiedz jak srawA wyglada-moze to wystarczy-zglosic. Oni powiedza co masz dalej robic-moze starczy swistek od niemieciego gina i kasa xchorych pokryje koszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teressspo
znajdz w de polskiego gina gdzies w okolicy i spytaj jego-oni wiedza o co chodzi i moze cos doradza ludzie,ludzie...jacy czasem jestescie bezmyslni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemka
Nic dodać nic ująć. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahakdjei
nie no , trzeba bylo wziasc kartke z ubezp. bysmiala wszystko za darmo jedyna rada teraz t o taka isc do ginekologa zaplacic kazac sobie rachunek wystawic , i w polsce tobie to zwroca . nie wierze ze usg dopochwowe kosztuje 150 euro :O sprawdze zaraz :) to ci powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahakdjei
usg dopochwowe kosztuje okolo 30 - 60 euro 🖐️ zalezy od miasta wiec podaje w takich cenach ale mysle do 40 bedzie kosztowalo normalnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahakdjei
pytanie od kogo to wiesz ze bierze 150 euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nibyy
u mnie wizyta plus usg plus cytologia 150 eur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×